reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Wstawianie suwaczka na BB
U góry strony masz ciemnozielony pasek z napisami "Twoje Wiadomości, Twój Profil, Ustawienia.."
Musisz:
1. Wejść w USTAWIENIA i z lewej strony ekranu w tabelce w dziale trzecim "Moje ustawienia " na 4 pozycji wejdź e "edytuj sygnaturę"
2. i tam wkleić adres suwaczka w okienko wyglądające jak okienko do napisania postu
3. nastepnie kliknij "zapisz sygnaturę"
 
reklama
wiesz,że się nagimnastykowałam przy tym suwaczku,uwaga chwila prawdy...:-D

nie udało się,może teraz się wstawi...kurcze,muszę Julię do szkoły budzić

chcecie się pośmiać?z mojej mamy?bo ja wczoraj od łez do śmiechu a mianowicie...moja mama jak się wścieknie nie przebiera w słowach i postanowiła sobie zadzwonić do ojca mojego dziecka (tego co sobie siedzi u mnie w brzuchu),a że pan pawełek zwykł rzucać słuchawką jak mu się prawdę mówi,więc zadzwoniła do jego matki.Oto co jej nagadała-dzień dobry pani Aniu,podobno paweł ma 38 lat,prawda?ona na to-no tak,a moja mama do niej to niech mu pani powie,że jak chciał się bzykać to mógł sobie kondoma założyc!a jak nie umiał to niech się weźmie do odpowiedzialności,bo ja już mam tego dość!co ten gnój stary sobie wyobraża!dziecko zrobił i się miga,jak mu się chciało bzykać mógł sobie do agencji pojsc a nie zostawił moją córke bez niczego i wygaduje,że nie ma centa nawet żeby dać jej na wyprawkę!jak go pani wychowała!nienadaje się do niczego,do niczego!a matka pawła na to-ale on jest nastawiony pozytywnie..a moja matka-na co pozytywnie,na robienie dzieci?może tam gdzieś po wrocławiu jeszcze z pięcioro narobił i głupa wali!..
oj ta moja starsza hehehehehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Maju widzę, że humorek się poprawił – cieszę się bardzo :) a u dentysty powodzenia.


Ja też dziś marnie śpię. W sumie kręcę się od 4. Niby nic mi nie jest, a spać nie mogę :/


annie. Chyba zaraz i ja lodówkę dopadnę :)


M dziś ma wolne. Śpi. Wieczorem złapaliśmy się o to, że on nie będzie wstawał w nocy do dziecka, bo on pracuje na 2 etaty, a ja będę siedziała w domu i mało robiła (na szkole rodzenia mówili, żeby odpoczywać, regenerować siły, a nie tylko sprzątać jak maluch śpi. Tak wziął sobie to do serca, że już ma wizję, że poza karmieniem nic w domu nie będę robić). Czy on musi słuchać wybiórczo? Tylko to, co jemu pasuje??? Rozumiem, że jak non-stop pracuje na dwunastki, to nie będę go ciągle budziła, ale jak z raz mi dziecko poda, to korona mu z głowy nie spadnie. Poza tym chyba nie myśli, że po powrocie z pracy nie pomoże mi np. przy kąpieli, czy przewinięciu Piotrusia? No tak się zbulwersowałam, że chyba przez to spać nie mogłam. Wiem, że wszystko wyjdzie w praniu, ale coś czuje, że będzie walka... I znowu brak wyobraźni u chłopów – samo się zrobi, a ja będę tylko karmić i przewijać.


Macie jakieś sposoby zaangażowania chłopa zmęczonego po pracy w obowiązki przy dziecku? Nie mówię o harówce, ale niech też ma swój udział w tym wszystkim...

Czasami mnie swędzi stopa albo dłoń, kurcze - sama nie wiem, czy to nie z przewrażliwienia, odkąd dowiedziałam się na forum o tej chorobie.
Jolka, akaiah trzymajcie się swoją drogą z tymi wynikami.
U nas dziś znowu wietrzny i chyba zimny dzień, ale nie upały w końcu :)
 
aaga84 my też miedzy innymi z tego powodu zdecydowaliśmy się przenieść ze spaniem do salonu i na wstawienie kanapy do pokoiku razem z łóżeczkiem Neli. Jakoś nie miałabym sumienia budzić Łukasza w nocy przy karmieniu czy przewijaniu kiedy wiem, ze wstaje o 4.30 do pracy codziennie. Zaznaczyłam za to, że po pracy zje obiad i ja też chcę mieć chwilę dla siebie.

