reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

dehaira dzidzia najważniejsza ale o siebie też musisz zadbać, bo co te dzieciaczki poczną bez zdrowych mam. Nie zwlekaj - idź ze sobą do lekarza. A te pozostałe kilogramy zgubimy niebawem :)

Mój Łukaszek od 2 dni ma katar. Nie byłam u lekarza - odciągam aspiratorem, zapuszczam sól fizjologiczną i smaruję maścią majerankową. Dziś noc lepsza - pospał oo 1 do 8. Gorzej ze mną - miałam gorączkę, męczyły mnie dreszcze i ból głowy. Z rana lepiej się czuję. A z Małym miałam wczoraj ciężki dzień, marudny był, nie dawało mu spać, przysypiał tylko na moich rękach w pozycji pionowej - jak był odkładany to od razu się budził i płakał. Podejrzewam, że ciężko mu się spało prze katarek.
 
reklama
Cześć dziewczyny, dzielicie się wagowymi rezultatami a ja powiem Wam że spadło mi prawie wszystko po porodzie a teraz znów nadciągnęłam, jak miałam 3 kg do wagi sprzed tak teraz 7 :szok: na szczęście nie mam ani jednego rozstępu, prócz cyców po nawale w szpitalu, pofolgowałam sobie z rzeczami których jeść nie mogłam w ciąży i mam za swoje ;) Karmię butlą, moja laktacja umarła śmiercią naturalną, może też przez to.
Mój Mikołaj prawie w ogóle nie śpi w dzień od jakiegoś czasu, nawet mało co chce w dzień jeść, zwykle zjada pół porcji tego co powinien, największy apetyt ma za to wieczorami i w nocy, czasem do tego stopnia że wieczorem dostaje takiego głoda i napadu senności że płacze zamiast spać i pluje jedzeniem, trochę mnie to martwi, karmienie w dzień na sile nie daje efektów, mam tylko nadzieje że przybiera jak należy, bo siłacz jest straszny, główkę trzyma ładnie już od 3 tyg, dziś się podciągnął do siedzenia skurczybyk:szok::laugh2: nie wiem czy sie cieszyć czy martwić czy to nie za wcześnie aby.


tu miał 7 tyg 1473062_774737905876779_1408104402_n.jpg


a to aktualnie :)
C360_2013-12-30-14-31-42.jpgC360_2013-12-30-14-33-50.jpg
 

Załączniki

  • C360_2013-12-30-14-31-42.jpg
    C360_2013-12-30-14-31-42.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 36
  • C360_2013-12-30-14-33-50.jpg
    C360_2013-12-30-14-33-50.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 38
  • 1473062_774737905876779_1408104402_n.jpg
    1473062_774737905876779_1408104402_n.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny no u nas już powoli powoli corazlepiej malutki śpi ze mna więc noce idzie przezyć tak bardzo chciałam, żeby spał w swoim łóżeczku a tu klops. Z innych rewelacji ja mam 2kg na plusie musze ogólnie zgubić 5 będzie ciężko bo widze że coraz więcej potraw mogę pałaszować, karmię piersią. Oprócz tego moje drogie, mój starszy synek ma szkarlatynę...tak chorobę zakaźną właśnie teraz gdy mamy maleństwo w domu, byliśmy u dwóch lekarzy i uspokoili mnie że skoro mały jest karmiony piersią to nie powinien się zarazić ech.....:szok:
 
20140108_142842.jpgHej! u mnie jeszcze 8 kg na plusie... muszę zacząć ćwiczyć...
Malutka zdrowa, ale jak kiedyś robiła kupkę praktycznie w każdego pampersa tak teraz robi tak co 2 lub 3 dni... i do tego puszcza takie śmierdzące bączki :baffled: nic tylko uciekać., ale podobno dzieci karmione piersią tak miewają.
 

Załączniki

  • 20140108_142842.jpg
    20140108_142842.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 37
witam sie weekendowo

w sumie nie mam jakoś weny-chyba jakaś chandra mnie dopadła-chce albo ciepłą wiosnę albo zimę ze śniegiem!

lefkowa widzę że nie jestem sama z małym śmierdziuszkiem;) mój synek ma tak jak Twoja córcia-bąki maaasakra aż mi czasami trudno oddech złapać;) i kupa średnio co trzy dni..........

pozdrawiam was gorąco

a zapomniałama napisać młodemu ząbki idą!! pytam się go skąd wyruszyły i kiedy dojdą;) a synio mówi że nie wie:( ślini sie i czasami nawet krztusi się śliną i oczywiście łapką jeździ po dziąsełkach....
 
Ostatnia edycja:
lefkowa moja Zośka ma tak samo z kupką co 3 dni i śmierdzielki do tego takie wali że ...
Dziewczyny jak to jest z tymi ząbkami? to nie muszą się najpierw dwie dolne jedynki pokazać?? Bo Zośka ślini się przeokropnie i masuje sobie paluszkiem dziąsło ale z boku i to na górze:confused: i nie wiem czy to zęby czy co?
Obraz 056.jpg A to moje naaaaaaaaajukochańsze maleństwo
 

Załączniki

  • Obraz 056.jpg
    Obraz 056.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 33
wiesz moja blana ma tak ze idzie jej 4 na nraz dolne jedynki czworka i jaki tam jeszcze, ale ta 4 widac najlepiej
i jest strasznie marudna a sliny a tyle ze wszystko jest mokre... pomagam jej Calgelem i 30 s koniec placzu i zabawa nadal trwa :-)
 
moja tez robila kupke co 3 dni i smierdzaca, pediatra kazala mi jej dawac po 2-3 lyzeczki jablka no i mala robi kupe codziennie razy 2 :) i dobrze przyjela nic jej nie jest;-)
 
reklama
kaaroo dzięki że podzieliłaś się informacją na temat kupki:) ciekawe czy mój Jakub jadłby z łyżeczki jabłko starte?.
Jak mu mówie że w marcu dostanie marchewkę to się głośno śmieje:) kiedyś łobuz chciał mi kapuste z cyca zjeść;)

spytam pediatry i wykorzystam być może Wasz patent.
 
Do góry