reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
meago super masz kota :) od razu wie, co dla niego najlepsze :)
dziś znowu naszło mnie na packi z cukinii, właśnie skończyłam smażyć :)
Jakoś znowu gorąco się zrobiło, gdzie ta jesień? ...
Mama zmierza do mnie, poplotkujemy sobie przy placuszkach :)
No i Piotruś zaczął robić oberki w brzuchu nareszcie, bo porządnie mnie nastraszyłtą ciszą.
 
Meago ja się nie przesłyszałam na pewno pytałam dla pewności dwa razy może ona źle zrozumiała może lekarzowi chodziło o luteinę czy coś podobnego. Też jest to dla mnie dziwne dlatego z ciekawości pytam was, no ale widzę że dla was to też nowość
 
Dziewczyny a mam pytanie za 100 punktów. Ile wypada dać kuzynce na wesele do koperty? Czy sugerować się tym że trzeba pokryć "talerzyk"? Mają tylko cywilny i jednodniowe przyjęcie ale idąc takim tokiem myślenia musielibyśmy włożyć około 1000 złotych a na chwilę obecną nas na to nie stać bo mamy ważniejsze wydatki :baffled:
 
Cześć :)
meago
super wózek i kotek też fajny :)
Ewelina też mi się wydaje że chodzi o Aspargin.
Maagsia co za matoł z tej laski :( współczuję nerwów. Z mamą będzie dobrze :) trzymam kciuki :)
W aptece znów zostało 80 zł :( masakra jak dużo kasy mi idzie na leki :(
 
annie my również rok temu na ślub dostawaliśmy od takich gości po 500 zł tylko dziadkowie i chrzestni dawali więcej fakt jednak że wesele było dwudniowe. My nigdy nie patrzymy od tego ile kto płaci od osoby bo może ktoś jest milionerem i w nie wiadomo jakim lokalu jest wesele a nas po prostu nie stać dać tyle w koperte. Myślę że 500 jest to wystarczająca kwota a takim normalnym lokalu od osoby się płaci ok 250 zł od osoby ( przynajmniej w moich stronach)
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, mam tylko Was :( Jedynie Wy mnie rozumiecie :(

Idę na mieszkanie, teściu zażyczył sobie kawę... Muszę się rozchmurzyć, mam tyle problemów na głowie, że zapomniałam o urodzinach przyjaciela męża, a kilka dni temu przyszedł i Nas zapraszał :szok: Trochę się odprężę w dobrym towarzystwie :)
 
Do góry