reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
1186055_592783397427129_2072517900_n.png


:cool2::cool2:
 
Hej dziewczyny-nie mam weny na nic, nawet dziś nie sprzątałam...jutro mam dzien zakupowy dla chłopaków głownie, moze sobie kupie ze dwie bluzki i jakie leginsy bo na jesien nie mam za bardzo w czym chodzic.Remont zbliza sie ku koncowi,jedyne czego bedzie mi brakowało to praktycznie całego wyposazenia mieszkania:-(haha ale cóz, jakos powoli cos sie dokupi.Lózka są to najwazniejsze, a garnki póki co bedą mieszkac sobie na podłodze:baffled:
Jejku jak ja juz listopada nie moge sie doczekac....przyznam Wam sie, ze nie tylko malutkiej...ale odzyskania swojego ciala, swojej sprawnosci...moze to egoistyczne, ale przy takiej ilosci dzieci ma to mega znaczenie.A mecze sie juz niesamowicie,brzuszek mam duzy, jak zreszta w kazdej ciazy i na prawde juz przeszkadza we wszystkim.
9 listopada mam usg z pomiarami, ciekawa jestem bardzo ile mała wazy i ogólnie co u niej słychac.

Cały czas jestem z Wami , czytam i przezywam.Dziewczynki drapiące, bardzo wspołczuje, i zycze aby to sie jak najszybciej skonczyło.

Mam tez pytanie, czy wiecie co u reszty kolezanek, np amethys..jesli macie jakis kontakt z nimi a mozecie dajcie znac co u nich.Ja jakos nie wchodze na zamkniety, moze raz na jakis czas...juz tak mi weszło w krew pisanie z Wami tutaj, ze jakos nie umiem sie udzielac i tam i tu.I jednak wszusyko i złe i dobre wiadomosci pisze tutaj.
 
Melanowwalam a ja uzywałam Aventa i polecam Lovi i Chcco:tak:


a masc do sutkow to uzywalam Bephanten i tez najlepszy byl moim zdaniem.. uzywalam ze 3 masci kazdy polecal w szpitalu co innego a na koniec dziewczyna zostawila mi jak wychodzila Bepghanten i ulga niesamowita:tak:
 
[h=5]Mały Jasiu przeczytał w gazecie, że w mieście otwarto agencję towarzyską.
Po chwili pyta ojca:
- Tato, a co właściwie robi się w takiej agencji?
Zakłopotany ojciec odpowiada:
- No, ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że robi się tam człowiekowi dobrze.
Nazajutrz Jasiu dostał od ojca pieniądze na kino, ale zamiast na film, biegnie do agencji towarzyskiej. Dzwoni do drzwi i otwiera mu nieco zdziwiona panienka.
- Co tu chłopczyku chciałeś?
- No chciałem, żeby mi zrobić dobrze. Mam nawet pieniądze!
Panienka zaprosiła Jasia do środka, zaprowadziła go do kuchni, ukroiła trzy duże pajdy chlebka, posmarowała je masłem oraz miodem i podała Jasiowi.
Po godzinie Jasi wpada do domu i krzyczy:
- Mamo, tato! Byłem w agencji towarzyskiej!
Ojciec o mało nie spadł z krzesła, mamie oczy na wierzch wyszły.
- I co? - pytają Jasia po chwili.
- Dwie zmogłem, ale trzecią już tylko wylizałem.[/h]
 
akaiah chyba sobie to druknę i dam teściowej przy nadchodzącej okazji ;-) dzisiaj się dowiedziałam że szyje nam pościel dla Neli. Już kij z tym że szyje ale z czego. Dopóki jeszcze pracowała w Hucie to worami im przywozili używane ciuchy na szmacidła i ona to wszystko przebierała i zabierała do domu. I z tego będzie pościel w której ma spać moje dziecko... :no:

ja dzisiaj pół dnia sama bo Łukasz w pracy i jeszcze nie wrócił, auta nie ma żeby się gdziekolwiek ruszyć i tak się snuję z kąta w kąt... miałam w planach posprzątać ale jak po obiadku zaległam na kanapie tak nawet palcem nie kiwnęłam.
 
aaga84 gruszka cienko ciągnie gile

ewelina0307 patyczek do uszu zdecydowanie wygodniejszy. Łatwiej patyczkiem merdać między tym co ma odpaść a skórą niż takim gazikiem. Ja jak Kamilka po 3 tygodniach (!!!) męki z Octaniseptem zadziałałam fioletem i odpadł po 2 albo 3 dniach, więc teraz chyba zrobię po swojemu.

melonowa89 moja koleżanka polecała laktator Medela Mini Lactaset. Ostatnio na targach dwufazowy ręczy polecali Medela Harmony, ale on już jest droższy.

Na sutki albo Purelan, albo Bepanthen, albo lanolina (Purelan to sama lanolina) a wg sroki dobry jest też [h=1]Flos-Lek For Mum, preparat do pielęgnacji brodawek sutkowych, 15 ml[/h]
 
dziekuje dziewczyny za porade :) na pewno skorzytam :)
nie moge spac maly cisnie na pecheż od kiedy sie polozylam (21:09) w wc byłam juz z 15 razy ;/ albo i wiecej malo tego mam taka zgage ze zbiera mi sie na wymioty i do tego ta miednica albo ledzwie normalnie mi rozrywa nie wiem jak sie polozyc teraz siedze i jest w miare ;/ ale juz mi oczy uciekaja ;/ jak tylko sie polloze to musze wstac bo nie idzie pozycji dobrej znalesc ;/
 
jaka tutaj cisza ... witajcie z rana po ciezkiej nocy ....
wykpalam sie zjadlam teraz czekam az mój mężuś wstanie i jedziemy na giełdę na zakupy moze cos uda sie dla dzidziucha kupic :) a pozniej na obiadek do tesciowej ;p

milego dnia buziaki :)
 
reklama
hej dziewczyny, ja wstałam już jakoś po 6 rano z moim M jak szedł do pracy i nie mogę zasnąć..

ogladałm osttanio zdjecia ze spaceru , przerażona jestem..dopiero po zdjęciach widać jak wszytko się zmieniło..i wiecie co ?? jestem mega wkurzona, bezsilna i mam dość, cche już mnieć dzidziusia przy sobie..chce wrócić do "normalności" , chce spać na brzuchu , móc się obrócić w łóżku , ni emieć zadyszki przy wchodzeniu po schodach, rzucić na mojego M.. czuję się jak wieloryb , słón morski , foka wszytko na raz.. wiem ze to głupie mój M się na mnie wydziera, bo przecież jestem w ciąży, mam brzuszek i łądnie wyglądam ale zeby az tak ostro na siebie...eh. teraz jak to czytam co napisałąm to jestem na siebie zła, ale w głębi duszy wlasnie tak myśle, mozecie o mnie pomyśleć ze jestem wyrodna czy cos..:dry: ale mam załamke.


a co do sutków to maść MALTAN polecacie ?
 
Do góry