reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Akaiah lepiej sie ogolic jest higienicznie wtedy a gdyby cie nacieli nie ma problemuu z szyciem..a potem z myciem :) jesli chodzi o okolice to caly obreb pochwy i wargi do polowy:) no i jak nacinaja to w strone prawego lub lewego posladka:) i prosze nie panikuj..mnie nacieli ale nic nie bolalo nawet nie wiedzialam kiedy..bylam skupiona na skurczach na parciu a nagle lekko uszczypnelo i glowka wyszla.. Jaksie pytalam co tak uszczypnelo to wtedy mi powiedzieli ze mnie nacieli;) S.P.O.K.O.J.N.I.E
 
reklama
kamilka - no wlasnie słysząłam ze nie boli bo jest sie zajętym czym innym al enie wiedzialam ze tot ak wygląda :pP


najgorsze jest to ..musze się wam przyznać...że odkad mam problemy z tym torbielem , to nie ruszałam woóle maszynki do golenia:zawstydzona/y::zawstydzona/y: . obiach co ??jedynie to wzgórek ruszony,, po prostu nie dało rady , bo jak pojawiał się torbiel , to przerastała cała warga sromowa , no i po zabiegu była rana bałam się że "coś" sobnie maszynką zrobie..do ginka chodzę zarośnięta, no ale trudno..boję się ze ise zatne albo bede miala zakażenie jakieś.. fobia mnie jakaś dopadła..:-( ale jak juz lepiej <nie zapeszając> chyba muszę się za siebie wziąść i ćwiczyć przed porodem..
 
Padam! Wróciłam do domu przed 21, zakupy w tesco trwaly dobre dwie godziny, złazilam się jak głupia, wydałam prawie 400 zł i mam wrażenie że nic nie kupiłam :/ ale wystarczy że środki czystosci wrzuci się do koszyka i od razu 200 zł na rachunku :/ Ale kupiłam małej czapkę na zimę, fajną wełnianą z polarkową podszewką i śliniaczki pięciopak i krem nivea na pupę:)
Wróciłam wściekła do domu i...zamówiłam to gniazdo w CA ;) i kombinezonik, po niedzieli będzie - 100 poszła :/
A teraz nogi to chyba sobie pourywam tak mnie rwą, że szkoda gadać. Od kilku dni wróciła mi senność z pierwszego trymestru. W nocy śpię jak zabita nie licząc 1-2 pobudek na siku, i potem wstaję z M rano o 7, biorę leki i ok 13 padam spać na godzinę czy dwie.
Akaiah...tak grunt to zachować zimną krew, tak mi się zdaje. Fajną dziewczynę poznałam na oddziale i nie pamiętam czy Wam pisałam czy nie ale powiedziała mi że jej siostra przed porodem powiedziala "pamiętaj że przyjdzie taki moment że będziesz myślała że umierasz, ale to mija i nie umierasz" :sorry: ona mówi, że tak sobie zapamiętała to zdanie, że czekała aż przyjdzie ta chwila nastawiając się co krok na gorsze i po tym najgorszym było już po wszystkim :)
Lekarz mi pozwolił na początek paniki od 34 tygodnia, więc jeszcze się trzymam:laugh2:
 
Witam się z rana - jeszcze w łóżeczku z laptopem :) tradycyjnie wstałam jak M do pracy wychodził i siedzę w necie i grzebię. Teraz szukam przepisów, mam plan zrobić w weekend zapiekankę warstwową z cukinią, bakłażanem, pomidorami, papryką i mielonym, na spód chyba dam ziemniaki w plastrach. Nie mogę znaleźć takiego przepisu, o jaki mi chodzi, więc będę improwizować :)

Dziś ciąg dalszy walki z pokoikiem dziecięcym, przez to mam zaniedbane mieszkanie - chyba dziś też posprzątam, bo podłoga lepi się, że hej :)

Te mebelki, które dostałam od przyjaciółki są mało pakowne :/ tzn. planuję dokupić regalik taki wąski ala słupek, żeby jeszcze ciuszki poukładać, bo mi się nie pomieści wszystko.
Mam takie mebelki:
HENSVIK Szafa - IKEA
HENSVIK Szafa z półkami - IKEA

ursula to zaszalałaś z tymi zakupami, ale właśnie tak jest. Nawrzucasz do koszyka rzeczy, które pokończyły się w domu i już jest 200, a gdzie inne? I tak jest zawsze w tych sklepach. A to gniazdo jest przydatne? Nie rozważałam kupna w sumie...

akaiah nie dziwię się, że maszynki nie ruszałaś co chwilę jesteś "tam operowana" przez swojego lekarza. Ze strachu też bym nie ruszała. Nie przejmuj się, a w szpitalu, jeśli im by przeszkadzało to nie wiem, czy sami nie golą jak przed operacją, ale nie wiem tego na pewno.

Jak słyszę o nacinaniu krocza to mi słabo... w ogóle mi słabo na myśl o porodzie :) panikowanie dozwolone od 34 tc.? :) Ok, zbieram siły :-)

Miłego dnia
 
agaa ja sobie wymyśliłam, że to gniazdo się przyda do wózka, ma do tego dziurki na szelki więc na wszelki wypadek i do nosidełka się go wepnie.Normalna cena przekraczała 79 zł, więc ten tańszy za 43 śmiało zamówiłam bo to w zasadzie cena kocyka :) a
kaskaleczna, o do rożków to moja mama jest ich zwolenniczką i z uporem maniaka starała mi się jakiś wcisnąć bo uważa że bez tego dziecka w domu mieć nie można ;) NO BO JAK TO TAK !!?? ;) Też wyprawkę kompletuję na bazie naszych rozmów :-D
Ja już siorbię kawkę przy stole, ale chyba zaraz się jeszcz na chwilkę zawinę w kocyk bo coś się nie wyspałam :/ Szkoda że dziś piątek i M idzie do pracy, bo jakoś tak ostatnio mi samotność doskwiera :confused:
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ja już po badaniach. Nie mogłam spać w nocy, tak mnie swędziały stopy i dłonie, więc zaraz z rana poszła zrobić próby wątrobowe. Po południu mam mieć wyniki. Jejku, jak się boję, że to ta cholerna cholestaza. I mam pytanie do naszych lekarek: czy w razie gdyby się okazało, że to cholestaza, to czy istnieje możliwość leczenia w domu, czy tylko w szpitalu?
 
Do góry