reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

No jeśli już to lepiej dokupić samą zjeżdżalnię do wanienki, a nie anatomiczną, bo potem się to wyciągnie i będzie więcej miejsca.
 
reklama
hej,jestem padnieta,pół tego brzydkiego dnia spędziłam na szukaniu w necie wózka niezbyt drogiego i łóżeczka z sosny,zamówiłam,hmm..konkretnie to mi matka zamówiła (świetnie-ja baba,lat prawie 32 i mama mi płaci za rzeczy dla niemowlaka zamiast tego ciula!).No ale cieszy mnie że to mam.Wózek coneco blady róz plus popiel i łóżeczko jasna sosna.No i dzwoniłam do sądu czy jest znany termin rozprawy o alimenty dla mnie,kazali zadzwonic w piątek.Muszę zbierac rachunki za kazde rzeczy dla małej,on niczym się przed sądem "nie wylegitymuje",i dobrze - na jego nie korzyść.Moja Julia szczerze zadowolona z początku nowego roku szkolnego,będzie miala poranna zmiane na 7.30,klasa trzecia i myśli już co dostanie na komunie...śpijcie dobrze,bo ja mam duuży problem z przewrotem z boku na bok:-)
 
Witam dziewczyny, na chwilę przepadłam, ale już jestem... Udało mi się sporo nadrobić, widzę, że mamy dużo nowych mam - witam wszystkie serdecznie:) Ja miałam bardzo zabiegany okres, dlatego mnie nie było. Przez tydzień odwiedziny rodziny i to z małymi dziećmi więc non stop było coś do zrobienia. Później trafił się wyjazd (co prawda służbowy), ale zawsze to jakieś oderwanie na chwilę. Przez to całe zamieszanie cukry mi trochę skakały, ale to w większości przez nieregularne posiłki. Muszę się naprawdę wziąć na siebie... Pogoda w Poznaniu tragiczna, więc Madzia - nie dziwię się, że deprecha - u mnie to samo! Poza tym szykuje mi się jeszcze przeprowadzka przed porodem, nie wiem jak ja to wszystko ogarnę. Aha, i wystraszyłyście mnie trochę tą cholestazą. Czy przy niej swędzą stopy i dłonie, czy swędzenie samych łydek to też może być to? Mnie od jakiegoś czasu swędzą łydki, dosyć uporczywie, ale zrzucałam to na golenie maszynką i suchość skóry. Jakie badania powinnam zrobić??

Przepraszam, że nie odpiszę Wam indywidualnie, ale po takim czasie nieobecności, to w zasadzie niemożliwe...
 
baby poznań witaj po tak dlugiej nieobecności :))
maju - pochwal się zdobyczami ;) mi łóżeczko dopiero dzisiaj wysłali..i dopiero przeczytałam ze kupilam bez wyjmowanych szczebelków :( :-( trudno..

meago dzieki wielkie za odpowiedz. mimo że brałam antybiotyki przy pierwszym usuwaniu ropnia, ale marnie zadziałały jak widać po 5razach powtórki. i samo to ze mój ginekolog nie jest skłonny do wypisywania leków bo uwaza ze w ciazy powinno się ograniczać co popieram ale w tym przypadku..no zobaczymy we srodę co zadecyduje. najwazniejsze ze <odpukać puk puk> , minął tydzien i nie zapowiada się na powrót Bartka ;) trzymajcie dalej kciukiii !! chcica mi wróciła nawet :zawstydzona/y::-D

dobranocccc!!!
 
i dzień dobry ;), w moim regionie (dolny slask) leje,ja juz 2 godziny nie spię, mam takie bóle zębów,że się wścieknę.Wytrwam może do 8ej rano jak otworzą przychodnie i doczłapie się do dentysty.Ostatnio byłam 15 lat temu:szok:,no ale ciąża zrobiła swoje,mała wyciągnęła yyy wyssała ze mnie soki,m.in wapń.Nie wiem po co ja z tymi zębami czekałam jak już 3 miesiące temu mnie "ćmiły"a teraz chyba powiem dentyście,żeby mi je powyrywał!ale będę piękna.Powyrywam na sztuczną szczękę całą rzeszę fajnych facetów:-D
 
Ostatnia edycja:
Ja też już wstałam godzinę temu ale to z głodu. Kiedyś nie do pomyślenia żebym coś rano zjadła a teraz zaraz po siku odrazu lodówka...

maju31 ja ściągnełam aparat z górnej szczęki i zaszłam w ciążę więc moje zęby też są w fatalnym stanie. Zaraz po wydatkach na Nelę zbieram na sztuczną szczękę :-)
 
reklama
Ja też już wstałam godzinę temu ale to z głodu. Kiedyś nie do pomyślenia żebym coś rano zjadła a teraz zaraz po siku odrazu lodówka...

maju31 ja ściągnełam aparat z górnej szczęki i zaszłam w ciążę więc moje zęby też są w fatalnym stanie. Zaraz po wydatkach na Nelę zbieram na sztuczną szczękę :-)
hihi ale mnie rozśmieszyłaś hehehe mówisz że zakładamy szczęki ;p
a doradź mi jak wmontować ten suwaczek?!
 
Do góry