reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Piękne te buciki :)))
Dziewczynki leżę cały dzień, wysłałam dzieci na 3 dni do rodziców, a mój Maciek wyjechał na 3 dni nad morze w delegację.
Powiem Wam że jakoś w ogóle mnie wczoraj nie uspokoili. Szyjka krótka wszystkie znajome które były w takiej sytuacji już miały założony pessar. A ja siedzę w niepewności. Przynajmniej się dzisiaj trochę wyspałam, najadłam za wszystkie czasy. Mój M. zrobił zakupy na te 3 dni jak na tydzień dla całej rodziny i to w dodatku moimi ulubionymi rzeczami, a tak to nazywa mnie wielorybem :)

melonowa nie przejmuj się głupie babsko,

Dziewczyny co do tych naszych "skurczy" to wczoraj p. dr powiedziała mi że takie bóle to nie skurcze, tylko bóle brzucha które przygotowują macicę i na każdym kroku mnie poprawiała ...

zastanawiam się jak my wytrzymamy do tego listopada, dobrze że mamy to forum :)
 
gdzie jest rojku :) rojku rojku powiedz mi czy te wkłądki laktacyjne LANSI..cośtam :D mozna kupić w aptece czy tylko na necie, bo bylam w dwóch aptekach i jednym sklepie dla matek i dzieci i tez nie było.. dośc drogie one sa poza tym, ale mówisz ze są super ?
 
Dziewczynki mam pytanie: Chcialam w końcu wyprać ubranka dla Łukaszka i zastanawiam się jaki proszek kupic: Lovela, Dzidzius czy Jelp. Nie mogę się zdecydować. Chyba , że zamaist proszku płyn do prania. A jak wy pierzecie?
 
zwolineczka - na tym forum to jak widzę same wieloryby, w tym ja :)

Dzisiaj doszłam do wniosku, że pora zacząć kupować pieluszki. Co ranking to opinia, więc doszłam do wniosku, że trudno, ryzykuję bo na bieżąco to nie damy rady finansowo... Więc mam plan kupić 2 (bo maluch może mieć ok 4,5 kg na wstępie:-)). Jeżeli chodzi o firmy, to w promocji kupię Pampersy, Dady z Biedry na pewno, może jedną paczkę Happy i coraz więcej pozytywnych opinii jest o Babydreamach, więc też zaryzykuję...Ryzyk-fizyk:-D

Nonek - ja jestem hardkorem i tak jak ciocia-chemiczka mówiła, piorę w normalnym proszku tylko dobrze płuczę i prasuję. Nie ma to prawa uczulać, no chyba, że maluszek będzie podatny, to wtedy dopiero wdrożę procedury anty-alergizujące;p
 
Moja siostra stwierdziła że dady sa takie same jak pampersy . I ja chyba zaczne od dad. Albo kupie na poczatek pampersa a potem dady. Moim zdaniem nie a sensu przeplacac;/
 
jakie cudne buciątka :)
Jak za pierwszym razem robiłam glukozę to miałam tak samo - wypiłam w sumie bez problemu ale po chwili aż musiałam sobie usiąść. FUUUJ! Po za tym bez zmian panie, które tam są nawet się nie zorientowały, że poszłam do sklepu i bankomatu :p Kazały mi jeszcze przypomnieć jak miną te dwie godziny. no cóż żyjemy w Polsce :D
Przypinam się do wielorybów :p właśnie zajadam pastę jajeczną bo przez jakieś dwie godziny nie mogłam się zdecydować na co mam smaka a "pypeć" był niesamowity tylko nie wiedziałam na co :)
 
reklama
Melonowa nie przejmuj się tą babka . Wszędzie znajdą się tacy ludzie. Trzymam kciuki żeby jutro udało się serduszko i wszystko było dobrze.
Zwolineczka odpoczywaj jak najwięcej.dobrze że mąż zadbał o prowiant
Ja dzisiaj dzwoniła do Łodzi i zapisałam się na Usg. Jadę 29.08 mam nadzieję że po torbielkach już nie ma śladu i miedniczki się zmniejszyły.
 
Do góry