reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej Dziewczyny u nas bylo kilka gorszych dni Maly zaczal miec kolki ( dziwnie szybko) niestety tak plakal az nam serducha pekaly ze nie umiemy mu pomoc biednemu ale dajemy mu do jedzonka kropelki na kolke i jest o niebo lepiej jest strasznym glodomorkiem moje mleko zauwazam ze jest coraz slabsze... W nocy Malutki dwa razy na butle sie budzi ale zje i cichutko idzie ponownie lulu. Takze nie mozemy narzekac ze nie daje pospac..

Dzis jestesmy pierwszy raz sami bo P na popoludniowce.. Malutki spi a ja sprzatam mieszkanie, szybka kapiel i film poki Patrys spi.
Wiec teraz pokaze Wam Nasze Szczescie Kochane
Zdjęcie0650.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0650.jpg
    Zdjęcie0650.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 48
reklama
cześć Dziewczyny!! Mam pytanie odnośnie tego jak sypiają Wasze Maluszki w ciągu dnia ??? Moja Zosienka ładnie spi w nocy budzi sie na dwa karmienia ale w ciągu dnia ma w sumie jedna dluższa drzemke 3,4 godzinki!a jak jest u Was??
 
Hej Dziewczyny, piękne Dzieciaczki!
Karoo moja Milencia też wczoraj miała szczepienia, musieliśmy przesunąć o tydzień ze względu na ten katar... Miała gorączkę i cały dzień marudziła, jednak wieczorem zasnęła sama w łóżeczku, z wycieńczenia chyba :( ale za to dziś jak narazie (nie zapeszając) jest spokojna :)
EwaO moja córcia śpi w dzień około 3- 4h, reszta to oglądanie świata, zabawy na macie edukacyjnej i oczywiście rozmowy i tuli tuli z rodzicami :)
Śpi około 2-3 razy po 1,5h :) W nocy też budzi się zazwyczaj 2 razy na jedzonko, a jak położymy ją o 23, 24 (nie zawsze chce zasnąć, jak my chcemy iść spać) to pośpi do 3 w nocy i potem budzi mnie po 6 :) Także jest ok :)

Ja dziś gorsze samopoczucie, od kilku dni nie mogę się wyspać, dziś od rana już walczyłam z krwią lecącą z nosa, powiedzcie mi czym mogę się skutecznie wzmocnić? Moje bóle żołądka, które zaczęły się w ciąży dokuczają mi coraz bardziej... już nie boli mnie tylko żołądek, ale i cały brzuch i klatka piersiowa, czasami nie mogę złapać oddechu ;((( No i oczywiście doszły mega wymioty :( no nic, idę po skierowanie na badania krwi, lekarz powiedział, że mam przyjść po pierwszej miesiączce, a wczoraj się akurat skończyła :) i co najważniejsze- była bezbolesna!! Żadnego Apapu, Ibupromu i Ketonalu! Żadnych kompresów, omdleń i wymiotów, od teraz mogę mieć miesiączkę nawet miesiąc xD

Ale mam za to inny problem... krocze... Dziewczyny, które rodziły mniej więcej tak jak ja, czyli 7 tyg temu, powiedzcie czy boli Was jeszcze krocze? Ja np gdy siedzę na kibelku, to czuję takie straszne parcie w dół i boli niemiłosiernie :( Na przyszły tydzień mam termin do gina, ale przed wizytą chciałabym wiedzieć jak to jest Was.

Całujemy z Milenką! ;*
 
Hej a mój mały ciągle płacze już sama nie wiem co jest i jeszcze niepokoi mnie pępek minęły wczoraj dwa tyg a kikut jeszcze przy pępku nie wiem co chodzi. No i ten płacz non stop gobujamy, odstawiłam nabiał ale sama nie wiem już jestem zrezygnowana delicol podaje ale nie ma szału dalej piszczy ech
 
maagsiaa - ja rodziłam prawie 6 tyg. temu ( minie w niedzielę) i co do tych spraw na dole to przy porodzie nabawiłam się hemoroidów , poza tym miałam dosyć spore nacięcie i przy dwójce dają się we znaki i hemo i zrost po nacięciu ;/ do gina idę po świętach.