Wiesz ja zachęcam takimi drobnostkami typu: jaki kolor chcesz wanienki dla Neli do kąpania żebyście się dobrze bawili? Bo powiedziałam, że kąpanie to będzie głównie jego działka :) I wczoraj rzeczywiście usiadł i po raz pierwszy coś razem tak konkretnie wybieraliśmy bo tak zawsze miałam wolną rękę w kwestii zakupów.

Wiem że na początku będzie ciężko ale wiesz jak facet - do roboty, pojeść i dychnąć - dlatego Łukasz stwierdził że jak nie będzie mi się chciało czegoś ugotowac to on przywiezie albo że jak wróci z pracy to on z Nelą będzie sobie śpioszkował a ja mam chwilę dla siebie.
 
Annie. Dzięki za podpowiedź. U mnie o tyle będzie ciężko, że M ma same dwunastki i wraca przed 20. I co ja mogę od niego wtedy wymagać, żeby się zaangażował, żeby mnie odciążył? Kąpiel ewentualnie czy doglądnięcie dziecka jak będę sama się pluskać. Dlatego chciałam w coś jeszcze go wciągnąć. Wiem, że jest zmęczony i ma prawo i ja robię wszystko, żeby zasłużenie wypoczął. Ale jak mi mówi, że ja będę w domu kwitnąć, a on zapierdziela, to nóż w kieszeni się otwiera.


Kaskaleczna – noworodek na rybach :) świetne pomysły mają te chłopy :) Ale masz rację – postęp jest. Może za dużo się spinam – wyjdzie po prostu w praniu wszystko. Najwyżej wyjdę bez słowa i zostawię ich na kilka godzin – może wtedy zobaczy jak miło się odpoczywa przy noworodku :)


a łóżeczko na początku będzie w sypialni pod ścianą ale od strony M stąd mój pomysł, żeby podał Małego z raz w nocy – zobaczymy jak to będzie ;)


Gusiak trzymam kciuki!
 
reklama
maju31 już lubie twoja mame :) dobrze nagadała heheh specjalne pozdr dla mamausi :)
aaga84 ja wczoraj do mojego mężulka mówie ze ciagle mi się śni poród i że się boje itp. I mówie mu że musimy zapakowac aparat :) ze zrobimy zdjecie jak tatuś pierwszy raz malucha przewija :p byłam ciekawa jego reakcji bo od zawsze mówił ze on wezmie dziecko na rece jak urośnie bo się boi a on do mnie wczoraj ze nie …. A ja mowie co nie ? nie będziesz mi pomagał ? a on na to że nie chce mieć robionych zdjec bo się będzie stresował ;p czyzby mj mężuś zmieniał nastawienie?
A Twój pewnie jak maluch się urodzi sam będzie garnął się do pomocy i bliskości z maluchem :)
Gusiak88 najwazniejsze ze cie lekaż przyjmie a dla mamy to pewnie satysfakcja ze mogla się cudzielic :)
A my już biegniemy ku koncowi z wyprawką :) kupilismy materac, rożel, butelki, ręczniczek, szczotke do wloskow, gruche, nozyczki, pieluszki kolorowe tetrowe i tak się ciesze ;p a wczoraj wynalazlam na tablicy.pl babka miala do sprzedania 2 nowe komlety laktatora AVENT i wynegocjowałam z nią cene UWAGA …. 50 zl :) dzisiaj jade odebrac :)
Zostaje mi jeszcze do odwiedzenia apteka i Rossmann i będzie wszystko :)

Dzisiaj mam duuużo sprzątania i baaaardzo mało chęci … zobaczymy jak to wyjdzie ;p Pogoda zaczyna się ładna chyba nastawie pranie ;p
Miłego dzionka
 
Do góry