reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witamy się wieczornie...
U nas dzisiaj było sprzątanko, u dzieci robiliśmy przebiórkę wstępną zabawek. Worek śmieci do wyrzucenia- ja ich chyba nie nauczę porządku :(
Byliśmy też w Ikei i oglądaliśmy szafy- taka jaka by nas urządzała pod względem wielkości 300/66/267 2400zł!!! wrrr strasznie dużo...

szczawiowa mniam uwielbiam,
u nas rosołek, kopytka i mielony :)
 
reklama
Hej hej
i Was dziś podczytuję cały dzień i jakoś nie umiem nic napisać...
zaczęliśmy remont... już chcę złożyć łóżeczko i wyprać ciuszki...
ale pewnie trochę czasu minie...
z utęsknieniem czekam na listopad.... chcę już tulić mojego Juniorka :)
niestety przed każdą nocą teraz się już stresuję, że znów nie będę spać -wstaję nawet 10 razy... mogłabym tak wstawać do Dzidziusia... ale nie na sikanko i picie... ech ech
życzę Wam i sobie dobrej nocy :)
 
witam sie po dłuzszej nieobecności, zanim doczytam co u was- opowiem co u mnie
bylismy nad morzem 3 dni i to były te najgorsze pogodowo dni w sierpniu- jak pech to pech
na szczescie bylismy w domku mojej przyjaciółki wiec za darmo, jakbym miała stracic kase na takie deszczowe wakacje to byłabym zła.
zrobiłam zakupki z mezem dla Leosia- kupilismy łozeczko- wkleiłam je wodpowiednim wątku. mam też rzeczy typu: przewijak, prześcierdelka, płatki kosmetyczne, smoczki, buteleczke, reczniczki kąpielowe
na szczescie pojechalismy z moja mama na zakupy i babcia czesc rzeczy zafundowała, bo tak to :szok: nie wiem skad ta kase brac

od tej przyjaciółki dostałam też 2 torby ubran dla synka, po jej synku moim chrzesniaku w tym wszystkie co sama mu kupowałam- wiec w moim guscie ;-)
dodatkowo dali nam wanienke na stelazu i mate dla dziecka piekną, kolorową,
mówie wam, jestem tak obdarowana, że nie mogłam spac z wrazenia- ile kasy mogłam zaoszczedzić

na spokojnie po wekendzie wkleje zdjecia z nad morza- kiedy w jeden dzien z trzech lekko zaswieciło słonce

miłej nocy - buziaki
 
meago, andzia86 he he gapa ze mnie :) tabletki 500 mg Amoxicillinum+125 mg Acidum clavulanicum coś takiego jest napisane, w opakowaniu 14 tabletek we wtorek lekarz mówił że badanie mam zrobić po 5 dniach czyli 7 dni brania bo 2 były w szpitalu.
 
hej dziewuszki wstałam z moim M o 5.30 bo zbierał się do pracy..idzie na 24h..w ciagu miesiaca ma 20 dyzurów czyli 10 dni tylko w domu. no trudno nim wrócimy do szkoły kase trzeba liczyć..więc bierze wszytkie dyżury jak się da..bo koledzy mu oddają.

no ale jak tak wstalam to swierdzilam ze nie zasnę znowu..bo jestem głodna :confused2: a kładłam sie spać pełna..
no i coś boli mnie kość guziczna jakby , ale to chyba mnie tak ciągnie od kręgosłupa.. wstaje i utrzymac na nogach się nie mogę. :-( i coś juniorka mało czuje cos.

wy tez tak macie ze jak rano czy w nocy idziecie siku to twardnieje wam brzuch ? bo ja tak mam i się martwię bo co się wyprużnie nagle twardy brzuch i jakby się obniżał, wrazenie mam jakby mi zaraz mialo wszytko wylecieć z brzucha :sorry: dobrze ze w poniedzialek na wizytę idę.

miłego dnia kochane :) ide legnąć ponownie.
 
Cześć dziewczyny.Mój m właśnie maluje pokój, w domu taka granda że szok lepiej nie mówić.
Mam pytanie jak jest z częstotliwością wizyt u ginekologa po 32 tyg. ?? Słyszałam że do 32 tyg co 4 tyg a od 32 tyg co 2 tyg natomiast od 36 tyg co tydzień.
 
reklama
Do góry