reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Nonek - mniam! szczawiową uwielbiam, ale już mi się szczaw skończył a domowe frytki są najlepsze na świecie :tak:

A ja ostatnio zajadam się oscypkami z grilla, a teraz kupiłam w realu jakąś wędzoną roladę na podobę i zamierzam to wypróbować :)
 
reklama
Dziewczyny, musimy się jakoś ogarnąć z tymi naszymi smutkami, bo inaczej zwariujemy do listopada. Ja dzisiaj rano przeżyłam już głębie moich smutków spowodowanych finansami a teraz stwierdziłam ze dość. Musimy odnaleźć trochę radości w sobie dla naszych dzieciaczków. Mój Mały zawsze zauważa, jak jestem smutna, wczoraj większość dnia przeleżałam bo brzuch się co trochę napinał i jakoś tak dziwnie bolał. Dzisiaj od rana to samo, ale teraz trochę lepiej. Więc stwierdziłam, że musze się ogarnąć. Trudno najwyżej nie skończę remontów przed porodem, nie będzie tak idealnie jak sobie zaplanowałam, ale śnieg na głowę Małemu padać nie będzie. Najważniejsze żeby był zdrowy a resztę stopniowo się ogarnie. Więc Kochane Listopadóweczki dość zamartwień, od dziś cieszymy się tym co mamy i próbujemy znaleźć jak najwięcej pozytywów!
Gusiak co u Was? co tam lekarze mówią? jest szansa na leżenie w domu czy na razie chcą Cię obserwować?
Rojku jak na razie to oglądamy meble z firm które wystawiają swoje projekty w sklepach w pobliżu nas. Ja musze obmacać zanim kupię:-DBo czasem można się przejechać jak się patrzy tylko na zdjęcia/
Nonek a jakie kolory na ściany do sypialni chcesz? ja jakies pastelowe, ale dokładnie nie wybraliśmy. A na frytki wczoraj miałam mega ochote, prosiłam męża przez 2 godz żeby zrobił, ale zanim się zabrał to już ochota przeszła;-)
Marys a powiedz jaka dawka i jaka nazwa antybiotyku? A w szpitalu jak brałaś?
 
Ostatnia edycja:
Ursula zaczynają się letnie wyprzedaże w sklepach i można taniej kupić leżaki, krzesełka, parasole itp. A M się nie martw, na pewno niebawem i jemu lampka się zaświeci, że już czas dokończyć pewne sprawy. Może jakiś mały szantażyk by pomógł? Sama nie wiem, ale na pewno zdąży, po prostu należy do tych osób, które wszystko zostawiają na później... skąd ja to znam :)
A właśnie, przy tych bólach tak ciężko znaleźć pozycję jakąkolwiek. Choć dziś miałam mało intensywny dzień i lepiej się czuję – wniosek z tego taki, że czas na zwonienie tempa. Nie wiem, jak dam radę – lubię wszystko mieć porobione, dokończone itp. choćbym padała na pysk, a tu chyba należy zmienić tryb życia na dobre, bo coraz gorzej z siłami...


nonek piękne te fale na brzuszku :) choć ja od 2 dni mam spokojniejszego synka i zastanawiam się, czy wszystko ok.


Gusiak widzę, żę nastrój o niebo lepszy – bardzo się cieszę, że się uspokoiłaś :) trzymaj się


Mama Kangura może trzeba trochę czasu, żeby ten magnez zaczął działać... Sama nie wiem, ale wierzę, że jesteś nabuzowana przez to.


Avocado fantastyczny pomysł z tym ręcznie robionym kocykiem, jaką frajdę będzie miała, jak dorośnie. Takie pamiątki są na całe życie.


Akaiah rewanżuj się pięknym za nadobne – komentuj przy nim przystojnych facetów w tv. CO to za delikatność przy ciężarnej takie teksty puszczać – faceci są super!


