reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

zastanawialam sie nad gniazdem, ale kupie rozek, nie pamietam ktora tu go pokazywala ale taki sliczny w sowki ? my wezmiemy w misie :-p 39zl

nonku - no moj M byl ze mna i mnie wkurzal bo sie spieszyl na probe wiec siedzialam jak na szpilkach i wiecej sie z nim sprzeczalam niz sluchalam :-p bylo o diecie ciezarnej, co troche mi sie przydalo bo fajnie babka prowadzila, byla przedstawicielka Mustela - reklamacje im zloze rozstepy na brzuszku mam w tydzien sie pojawily #%^Y%, mowili o krwi pepowinowej - bardzo bym chciala ale nie te progi finansowe, warsztaty fotelikowe, warsztaty z pielegnacji niemowlecia, karmienie piersia. Malo probek dawali i gratisikow :-p co bedzie to tak naprawde zalezy jacy sponsorzy, teraz sa chyba inni. Coby nie bylo, te 4 godziny zawsze jakas wiedza wpadnie, jak sie jest swiezynka w matkowaniu to nigdy za wiele wiedzy :-D
no i jak pisalam zapisalam sie na warsztaty we wro na pazdziernik "bezpieczny maluch" - napewno beda pomocne bo to z pierwszej pomocy .
 
reklama
nonek90- zaczyna się ponoć od swędzenia stóp i dłoni, a potem reszta ciała.
Ja niestety mam takie objawy, ale jeszcze nigdzie z tym nie byłam. Mój lekarz jest na urlopie, ale we wtorek idę do niego na bank. Najgorzej mam rano i wieczorem po kąpieli. Przez dzień nie jest źle. Takie lekkie swędzenie jest. Dziś już się myłam białymi jeleniami. Ale tak się już zastanawiam, czy to może być ta cholestaza, czy zwykłe przesuszenie skóry, bo na buzi mocno mi się wysuszyła, a miałam tak właśnie przed ciążą. A nie chcę robić badań na własną rękę, chyba, że we wtorek by mnie nie skierował na badanie, to wtedy pójdę sama bez jego wiedzy.
 
a któa z was była na warsztatach MAMO TO JA ?? powiedzcie coś co tam było, opłacało sie ? na któą godzine było. czy jakies gratisy , jakie konkursy. wybieramy sie 11 wrzesnia do wrocka :))
 
akaiah ja juz Ci pisalam kiedys :-p teraz beda chyba inni sponsorzy, bo jak patrzylam na zdjecia z innych miast to jakies smoczki, butelka nawet gdzies sie trafila. We wro to skarpetki byly, probki mustelli i bialy jelen, dzidzius i gazetki :-p ale i tak uwazam ze warto! spotkamy sie we Wro :-p

a i zarejstrowalam meza jako tate do klubu bebilon i dostal dzisiaj paczuszke na wyniki + kolysanki :-D:-D ciesze sie bo ja juz mam misia ktorego dostalam dawno na poczatku jakos :-D hie hie hie :-p

Jolka - trzymam kciuki aby to okazalo sie nic powaznego!

kaskaleczna
- z rozkami to ponoc niewiadomo, czasami sie w ogole nie przydaly a niektore korzystaja. Ja kupie jeden na wszelki wypadek zeby byl :-D
 
lapherdil - to dozobaczenia za dwa tyugodnie ! :D :D


ależ junior mi się wierci w brzuchalu ! :) powoli zaczyna boleć. wierci się i kręci robi góry na brzuchu :p nie wiem jak zasnę :happy: M pojechał do pracy.wyśpię się chociaż a on odpocznie od kompa trochę..
 
hej dziewczyny nie było mnie tylko dwa dni a tu już taka produkcja. Nie nadążam za wami. Napisze tylko co u mnie po wizycie. Tak więc moje serduszko waży już 1200g według lekarza wszystko ok a na moje leukocyty dostałam antybiotyk no i po nim kolejna morfologia wykańcza już ona mnie przez ostatnie trzy tygodnie miałam pobieraną 5 razy i końca nie widać
 
ewelina ja mam leukocyty pow 15 ale nikt ni mowil nic o antybiotyku :shocked2: a Ty jakie mialas??
ale morf musze zrobic w przyszlym tyg przed endokrynologiem to zobaczymy co uroslo ;-)
 
ewelina - trzymaj sie ! :) wszytko bedzie dobrze dzidzia zdrowiutka najazniejzsze: )


dziewczyny które już rodziły..WAŻNE PYTANIE ! w którym miejscu trzeba się ogolić przed porodem ? całość czy jakieś miejsce nacięcia ? no i gdzie bedzie ewentualne nacięcie krocza? bo szczerze mówiąc nie potrafie sobie tego wyobrazić..proszę o pomoc i iwytłumaczenie , narysowanie cokolwiek jak krowei na rowie :)))


edit : znalazłm materiał- jestem przerażona http://www.mamazone.pl/tv/film,23715,jak-nacina-sie-krocze.aspx
 
Ostatnia edycja:
reklama
akaiah nie rodzilam :-p ale na szkole rodzenia polozna mowila ze nie ma juz obowiazku golenia i nikt nie moze Cie zmusic ;-) wiec robisz tak jak do tej pory albo jak bedziesz tylko chciala. Ew. w szpitalu popytaj czy wymagaja. Ale niech doswiadczone mamy tez sie wypowiedza :-D
w koncu ja prace pisze nie? to malo aktywna jestem - hahahah :-p
 
Do góry