reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Ja mam kuzyna w Norwegii i też mi obiecał że jak pojedzie do Polski to mi kupi kilka paczek.Faktycznie tam są pampersy taniutkie.Zresztą w UK też są tanie
 
czekoladka21 no tak jak napisała meago jeśli się niepokoisz to lepiej sprawdzić. Zobacz jednej nic od tego się nie dzieje a u drugich to niestety znaczy coś złego :( co organizm to pewnie inaczej. Trzymam kciuki aby u Ciebie nic złego się nie działo :)
Z pieluszkami to też właśnie tak jest że trzeba na dzidzi sprawdzić co będzie dobre a co nie, ale też dużo dobrych opinii słyszałam o tych z biedronki i będę chciała sprawdzić :)
 
Jeśli chodzi o pieluszki Dada to mogę zdecydowanie polecić. Jak dla mnie są dużo lepsze niż zielone Pampers. Moja Basia nigdy nie miała odparzonej pupy. Do szpitala zakupię Pampers białe, a potem już będę używać dady.
Jeśli chodzi o płyn/ proszek do prania to ja używałam Lovely i jakoś tak średnio mi się podobał. Teraz kupiłam płyn Bobini i zapach fajny i ogólnie jestem zadowolona.
Pogoda deszczowa się zrobiła. Nic mi się nie chce...
 
A ja nie mam jeszcze w ogóle pampersów:rofl2: Kupie tez jedną paczke 1 pampers...a potem juz pewnie jakies Biedry czy rossmana. O ile malutka nie bedzie wybrzydzac i je zaakceptuje, bo wiecie, ze kobiety wybredne są....;-)
A ja na mojej księzniczkowej pupci tez nie bede na siłe oszczedzac, chociaz nie powiem, ze wolała bym tansze.
 
czekoladka ja właśnie wczoraj tak siedziałam i myślałam jechać czy nie jechać, sama z sobą siedziałabym cicho w domku a z maluchem?!?!??! na szczęście było wszystko ok ale tak jak mi powiedziała pani dr na IP lepiej 3 razy przyjechać na " pusto" niż nie przyjechać raz i żeby było za późno. Niby to moja trzecia ciąża a i tak mam wrażenie że zachowuję się tak jak by była pierwsza :)
 
Dziewczyny przepraszam za absencję, ale mężulek ma urlop i jakoś mniej czasu na forum :)

Witam nowe mamusie. Bardzo fajnie, że jest nas tyle. Zawsze ktoś na posterunku :)

andzia86 ja szukając płytek do kuchni nie patrzyłam, czy to łazienkowe czy kuchenne, tylko czy mi się podobają. Chciałam lacobel, ale skonczylo sie na mozaice marmurowej kupionej na allegro.

Mama Kangura te pieluchy cięte z metra, to nie wyszły Ci przypadkiem drożej?
A co do gruszki, to ja używałam aspiratora.

andzia86 znalazłaś ten materacyk? Nie wiem, czy nie bedziesz musiala na wymiar go zamawiac, bo nawet w Ikei trzymają się standardowego rozmiaru 60x120

basiaaa10 wspominałaś o pościeli, że jest spora. No na początek dzidź może zaginąć w takich hektarach pościeli :) Moja spała pod kocykiem, a teraz zamiast pościeli planuję używać śpiworka.

Co do tematu termometra, to po przestudiowaniu tematu w internecie i podglądnięciu termometra mojen pediatry zdecywaliśmy się na Thermoflash lx-26

ursula biedaku, to Cię uziemili. Dobrze chociaż, że wszystko ok. Mała rośnie jak na drożdzach

akaiah ja do tej pory kupowałam tylko na necie te wkładki Lansinoh , ale poszukaj opiniami może znajdziesz coś równie dobrego, bardziej dostępnego :)

Co do pieluch nawet jak Dadyprodukuje Pampers, to chyba przykłada miejszą wagę ;) Ja widzę różnicę. Jak dla mnie Dady nie izolują tak dobrze od wilgoci jak Pampersy zielone, ale i tak ich używam na zmianę z Pampersami.
Moja siostra przy swoim synku (aktualnie już ma 6 lat) używała tylko Huggiesow, bo inne go uczulały. Każda dupinka inna.

Ja mam jakiś nerwowy okres. Wkurza mnie wszystko. I to takie pierdoły. Np. ostatnio ryczałam, bo E. znów włączył Shakirę i jakies inne podobne Anieli i tak szło to radio cały dzień prawie, chociaż zgadza się ze mną, żeby gust muzyczny trochę inaczej kształtować Anieli. A nie ciągle sama Shakirka.
Dziś z kolei wkurzył mnie brakiem technicznego myślenia. Zakładał półki w piwnicy i jak poszłąm zobaczyć efekt, to mnie złapał taki nerw, że bym go rozszarpała. Kompletnie bez pomysłu zaczął je wieszać, aż mi ręce opadły i odtąd ma mi najpierw pokazywać i opisywać co robi, bo inaczej to nie będzie miało nóg i rąk.
Poza tym to co chwila się mnie ktoś pyta, czy jestem smutna/zła i mam ogólny tumiwisizm. Nic mi się nie chce. Jeszcze E, na urlopie i tylko dokazuje co trzeba robić. Ale zlewam go, wypinam brzuch i robię swoje.
 
reklama
witajcie z rana o dziwo noc przespałam dobrze ale teraz mi wszystko jezdzi w zolądku ;/ mam nadzieje ze dzis szybko zrobia to usg i nie beda komentowac tego jak wygladam ;/ wczoraj rozmawialam z moim Mezem i tak mi sie strasznie teskno zrobilo ze wylam jak glupia zamiast go wspierac :( pozniej mi napisal ze strasznie smutno mu sie zrobilo i juz wiecej nie jedzie beze mnie jeszcze 9 dni i wraca ...

milego dnia wejde po wizycie napisac czy cos sie udalo
 
Do góry