Co do snu to moja Marysia jeszcze się nie ustabilizowała... zwykle też są to 2 pobudki w nocy... jednak bywa, że budzi się co godzinę...
 
kikanie przejmuj się, jak u mnie byla położna to mówiła że książkowo to kikut powinien dopaść do dwóch tyg ale to zalezy od maluszka. Mojej małej odpadł po 1,5 tyg.
 
Hej,
co do kikuta to u nas odpadł po tygodniu, ale my nawet pare razy w ciagu dnia psikalismy tym octaniseptem i nie kapalismy go w wannie tylko na przewijaku zeby nie moczyc kikuta, gdzieś przeczytałam że tak szybciej odpadnie jak nie bedzie mial kontaktu z woda to sie wysuszy i odpadnie sam. Potem jeszcze w srodku mial ale to juz normalnie go kapalam i samo tez zniklo.
Co do brzucha to ja tez juz prawie 2 miesiace po porodzie i masakra jest ten brzuch ale to pewnie przez to że zaczełam wpierdzielać słodkości głównie czekoladę, nadrabiam bo w ciąży wogole nie miałam ochoty i mnie odrzucało:p ale zakupiłam sobie pas poporodowy taki na chawtki i chodze w nim w ciagu dnia a od nowego roku dieta i ćwiczenia.
Nasz szkrab już ma 5 kg też już był ostatnio na szczepieniu i chyba nawet nie poczuł bo bardziej się darł z głodu, akurat była pora jedzenia. Właśnie jak szczpiecie swoje maluchy na NFZ, czy płatnymi? Szczepicie je na rota i pneumokoki?? Ja płatne wybrałam są tylko 4 ukłucia 1 dawka ok 200 zł czyli cała seria wyjdzie nam ok 800 zł.
Mojego też meczy ten brzuch i lekarz nam zalecil NAN pro HA i do tego za kazdym razem 10 kropli Delicolu i 3 razy po 8 kropli Boboticu, I powiem Wam że ja tam nie widzę większej poprawy tyle że może łagodniejsze są te kolki. Jak skonczy to jedzenie NAN pro HA mam zamiar mu zmienic na Hipp Bio Combotic bo podobno dobry jest na bolacy brzuszek. Zobaczymy. No chyba ze do tego czasu juz mu przejdzie. Bo zrobiłam zapas 12 mlek wiec na miesiac jeszcze bedzie mial,
My po 2 tyg poszlismy na spacer pol godz a teraz jak jest ladna pogoda to wychodze z nim nawet na 2 h. Ładnie sobie spi wtedy w wózku i się dotlenia a mama sobie zalatwia swoje sprawy sklepowe.
Magsia ja tez czuje czasami parcie krocza i czasami jak siedze to tez mnie boli. Tez dopiero po swietach sie wybieram do gina. Wogole mnie po porodzie strasznie kolana bola jak wstaje i za dlugo tez nie moge siedziec bo mnie bola. Masakra jakas, ale czytalam gdzies na forum ze to normalne i ze powinno przejsc po paru miesiacach ale ze mozna sie wspomoc wapniem i magnezem. To od dzwigania brzucha w ciazy,
No to tak w skrocie tyle u mnie, powoli dochodze do swiata zywych:)
 
Ostatnia edycja:
Ania ja używam to mleko Hipp i poprawy nie ma. Mały pręży się jak dawniej. Może ciut szybciej gazy odejdą, ale częstotliwość kolek nie zmalała. Zmieniłam z Bebilonu i kończę pierwsze opakowanie. Mały je też moje mleko. Daję mu krople Biogaja i Esputicon - odstawiłam Infacol, bo nie działał. Ale te też nie działają.
 
Ania ja używam to mleko Hipp i poprawy nie ma. Mały pręży się jak dawniej. Może ciut szybciej gazy odejdą, ale częstotliwość kolek nie zmalała. Zmieniłam z Bebilonu i kończę pierwsze opakowanie. Mały je też moje mleko. Daję mu krople Biogaja i Esputicon - odstawiłam Infacol, bo nie działał. Ale te też nie działają.
No to mnie pocieszyłaś:/ mój też był na poczatku na bebilonie bo podobno to najlepsze mleko a tutaj klops po miesiacu sie zaczęły problemy z brzuchem...ja tylko 2 tyg karmilam piersia tzn sciagalam. To juz sama nie wiem co mam robic czy nie zmieniac mu juz tego mleka i przeczekac te nieszczesne kolki czy eksperymentowac na tych mlekach:(
 
reklama
Do góry