reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
dzieki dziewczyny

zamawiam pomału na Smyku i na Allegro pierdołki i jakoś mi tak lepiej i nie czuję przerażenia że czegoś nie będę miała bo okazuje się że sporo już zachomikowałam...

no właśnie zastanawiałam się co lepsze a jak mój Łukasz zobaczył tą anatomiczną i stwierdził że fajnie że już robią wanienki ze zjeżdżalniami dla maluchów to chyba zdecyduję się na tą najzwyklejszą :-)
 
ja mam zwykłą wanienke chyba 100 bo dosć duza zeby na dlużęj starczyla bo nie mamy ani wanny no i brodzik płytki więc w wanience póki nie wyrosnie bedzie się pluskać :) za 30zł kupiona plus gąbeczka anatomiczna za 12 zł zeby tetry nie dawać i wsio :)

mielismy iśc dzisiaj na szkole rodzenia ale tak nas zmogło ze spalismy 2 h :szok: wieje masakrycznie i deszc pada. jesiieeennnnnn..a ja butów nie mam :/ jak nie urok to sraczka :p
 
Hej dziewczyny. Mam wyniki, kochane lekarki powiedzie mi, czy są złe czy bardzo złe...
Morfologia generalnie w porządku, leukocyty lekko spadły, są na poziomie 12. Ale Fosfataza.... Norma wynosi 48-104, a u mnie 223 :(
 
ja tez mam wyniki i dopiero wyczytalam że :

ESCHERICHIA COLI - w preparacie obecne lseczki beztlenowe :szok:
i antybiogram :
AMINAKCYNA wrażliwy
CEFOTAKSYM wrażliwy
CEFTAZYDYM wrażliway
TRIMETROPIN - wrazliwy
CEFUROKSYM wrażliwy
CIPROFLOKSYNA wrażliwa
GENTAMYCYNA średniowrażliwa
TROMBAMACYNA - wrażliwa
CEFTRIAKSON wrazliwa

ito nie wiem o co chodzi moze lekarki nasze bedą wiedzialy. czy to znacyz ze mam bakterie Ecoli ?:szok: to niebezpieczne w ciązy ?
 
kamilka87 to z tym się zgodzę, że najlepiej próbować karmi bez żadnych cudów

Mama Kangura u nas też wieje. Niby było 18,5 stopnia ale wiatr tak hulał i grał, że się wydawało jakby 10stopni było.

annie. ja mam najzwyklejszą. Kąpanie bez ajerów wydaje mi się najpraktyczniejsze

ursula ta gąbeczka do kąpieli to po jakimś czasie się robi siedlisko wszelakiego badziewia, więc chyba lepiej tą pieluszkę.

kaskaleczna ja na takie zabiegi przeprowadzane przez psy mówię lizaż :) Tylko u nas zazwyczaj mamy lizaż stóp jak już w łóżku leżymy :)
 
reklama
i_carrie to masz szczęście :) – mój nie dałby rady, po powrocie ze szpitala ja musiałabym kupować... chyba że mile by mnie zaskoczył, ale wątpię :p
Ja też mam ciągle infekcje, ciągle na globulkach jestem. W czwartek mam wizytę, pewnie kolejne dostanę. Wrrr...


Ja też cały dzień oglądałam (tzn. słuchałam– bo się przemieszczałam po domu) przemów na tvn24. Ciekawe jaki wyrok będzie...


U nas tak się rozpadało, że szok. Przynajmniej grzyby będą :) Wróciliśmy ze szkoły rodzenia – dziś było o diecie ciężarnych, karmiących. Ubieranie lalek w ubranka. Ogólnie fajne zajęcia. Jutro ostatnie spotkanie.


Ja mam mniej więcej taki zestaw
87210701_1_644x461_wanienka-z-podstawka-lodz.jpg



ursula a ta wanienka kawy naprawdę nie robi??? Za taką kasę to powinna :)


Wczoraj wzięłam łyk wina od M – pychaaa...
 
Do góry