reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Hej dziewczyny

A jakie sa targi, boja nawet nie wiem:)
Wczoraj byłam z M. w Castoramie nic nie ma, chcieliśmy kupić nowy parapet i nie ma takiego jak chcieliśmy;) Dzisiaj mam gości więc musze ogarnąć wszystko;) Od wczoraj taki humorek mam, wszystko przez udaną wizytę;) Mam zdjecie skarba, ale widac tylko główkę, wstawie wam na wizyty to zobaczycie, bo to zwykłe usg.
 
Dzięki dziewczyny- pogadałam z M wczoraj i doszłam do wniosku, że poczekam jeszcze tydzień. Lekarz będzie ponoć tydzień na urlopie, bo kuzynce kazał przyjść 3 września na wizytę, więc jeśli nie przestanie swędzieć, to pójdę wtedy do niego. W środę miałam wizytę, ale w ogóle nie zwróciłam na to uwagi, bo jakoś od wtorku mnie swędzi. Jak ja bym chciała, żeby to nie było to...
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za życzenia :)
Ja nie miałam pościeli do wózka i teraz też nie będę kupowała ale chcę nowy wkład- śpiworek to w zupełności wystarcza :) Nonek super że humorek dopisuje :)
Ja nawet się wyspałam :) ale kręgosłup boli od samego rana :(
 
Cześć mamuśki Neonek w ten weekend czyli dziś i jutro są w Kraku targi producentów wszystkiego co dotyczy dzieci czyli butelki wózki kaszki itd. Można pooglądac kupić i zaopatrzyć się w masę darmowych próbek.Jesli masz trochę czasu to warto się wybrać.W Krakowie są na błoniach.Oby tylko pogoda dopisała annie taki śpiworek do wózka ci smiało wystarczy,a jak się zrobi cieplej bliżej wiosny to kocyk do wózeczka i też będzie ok.W końcu na spacerek nie bierzesz dziecka ubranego w kaftanik i spioszki tylko. jolka kuzynka powiedziała że ona poszła na badanie dopiero jak w nocy ryczała z bezradności tak ją wszystko swędziało.może faktycznie poczekaj kilka dni i poobserwuj jak się rozwija sytuacja...wapno pij to złagodzi swędzenie
 
z tego co wiem to takie targi są od rana czyli tak 9-10 do wieczora pisałam do siostry bo ona też się wybiera do której są te targi ale nie odpisała mi jeszcze
 
reklama
Nawet jakbym chciała to nie mam za co na te targi jechać bo sprawdziłam konto i ZUS mi wysłał zawrotną kwotę 130 złotych :crazy: ciekawe co mam se za to kupić? Waciki?? śmiech na sali... pewnie znowu coś pochrzanili i będę musiała się z nimi w poniedziałek użerać
 
Do góry