reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

hehe, niby każdy lubi lato, jak mówię głośno, że ja lubię jesień i zimę, to pukają się w czoło :) nie wiedziałam, że tyle jest tu miłośniczek chłodnej pogody, deszczu, kakao, kocyka i książki :) uwielbiam ten klimat, albo naściągam sobie filmy babskie i oglądam cały dzień, no i kąpiele wtedy też są przyjemne...
 
reklama
noo ja to w ogóle jestem wkręcona, bo bardzo lubię 1 listopada;p I proszę, nasze maluchy też będą listopadowo-jesienne ;)

A ja przed chwilą przeżyłam chwile grozy i oczywiście sąsiedzi znów stwierdzili, że jestem jakaś chora. Przez ostatnie minuty grzebałam w naszym śmietniku i szukałam paragonu tego termometru z lidla, co go dzisiaj kupiliśmy. Kiedy byłam już umorusana w tych śmieciach, odurzona smrodem to jak gdyby nigdy nic przyszedł Michał - patrzy się na mnie, parska śmiechem i pyta: głodna jesteś? I dalej: bo ja zabrałem ten paragon i schowałem:crazy: Ubaw mają wszyscy na ulicy;p
 
ja lata nie lubię i nie znoszę upałów bo z człowieka chęci do życia wysysają

Ja też lubię 1 listopada to dziwne ale dla mnie to święto jedno z niewielu w którym odczuwa się klimat a nie np jak 11 listopada.
 
Meago - nie no spoko, już się umyłam ;D Pomijam fakt, że z tego śmietnika wylatują muchy :szok: Ale mój strach był uzasadniony - M. ma świra na punkcie gwarancji, zwrotów i reklamacji ;P To jedyny człowiek, który rzeczywiście reklamuje wszystko, co się tylko da, więc gdybym to zgubiła to by mnie udusił :happy:
 
Jeju są tu moje klony:szok: Ja tak samo uwielbiam jesien i zimę...serio!!!!Wrecz nienawidze lata, upałow, komarow itp...ciepło moze byc, ale bez przesady.Tak jak ktoras z Was tu napisała, upał zycie z człowieka wysysa, w ogole ja mam taki organizm ktory lepiej sie czuje w człodne pory roku, i tez lubie ten klimat, kocyka, stukającego deszczu o szybe i piwka grzanego zamiast kakao np:-)Na to piwko sobie poczekam, ale cała reszta mnie nie iminie,a przy tym jeszcze malutka pojawi sie na swiecie.
 
Mama Kangura- niezła akcja!:-D

Dziewczyny, nie mówcie mi o jesieni, bo ja kocham tą porę roku. A jeszcze żeby chłodniejsza temperatura była i słonko i wiatr. Mmmm..aż się rozmarzyłam. Albo wieczorek, deszcz i książka. Mmmm...:-)
 
reklama
Do góry