reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Co do pieluszek rozmawiałam ostatnio z mamą dwumiesięcznego maluszka i mówiła,że jest bardzo zadowolona z Dady. Ja pamiętam, że Nastce mojej na sam koniec też kupowaliśmy Dadę.
z Pampersów jakoś nigdy nie byłam zadowolona, a poza tym zawsze na początek warto kupić po małej paczuszce lub w aptece często sprzedawane są pojedynczo, bo maluchy mogą być uczulone. Ja pamiętam, że z moimi Maluchami używaliśmy Huggiess, dużo dobrych opinii słyszałam o Babydreams też może warto spróbować.

nonek co do prania to z Wiktorem jako młoda mamusia prałam mu chyba z rok w Jelpie albo w Lovelli a z Nastka byłam odważniejsza i chyba po 4 miesiącach przeszłam na normalny proszek. teraz się tylko zastanawiam nad tym czy używać płynu do płukania... jak Wy robicie???
 
czekoladka21 powinnaś powiedzieć o tym stawianiu się brzucha lekarzowi i On zobaczy czy to jakoś wpływa np. na szyjkę, u mnie się skróciła mam 1,5cm i jak będzie twardniał mam przychodzić.
melonowa ale wredne to babsko :( szkoda że się nie udało, ale może jutro już się uda :)
nonek90 ja dziś właśnie wstawiłam pościel maleństwa do prania, wyprałam w dzidziusiu, ale kupiłam w lidlu ostatnio lovelle za 2,8 kg za 22 zł więc będę prała później w lovelli i porównam sobie :)
Zastanawiam się czy jutro nie kupić w lidlu tego termometru :( i nie wiem.....
 
hej dziewczyny
próbowałam nadrobić Wasze wpisy i chyba przeczytałam wszystko, ale nie jestem w stanie odpisać...
mam nadzieję, że teraz będę na bieżąco
ja w środku remontu - nic nie mogę pomóc, bo prawie nie ruszam nogą...i nie jestem w stanie zrobić nic. Do tego nieprzespane noce się mnożą...
Mam nadzieję, że Wy macie się lepiej!!!
ściskam Was mocno :)
 
ale produkcja :p

dady teraz jakos w promocji maja byc 2 paki za 50zl?? a mysle zaczac od pampersow bialych, pozniej zobacze czy zielone pampery, czy dady - wyprobuje co dziecku i mi przypasi :tak:
mi siostra zaleca prac w JELP Fresh proszku tym 2 w 1, albo zelu i mowi zeby nie uzywac plynu - w tym proszku juz jest plyn. Ale chcialabym tak do 6 miesiecy prac w tym dzieciecym.
Trzeba poprobowac chyba tez kilka zeby wiedziec ktory odpowiada ;-)

Kupilam dzis - tzn mama mi kupila w Etam: szlafrok, pizame (cycusie do karmienia dam rade z niej wyjac) i jest sliczna i super gatunkowa, uwielbiam pizamy stamtad. Dokupila tez koszulke do spania i karmienia taka ze mezowi sie spodobala ;-) Podkoszulek na codzien i sukienke (jeszcze sie nad nia zastanawiam) i skarpetki dla malego :-D:-D co ja bym bez mamusi zrobila ;-) nie to co tesciowa ktora tylko jedno dziecko uznaje i pomaga finansowo, my wszystko mamy nic nam nie trzeba jej zdaniem. Juz chyba nie zmienie zdania co do tej kobiety. Jak dzis wyszlam od lekarza i M pyta: ile wazy - to rozmawial z nia przez telefon i wiece ze ja to G**** interesowalo i skonczyla rozmowe? a bedzie chciala wnuka zobaczyc dzida jedna :wściekła/y:
Managerowi wyslalam smsa ze zwolnienie dostarcze w poniedzialek. Bo udusilabym i jego z tesciowa razem.

Zjadlam paczusia z kawka z ekspresiku ktory mi M wczoraj przyniosl do domu - ze stacji na punkty :D taki wiecie Krups Dolce Gusto, malutki one drogie nie sa no a tu darmowka :-):-)

i dalej sie jaram swoim wozkiem :-D co tam ze uzywka, w swietnym stanie, one sa fantastyczne te wozki i opinie i recenzje wiec haha jaram sie dalej :-D

ide jesc parowke :-p jakas chaotyczna jestem - przepraszam ;-)

myslicie ze dobry ten termometr z lidla? bo ja tez myslalam ale to maz musialby pozyczyc 50zl juz od kogos bo nie mamy :-(
 
reklama
lapredil - też szaleję z wózkiem - mam używkę x-landera. Najpierw stał przez 2 tyg w salonie;p potem go czyściłam, a teraz już tylko sobie oglądam :p

ahh teściowe - temat rzeka, moja jest najmądrzejsza i najlepiej to żeby nasz maluch w łachmanie sprzed 10 lat chodził i to w jednej sztuce, bo dwie to już luksus:crazy: kosmetyki też niepotrzebne, a co tam;p babsko uhhhhh

meago
- a dlaczego ten termometr jest taki dobry? Można znaleźć coś tanszego czy to już jest tanio?

czy już wam mówiłam, że dzisiaj zrobiłam gofry z bitą śmietaną, ananasem i sosem toffi? :pP
 
Do góry