reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
nonek ja kupilam LOVELA , mało pachnie ale jestem zadowolona..zobaczymy jak dzidziuś zareaguje :) poza tym mam mnóstwo próbek jednorazowych jeszcze ze szkoł rodznia :p

a co do pampersów to ja jestem obkupiona mam 2 paczki pampersa "2" i cały karton 120 szt "3" , byly promocje to na bieżąco brałam będzie na wstępie latwiej,, a jedną paczuszkę kupię na pewno jeszcze "1" , ale taką małą.

co do dadów papmpersów moja kolezanka ktora ma 5mcznego synka mówila ze mnialam dady 1 i młodego odpażyły , bo dady mają folię ktora nie przepuszcza powietrza i taką delikatną skórkę odparza , wiec poradzila mi pierwsze kupić lepsze a dopiero później stopniowo zmieniać na np dady. więc i ja tak uczynię ;))
 
nonek90- ja zakupiłam płyn do prania Bobini. Nie drogi, a słyszałam o nim fajne opinie. Co do pampersów, to nie wiem czy słyszałyście, ale ponoć Dady produkuje ta sama firma co Pampers. Więc chyba nie warto przepłacać. Ja pewnie będę kupować Babydreamy lub Dady, tylko na początek kupiłam małą paczkę 1 Pampersa.
Melonowa- głowa do góry. Jak tylko jeszcze raz rzuci Ci jakiś idiotyczny tekst, to wykrzycz jej, że nie życzysz sobie takich głupich uwag od nieupoważnionych do tego osób. Tępa dzida:crazy:

Dziewczynki, ja już po wizycie. Mały nie chciał pokazać serduszka, ani buźki, ale po dłuższych próbach udało się:-) Waży już 1400 g! Wszystko jest w porządku. Szyjka długa, tylko mam pić nadal magnez, ewentualnie nospe, jakby brzuch częściej twardniał. No i wizja porodu zbliża się coraz większymi krokami :)
 
co do termometru to np w aptece taki elektroniczny do czoła można kupić za 120 zł około, więc to spora kasa...ten w lidlu jest na podczerwień więc lepszy, bo jak czytałam są jeszcze zwykłe elektroniczne, ale ile one kosztują? Może mamy z doświadczeniem by się wypowiedziały...

Jolka - będziesz pierwsza ;) Pierwsze koty za płoty ;P
 
Mama Kangura goferki mmmmmm lubię :)
dehaira, meago no właśnie tak myślałam, więc rano M do lidla na otwarcie :)
Jolka6621 o matko!!!! jaki wielkolud :) super !! :)
 
Ja powiem wam że jakoś mam największe zaufanie do termometrów rtęciowych, lub spirytusowych. Do tej pory zdarza mi się mierzyć temp w pupie. A tego z lidla nie widziałam.
 
reklama
tylko,że rtęciowe wycofali ze sprzedaży w 2009 roku...Bałabym się zresztą podać go maluszkowi...Widzę, że zwykły termometr elektroniczny można dostać od 8 do ok 40 zł, a ten na podczerwień to od 100, więc w lidlu jest tanio. Tylko pytanie czy silver crest to firma, która się sprawdzi?
 
Do góry