reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
mama kangura wycofali ale w wielu aptekach można je jeszcze dostać :) co do elektronicznych tych zwykłych to miałam kilka i za każdym razem jak mierzyłam np. na dwóch każdy pokazywał inną temperaturę i to nawet o kilka " kresek"
 
zwolineczka - odwiedziłam kilkanaście aptek u siebie w poszukiwaniu rtęciowego, nie było go nigdzie... te alkoholowe polecane w aptece są do niczego
a te elektroniczne o których pisałyście, że już od kilku do kilkudziesięciu złotych można kupić - nie polecam, zanim zakupiłam ten za 100 zł wypróbowałam 5 w różnych cenach... żaden z nich nie działał dobrze, może miałam pecha
 
marys25- z chęcią bym powiedziała ale moja gin na urlopie do poniedziałku a wizyta dopiero 3 wrzesień i nie wiem czy moge tyle czekać? Czy nie lepiej umówić sie do kogoś innego a w najgorszym wypadku jechać na IP ?
 
Moja siostra używała pampersów z dady i jest bardzo zadowolona.z rossmana pampersy są super ale chusteczki do pupy strasznie suche.Moja kuzynka używała pampersów tych białych na początku jak sie syn urodził i za cholerę pózniej nie mogła używać innych młodemu od razu wysypka wychodziła.Doktorka powiedziała że jak się zaczyna od superowych produktów to ciężej jest przejść na te tańsze.W tym t6ygodniu jest promocja na dadę 2 paczki za nie całe 50 zł. A tak w ogóle zostawić was na kilka godzin to tyle napiszecie że nie ogarniam
 
laperedhil byłam ostatnio u koleżanki która ma dwu miesięcznego szkraba i mówiła że białe pampersy odparzały małą
Ja chyba kupie happy czytałam dużo pozytywnych opinii, ale to też różnie bywa i zależy od maluszka
Widzę dziewczyny że im bliżej porodu tym więcej niepokojących objawów. Ja też coś dziś nie ciekawie się czuje coś mnie brzuch pobolewa zastanawiam się czy to nie od zaparć bo mam straszne z tym problemy, tylko nie wiem czy brzuch od tego może być taki napięty
brackiee a ile sztuk w jednej paczce tych dada i który rozmiar
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry