reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Ja chyba też porozmawiam z lekarzem i z tym jabłkiem spróbuje bo widzę że mała się trochę męczy. jak byłam u lekarza to przepisała mi probiotyk po 3 kropelki i czopek glicerynowy. jednorazowo pomogło ale to chyba bez sensu na dłuższą metę.
 
reklama
czopek jest dobry jak dziecko ma problem ze zrobieniem raz na jakis czas. ja bym sie bala z czopami bo jakby sie przyzwyczila to trudniej by miala sama sie zalatwic
 
Heja! Ja przybrałam strasznie... po porodzie schudłam strasznie, ale teraz ważę tyle, co przed samym porodem! :O Wyglądam tragicznie... no ale kupiłam tabletki, płytę Chodakowskiej i dziennik Chodakowskiej, więc mam nadzieję, że zrzucę trochę (chciałabym dużo) kg :D
Z Mileką żadnych kłopotów, śpi, bawi się, śmieje, głuży, rączki do buzi pcha i się ślini, więc może też już coś tam jej rośnie :p Może będzie miała wcześniej zęby od jej 7 miesięcznej kuzynki hahaha Miała straszną wysypkę na buzi, doszłąm do tego, że to z żelu do kąpieli, dłuuugo jej to schodziło, potem miała popękaną skórę na buzi, odchodziła płatami... co ja się napłakałam ;(((( Teraz używam Johnson's Bedtime i jest to rewelacyjne! Do tego oliwka w żelu i nie ma żadnej reakcji uczuleniowej, więc tak jak z mlekiem po wielu próbach i błędach dozłam do najlepszych kosmetyków dla niej :) I nie są wcale drogie, a byłam pewna, że Johnson's jest b. drogi! Do tego aktualnie jest przecena w rossmannie i to o kilka zł :) Jestem zadowolona, jutro robię zapas :)

Milencia już wysoko trzyma główkę, jednak podciągać się nie chce, gdy ją trzymam za raczki, to główki nie chce podnieść, ale za to śmieje się jak szalona w takiej pozycji :D No nic, przyjdzie i na to czas :) W pionie ładnie trzyma główkę, chyba, że jest niewyspana, zmęczona, wtedy też nie chce jej się trzymać :D Taki mój leniuszek ukochany :)
Chwalcie się zdjęciami Maleństw! Moja Milenka już wygląda tak:

5263_629353550459662_1356340245_n.jpgIMG_3989.jpgIMG_4009.jpg

Dokładnie tak, jak ja 23 lata temu! :)
 

Załączniki

  • 5263_629353550459662_1356340245_n.jpg
    5263_629353550459662_1356340245_n.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 56
  • IMG_3989.jpg
    IMG_3989.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 46
  • IMG_4009.jpg
    IMG_4009.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 54
Hej dziewczyny :) ale mnie tu dawno nie było.

Tak zajrzałam z ciekawości jak sie dzieciaki chowają i widze same wyząbkowane geniusze.
Przyszłam sie tez moja pochwalić :) rosnie jak na drożdżach ale to pewnie po tych jabluszkach. No mislyscie racje bo spróbowałam i aż mi dziecko ze szczęścia mlaskało :D juz niedługo podam jej marcheweczke.
Co do dźwigania główki to pięknie juz ja trzyma i robi przewroty. A jak sie przy tym zaśmiewa to na cały dom ja słychać! Chyba juz sie za siadanie chce zabierać. Takie to mądre mam dzieciatko :)
Najszybciej z tego wszystkiego to rosną jej włoski i paznokietki ;) no nie nadążam jej tych paznokietkow obcinać.
Spi juz grzecznie sama w łóżeczku pod kołderka a jak sie przebudzi to szuka ręka smoczka i wkłada do dziobka.
Ai nawet juz halo do mamy powiedziała co mam na filmiku :)
No kurde same genialne dzieciaki nam sie widze w listopadzie urodziły :)
 
reklama
Wszystkie mamy cudowne dzieciaczki! :)
Już podajecie jabłuszko? Faaajnie :p Ja może też już zacznę, szczerze to się boję, wiecie ja taka nieogarnięta w tym :p
Podpowiedzcie kiedy mogę wprowadzić Milence coś innego niż tylko mleko :p Ma już prawie 11 tygodni :)
 
Do góry