Ja ostatnio mam fazę na placki z cukinii – dziś powtórka na obiad :) mniam.


I dokładnie . andzia – fajnie, że swoje żale możemy tu wylać, po to siebie mamy, ale należy nam się trochę pozytywów. Pamiętajmy dla kogo tu jesteśmy, już niedługo utulimy swoje kruszynki, z kasą zawsze są problemy, a jakoś dajemy radę :) choć pewnie chciałybyśmy wszysto mieć na już, co jest naturalne. Ważne, że wszystkie szczęśliwie dotrwałyśmy do tego momentu i oby tak dalej, a nasze złe samopoczucie jest dobrym pretekstem do poleniuchowania, uzyskania więcej uwagi naszych partnerów – coś zawsze jest po coś :) głowa do góry dziewczęta – damy radę :) !!!
 
A Aaga miałam ci kiedyś napisac odnośnie szpitali w Wawie bo siostra rodziła. dr miała ze szpitala na Madalińskiego ( czy jakos tak;-)) ze niby taki super szpital chciała tam rodzić. Jakieś 2 tyg przed TP zaczął ja bolec brzuch, skurcze itd. Pojechali do szpitala, jakiś dr szybko zbadał i powiedział ,ze nie urodzi szybciej niż za tydz. odesłali ja do domu. Z drogi dzwoni do mnie przerażona ze co ma robić . kazałam jej jechać do szpitala który ma najbliżej. I pojechali do szpitala bródnowskiego. Tam ją dokładnie zbadali, zrobili USG, okazało się, ze ma za mało wód płodowych i na następny dzień do indukcji porodu miała być. Mały urodził się z owiniętą pępowina i z rączka przy główce, ale dzięki lekarzom i położnym wszystko się skończyło dobrze.( przy porodzie miała 2 lekarzy i 2 położna). Za znieczulenie zewnątrzoponowe nie płaciła .Teraz mówi,ze jak będzie jeszcze rodzic to tylko tam.

Annie co sukienek na wesela, to ja miałam taką
http://www.branco.pl/sklep/sukienka-model-4028-p-560.html
normalnie najczęściej noszę L a ta kupiłam w rozmiarze M. Byłam w niej na koniec lipca na weselu i super się w niej czułam. Jeszcze zamierzam iść na koniec września w niej. Ma duży zapas na brzuszek, nie obciskała mnie, ale w miejscach nie ciążowych dobrze dopasowana.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki andzia; dokładnie - w każdym szpitalu i tym z najlepszą opinią różnie bywa. Po prostu zależy od ludzi, na których się trafi... i tyle.

A sukienka super!
 
Andzia planujemy szary, nad łóżkiem jest podwieszany sufit i ma byc czerwony, zobaczymy jak to wyjdzie. Upatrzyłam sobie juz sypialnie, ale poczekam z tym jak już będzie gotowe wszystko. Jutro jedziemy po farby i odrazy mina mi się cieszy:)

Aaga ja miałam ostatnio tak ciągle cukinia i cukinia. A co do ruchów, pewnie odpoczywa.
 
andzia86 mam augumentin w szpitalu chyba 2x1 ale nie jestem na 100% pewna, na recepcie było 3x1 bo sprawdzałam no i tak brałam.
M kupił to łóżeczko i złożył :) ale jest ładne :) i kupił od pani jeszcze przewijak na łóżeczko za 25 zł jak nowe :) złożył już, leżę i się cieszę :)
 
reklama
Gusiak najważniejsze, że jesteś cały czas pod opieką. Będzie dobrze.
Maryś najważniejsza jaka dawka w jednej tabletce jest, bo często to właśnie od tego zależy czy 2 czy 3 razy na dobę. Myślę, że powinnaś stosować tak jak na recepcie napisali. Wypisy są często w biegu robione. A jaka ilość tabletek w opakowaniu jest i przez ile dni masz brać?
 
Do góry