reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Przepraszam Was dziewczynki, że znow pojawi się te pytanie: Ale nie moge znaleźć a wiem że któraś z was pisała o tych pieluszkach pampersa. Które są lepsze: [h=2]PAMPERS Premium Care Newborn 1 czy Pampers New Baby 1. ??[/h]Pozdrawiam:)
 
reklama
Gusiak ja do pepucha bede uzywala fioletu... moze jestem staromodna ale uzywalam wczesniej nowosci i nie dzialalo pepek sie wkoncu slimaczyl i wzielam foioletem na 3 dni i pepek odpadl i sladu nie bylo:sorry2: na ten czas przeznaczylam gorsze bodziaki bo wiadomo foiolet brudzi ale szybciej podzialam i bylo dobrze:tak:

Do ciemieniuchy nic nie uzywalam bo maly jej nie mial:tak: wiec chociaz tyle bylo z glowy wiec teraz kupie dopiero jak sie pojawi..

Melanowa to jest wielkie go.no !!! czasem nie kupuj...
I odrazu do wszystkich piesze zainwestujcie w dobry laktator naprwde zeby mocno ciagnal nawet reczny!! Bo jak sie wam pojawia problemy z laktacja czy nawalem mlecznym to musicie wtedy dzialac laktatorem.. I nie takim do miziania tylko takim zeby sensownie pociagnal:)


mozesz jakis polecic? ale w rozsądnej cenie ;p nie chcialabym kilku 100 wydac bo mam jeszcze troche do kupienia
 
hej dziewuszki :) ja wróćiłam z zakupów..mialam iśc tylko po puszke pomidorów do makaronu, a wróćiłam z paczką cini minis , 3 lodami , i paczką kruszynek z biedronki :zawstydzona/y::-)

przeszłąm sie tylko wkoło miasta a zmęczona jestem jakbym maraton zrobiła :baffled:
i jeszcze cała kopa rzeczy do rpasowania i złożenia..chata zarosłą syfem..nie mam siły chyba dziś na sprzątanie.

w poniedzialek jade na rozpoczęcie kolejnego semestru w szkole i przy okazji odebrac wyniki wymazu torbiela i od razu do lekarza.
 
Witam, cąły czas czytam co tam u Was, ale jakoś tak bez odpowiedzi.
Ja mam dziś wesele, jestem w przerwie między fryzjerem, a makijażem.
Bąbel mój rośnie, w czwartek ma już ostatnie USG 3D, 4D i oczywiście lekarz powiedział, że będzie cesarka (z racji poprzedniej). Dzidzia przemieściła się główką w dół, więc czuję dużą ulgę. Skurcze się pojawiają, więc biorę luteinę, aspargin, nospę.
Odnośnie pieluszek jak kupuję Pampers Premium Care 1 tylko jedną paczkę, potem się dokupi. Laktator najlepiej Aventu, szczerze polecam.
 
Hej ja najbardziej lubiłam pamper premium ale normalne niebieskie też były ok co do pieluch to jakoś nam się udało na pampersach przelecieć cały okres pieluchowania bo zawsze gdzieś jakaś promocja była ;)

DoMisia najlepszego!!!!!!!!!! czekamy na jakieś foty ;) ja już dwa miesiące po a czuje się jakby wieczność minęła ;)

Laktatr mam po młodym tommee tipee ale nie potrafiłam odciągać i leżał muszę go odświeżyć... nie miałam też takiej potrzeby młody był naturalnie karmiony przez 10 miesięcy i udało się bez komplikacji oby teraz było tak samo;-)
 
Witam w sobotnie popołudnie :)

ewelinka ja też używałam tych wacików Leko i byłam bardzo zadowolona, teraz nie wiem czego będę używała.
melonowa ja przy Wiktorze miałam taki laktator i faktycznie nieźle trzeba było się napompować, często M. mi pomagał :) Przy Nastusi nie potrzebowałam

Dzisiaj mam jakiś kiepski humor, który jakoś niestety ciągnie się przez cały dzień.
 
reklama
Do góry