reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Maagsiaa- to dziewczyna ma chyba nie równo pod sufitem! Co za tępa dzida! Co ją Wasze życie interesuje? Niech patrzy swojego. A Twój M nie z nimi się hajtał, tylko z Tobą, więc powinien stać po Waszej stronie:no: No ja bym jej chyba w pysk dała. (Cos w tej ciąży agresywna się zrobiłam :) )

Wpadłam się tylko pochwalić jakie to mam szczęście. Idę dziś na panieński, więc postanowiłam kupić coś młodej. Ubieram buty i patrzę, że jakiś strupek na nodze mam i coś swędzi. Patrze bliżej- kleszcz! Podpasiony już, ale wbity do połowy. Więc wzięłam pęsetę i dawaj dziada. urwał się :/. więc wsiadłam do samochodu i pojechałam na całodobową, a tam lekarz zajebiście uprzejmy, nawet mi na dzień dobry nie odpowiedział, tylko pielęgniarka. Wytlumaczylam o co mi kaman, ale oni najpierw muszą sprawdzić, czy jestem ubezpieczona, papiery powypełniać, itp. Ok, czekam cierpliwie. W końcu łaskawie lekarz podszedł do mnie z jakąś dziwną igłą i zaczął dłubać, z 3 minuty mi ziulał po czy mówi, ze z taką główką nic by mi się nie stało, jakbym nie przyszła. Nosz ku**a, od zawsze moja rodzinna uczulała, żeby główka nie została, a ten mi, że bez sensu przyszłam. Pobełkotał coś jeszcze pod nosem i prócz tego, że obserwować 3 miesiące nie zrozumiałam nic :/ Mam nadzieję, że nic mi tam już nie zostało.
 
reklama
Witajcie ja się lenie u mamy w Tucholi:) spotkałam się z kumpela co urodzila bobasa który wazyl 4560 wspominalam wam ale slodziak i na zawolanie uśmiecha się przez sen hehe chyba dla cioci marty ;)
Co do termometra to ja na razie nie kupuje mam nadzieje ze ktoś zechce nam sprezentować ;p a pampersy kupie jak mój mezus wroci z Londynu jeszcze tydzień i kupimy te z rossmanna bo same dobre opinie o nich slyszalam i postanowiłam je kupować mam nadzieje z Kubus nie będzie buntować :)
annie. Sliczna ta pościel ale ja stwierdziłam ze nie będę kupować mam dla małego 3 spiworki takie male i chyba 2 powloczki na kołderke i kolderke trez ale mam zamiar uzywac tych spiworkow i ewentualnie cieniutki kocyk nie wiem czy to dobry pomysl zobaczymy
i_carrie ciesze się ze się lepiej czujesz :) oby tak do samego porodu
akaiah sliczny wozek :)
ursula ciesze się ze już w domku jesteś :)
laperedhil wspolczuje ci takiego pasożyta w domu ;/ oby szybko
avocado super ciuszki :)
maagsiaa brak slow na trakich ludzi ;/
 
fany fany ten wózior no i koteł made my day :-) ciekawe czy z dzidziorem tez się tak bedzie woził :-)

moja kolezanka jak szła z dzieckiem na dwór to jej psiak się wiecznie ładował do koszyka na dół i tak sobie spacerowali w trójeczkę :-D
 
reklama
Do góry