reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Witam się i ja :) My wczoraj byliśmy u moich rodziców, zawsze chociaż obiadu nie robiłam. Wczoraj odebraliśmy naszego nowego domownika. Wzięlimy yorka z kliniki weterynaryjnej, jest słodka, potem wstawię Wam zdjęcia. Na szczęście to już dorosły pies, a poza tym to teoretycznie pies teściowej :)
A poza tym u nas wszystko się wyciszyło, bez skurczy czasami tylko brzuch twardnieje, ale to raczej są normalne twardnienia.
ursula widzę że szalejesz z zakupami,
akaiah jak 5 lat temu rodziłam Nasti to podpisałam takie oświadczenie, że nie zgadzam się na golenie, miałam wtedy straszne problemy przy goleniu. Stwierdziłam że jeszcze tego mi do szczęścia brakuje. Położna nic nie powiedziała i tylko przed nacięciem zapytała czy w miejscu nacinania może wygolić, więc tak się zgodziłam. A nacinania w ogóle nie czuć.
Aaga 84 smakowicie pachnie mi już ta zapiekanka :) ja już jestem po śniadaniu i po pączku, a zostały jeszcze dwa :pPPP

Wyniki mi M. wczoraj odebrał. Wszystko ok, glukoza super, tylko leukocyty mam podwyższone. Wiem że ten temat już był poruszony więc zaczynam szperac co to oznacza;/ Zdobyliśmy też wczoraj prawie nówkę sztukę wanienkę z IKEI. Jest ona małych gabarytów, ale sądzę że spokojnie wystarczy, szczególnie że u nas krucho z miejscem żeby to wszystko trzymać.
 
witam się dzisiaj:-) JA coś dzisiaj licha jakaś nie wiem czy mnie jakaś alergia dopadła czy co już od jakiegoś czasu kicham i kicham
zwolineczka a jakie te leukocyty masz? norma w ciąży jest podobno do 15
kaskaleczna ja też mam zamiar tak kupować tylko to co potrzebne a później jak coś to dokupię.
Powiedzcie mi dziewczyny w szczególności te pierworódki macie może już rozstępy? i jakich kosmetyków używacie
 
hej dziewczyny

A ja bylam u gina... wizyty nie mialam dostalam fenistil i pobrali mi krew:tak: ale jak narazie opkropna mam wysypke i swedzi jak cholewa:angry: usiedziec nie moge i nic zrobic strasznie ciagnie zeby sie drapac.. a i wapno mam lykac i czekac na telefon xadzwonia czy to cholestaza czy nie... A narazie klade sie spac bo padam na pysk pol nocy nie spalam i jeszcze zgage mialamk:wściekła/y:
 
Dziewczyny załamka... zostawiłam auto w serwisie i cała impreza kosztuje nas 2500 złotych... tak jakbyśmy teraz nie mieli ważniejszych wydatków :-:)-:)-( aż mi się wszystkiego odechciało...
 
reklama
kaskaleczna a zaglądałaś do nas na wąteczek https://www.babyboom.pl/forum/listo...czy-potrzebnych-do-szpitala-wyprawkowe-66987/
Tam mamy listy "szpitalne"

annie. kurde współczuje. Auto potrzebne jak ręka czasem. Musiałabym chyba od rodziny pożyczać, żeby taką kasę jakoś wykombinować na już.

Co do kosmetyków z Rossmana, to może się zdarzyć tak, że ktoś go po protu w okolicy nie ma i mu jest korzystniej zamówić przez neta niż gdzieś po to specjalnie jechać. Zauważyłam też, że niektórych rzeczy z serii Babydream nie ma w polskich Rossmannach, a w niemieckich są.
 
Do góry