reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Cześć Dziewczyny! U mnie chyba to samo co u Was nic mi się nie chcę... Dziennie wchodzę na forum po parę razy czytam Was, ale nie wiem co pisać. Życie ostatnio kręci się wokół zmęczenia, bólów pleców i jęczenia, żeby już był listopad :-(
Czekoladka nie mam pojęcia jak często mają być wizyty od 32 tyg, ale jak co 2 tyg a później co tydzień to chyba splajtuję... Każda wizyta 250zł :no: Zazdroszczę dziewczynom co na nfz chodzą...
Jak u Was ruchy Maluszków? Kopią nadal? Mój Synek mało kopie ostatnio, ale strasznie się wypina aż brzuch boli takie "góry" potrafi robić. Wszyscy wokół polew a jak zastanawiam się czy to normalne, Wasze maluszki też tak robią? :eek:
Pozdrawiam i życzę poprawy humoru wszystkim :sorry:
 
cześć :)
akaiah mi za każdym razem jak idę do toalety twardnieje :(
meago dziękuję :) martwię się tylko tym że mimo probiotyku znów dziś mam upławy :( nie wiem czy jakaś grzybica czy infekcja wychodzi w tym crp :( ale jak tak to będzie zły wynik w kółko :( antybiotyki niestety zawsze to u mnie wywołują :( a we wtorek miałam ostatni dzień leku na infekcję na dole :(
czekoladka21 nie wiem jak to jest, ale ja mam wizyty co 2 tyg już jakiś czas, ale to przez moją szyjkę.
avocado miłej zabawy na roczku :)
 
meago ale tematy :D dziś się pojawiła, taka budyniowata lekko żółta :( no właśnie dziś sobie to kupię, ale czytałam też o lactovaginal dopochwowo, zapytam lekarza.
aaaaa i nie czuję pieczenia czy swędzenia.
 
Ostatnia edycja:
też mam takie wieksze upławy teraz,
my też dzis na roczek P bratanka ;-)
i też mnie wiezadła bolą jak sie rozciagam

taki nasz los... i jak patrze na suwaczek to mnie przerażenie nachodzi, że czas tak szybko płynie
 
hej dziewczyny :)

Dzisiaj czuję się już jakoś lepiej, nastrój mi się poprawił, chociaż brzuch pobolewa. Od 30 tygodnia to już będzie właściwie odliczanie ;) Ja nie mogę się tego doczekać, chociaż planowo to jeszcze 3 miesiące...

U mnie dzisiaj powtórka z kalafiorowej, a od rana sprzątam i piorę ;)
 
reklama
Mama Kangura- czyli ja już mogę powoli odliczać, bo jutro zaczynam 30 tydzień:-) ciekawe, która z nas się pierwsza rozpakuje. Mam wrażenie, ze ja urodzę po terminie, jakieś takie przeczucie mam.
 
Do góry