reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witam dopiero wieczornie

Ja w tym tygodniu przechodze sama siebie...ale przyszly moze najwyzej basen i nic wiecej,,,,

Co do por roku to lubie kazda... wczesniej tylko wiosne lato jesien ale teraz kiedy mam dziecko to kazda:tak:
Wiosne bo mam urodziny- uwielbiam tez ten swiezy zapach ten piekny zielony kolor a minus taki ze przesilenie wiosenne i chodze jak nacpana bo spac mi sie chce:tak:
lato tak do 28 stopni gora 30 jak chce na basen to tez bo jest ono krotkie wiec zawsze korzystamy na maxxxa!!
jesien uwielbiam kolory jesieni te spacery ale i deszcze wlasnie koc tv i slodkie lenistwo
zima- hmmm czas sniegowych szalenstw lepiennia balwana czas swiat zapach pomaranczy i mroznych spacerow oraz grzanca:-p

Ja dzsiaj od rana na nogach syncio nie dal pospac bo od rana juz glodny.. Pozniej pogadalam z mama namoczylam firanki i wybylam na miasto tym razem pieszo.. kupilam sobie kurtke a'la plaszczyk do tego bluzke.. pozniej malej kosmetyki i zestaw do pedikiuru:-D na koniec wymienilam staniki ktore kupilam bo sie okazaly za male jak wrocilam to szlam juz z predkoscia zolwia:rofl2:... A na wieczor stwierdzilam ze pojade szybko po produkty na placek wkoncu wracalam obladowana jak czubek:rofl2: hehe

Mama kangurka- hahaha padlam jak to przeczytalam :-D:-D:-D:-D niezle cie maz zalatwil:sorry2:

77526697_2_644x461_termometr-wielofunkcyjny-microlife-nc-100-nowosc-bezdotykowy-nowy-zdjecia.jpg
a mowiliscie o termometrach to ja mam ten i jestem bardzo zadowolona i dziecka nie musze budzic ...
 

Załączniki

  • 77526697_2_644x461_termometr-wielofunkcyjny-microlife-nc-100-nowosc-bezdotykowy-nowy-zdjecia.jpg
    77526697_2_644x461_termometr-wielofunkcyjny-microlife-nc-100-nowosc-bezdotykowy-nowy-zdjecia.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Ja zjadłam płatki, ale temu mojemu mężuchowi zrobiłam parówki zapieczone z ogórkiem kiszonym, serem i szynką:blink: Ale pachnie, mniammm

a pamiętacie jak pytałam o gruszkę? no więc czy ktoś może mi wyjaśnić różnicę pomiędzy gruszką a aspiratorem? Bo okazało się, że to, co kupiłam to nazywa się aspirator;p ale dla mnie wygląda jak gruszka :-D
 
meago podłączam się pod ten problem, to jest masakra. Kiedyś się zawzięłam i powiedziałam że nie będę sprzątać. Nie sprzątałam ale był syf, dzieci w tym siedziały a mnie szlag trafił i w końcu posprzątałam a On problemu oczywiście nie widział ;/
 
reklama
Do góry