reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
akaiah kurcze dorosly facet a na prawde jak dziecko się zachowuje, sprubój dać mu jakieś ultimatum zeby ograniczył gry do minimum
KingaoO ja się az boje wazyc ;p co prawda ostatnio jak bylam u lekarza miałam 2,5 kg na plusie ale teraz sobie pozwoliłam za dużo i obawiam się ze niezle poszla w gore ;/
nonek90 tobie to te kg chyba tylko w brzuszek poszly a i tak masz taki sliczny zgrabniutki
basiaaa10 pewnie i jeszcze do tego trochę kasy zaoszczędzone ;p mnie tez strasznie zgaga meczy ale mleko nic nie daje zawsze staram się mieć przy sobie cos miętowego gume albo cukierka i to pomoze na jakiś czas
kaskaleczna przerazajace jak ludzie tak mogą robic ;( moja psina to tez taka za towarzyska zje wszystko od każdego i do każdego by się tulila calowala itp. To nie jest dobre …. To możliwe ze razem będziemy rodzic ;p mój się nie chciał pokazac zaslanial się pępowiną ale w końcu się ujawnil i teraz na każdym usg potwierdzali ze to chlopiec, mam fotkie na której niby jest siusiak – chociaż ja tam nic nie widze ;p
kamilka87 może skonsultuj się z lekarzem
czekoladka21 daj znac jak tam wyniki … trzymam kciuki

ale jestem zamulona i strasznie zgaga mi dokucza :( dziś ostatni dzień u rodzicow jutro jade do domku
 
nonek skóra na brzuchu i plecahc moze cie swedzieć bo po prostu skóra ci się rozciąga , nakremuj się :) z tego co pisały wczesniej dziewczyny cholestaza objawia się swędzeniem stóp. nic się nie martw :tak:

gusiak - no to juz masz wszytko :) najlepsze na koniec zostawiłas :D

melonowa
na zgage nic nie pomaga ? migdały ? mleko ?zazdroszcze ze mozesz spedzac czas z rodzicami. teraz moj m bedzie 3 dni w rpacy a ja bede musiala siedziec sama w domu, bo wizyta u rodziców za duzo nerwów mnie kosztuje.
 
akaiah dziękuje Ci bardzo:)
Skończyłam właśnie gotowac obiad: ogórkowa i kotlet schabowy. Ale jakoś nie chce mi się jeśc. Ogolnie mam problem z mięsem a powinnam jeść bo mam spora anemie;/
 
Wyniki mam niby w normie ale nie wiem czy jest coś takiego jak wyniki specjalnie dla kobiet w ciąży ?
ASPAT 15 norma (0-31)
ALAT 13 norma (0-32)
fosfataza alkaliczna 214 norma (98-280)
bilirubina całkowita 8 norma (0-25)

I tu pytanie do meago czy wyniki są dobre bo słyszałam że w ciązy mogą być inne normy już sama nie wiem
 
Dziewczynki znalazłam informacje na temat warsztatów Mamo to Ja

1185328_539158636139526_2033609322_n.jpg
 

Załączniki

  • 1185328_539158636139526_2033609322_n.jpg
    1185328_539158636139526_2033609322_n.jpg
    52,5 KB · Wyświetleń: 32
reklama
hejka

własnie słyszałam, ze ta cholestaza to wstretna choroba, obyście dziewczyny jej nie spotkały na swej drodze- bedzie dobrze
u mnie dojechał regał dla dzidziolka, pasuje jak ulał ;-)
 
Do góry