reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Cześć Dziewczynki :) Pozdrowienia z Chorwacji! :-D Upał tu niesamowity dziennie koło 40 stopni, w nocy koło 25-30 a my bez klimy... :baffled: męczę się strasznie ale poza tym spoko ;-) niestety nie dam rady Was poczytać, złapałam na chwilę neta podczas zakupów. Widzę, że wątek na sygnale bez zmian, więc cieszę się bardzo i mam nadzieję, że u Was wszystko ok! :-) Ściskam Was wszystkie, a za parę dni zawitam z powrotem na forum :)
 
reklama
Aaga- ja na wątek brzuszkowy najzwyczajniej w świecie daję odpowiedz, tam na górze masz cały stos ikonek i jedna wygląda jak okno i jak najedziesz na nią to wyświetla się insert image, wciskam to i wybieram wybierz plik (tylko musi być wybrana zakładka from computer) i wyskakują mi moje dyski i pulpit, wchodzisz tam gdzie masz zdjęcie i sru dodajesz. nie wiem czy wyjaśniłam tak, abyś zrozumiała:-D nie umiem dobrze opisywać, bo mam umysł bardziej matematyczny;-)
 
Dowcip na dziś:-D

[h=5]Mąż zabrał żonę na pierwszą w jej życiu partię golfa. Pierwsze uderzenie
żony i piłka rozbija okno domku stojącego obok pola. Mąż trochę się
zdenerwował:
- Mówiłem, żebyś uważała, a teraz trzeba będzie tam iść, przepraszać i może nawet zapłacić.
Idą do domku i pukają do drzwi. Miły głos mężczyzny zaprasza do środka.
Wchodzą. Rozbite szkło, zniszczona stara waza i siedzący na kanapie facet.
- Czy to wy zbiliście szybę?
- Przepraszamy bardzo.
- Właściwie to nie ma za co. Jestem dżinem, który był uwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić trzy życzenia. Nie obrazicie się, jak spełnię wam po jednym, sam zostawiając sobie jedno na koniec?
- Nie, tak jest świetnie - mówi mąż. - Chciałbym dostawać milion dolarów co roku.
- Nie ma problemu. Do tego gwarantuję, że będziesz bardzo długo żył. A ty, młoda kobieto?
- Chciałabym mieć ogromny dom w każdym państwie. Z najlepszą służbą na świecie.
- Mówisz, masz - odpowiada dżin - Do tego obiecuję ci, że do żadnego z nich nikt się nigdy nie włamie.
- A jakie jest twoje życzenie, dżinie? - pyta małżeństwo.
- Ponieważ tak długo byłem uwięziony, nie marzę o niczym innym, jak o seksie z tobą - zwraca się do kobiety.
- I co ty na to, kochanie? - pyta mąż.
- Mamy tyle kasy i domy... Ja się zgadzam.
Żona kolesia idzie z dżinem na pięterko... Całe popołudnie kochają się. Dżin jest wręcz nienasycony. Po czterech godzinach nieustannego seksu dżin złazi z kobiety, patrzy jej prosto w oczy i pyta:
- W jakim wieku jesteście?
- Oboje mamy po 35 lat.
- Pieprzysz... 35 lat i wierzycie w dżina?![/h]
 
jolka dzięki
malabiala wypoczywaj :)
brackiee padłam - dobry kawał :)

zrobiłam leczo - mniam, zaraz pochłonę, ale najpierw dokończę słonecznika, bo oderwać się nie mogę :) Piotruś szaleje w brzuszki - chyba smakuje mu słonecznik. Czytacie do brzucha bajki i puszczacie muzykę? Ja od jakiegoś czasu kilka kołysanek puszczam o 21:00, a niedługo chcę zacząć czytać jedną bajkę dziennie :) podobno znajome dźwięki uspokajają noworodka, uczą rytmu dnia (n. muzyka uspokaja na sen itp.), a dodatkowo jak dziecko zna barwę głosu, to miło mu się kojarzy i po porodzie czuję się pewnie. Co Wy na to?
 
aaga do usług:-)
A ja dziś się popłakałam ale ze szczęścia.
Mam taką psiapsiółkę którą poznałam na forum dietetycznym.Ostatnio żaliłam się jej w jakim dołku finansowym jesteśmy i że jeszcze nie mam nic kupione do szpitala ani dla siebie ani dla Lenki.No i ta szalona wspaniała cudowna kobietka kupiła mi wszystkie ubranka dla Lenki jakie potrzebne są do szpitala(body,śpioszki,kaftaniki i nawet 5 pieluch tetrowych) i wysłała mi to.Dziś otrzymałam przesyłeczkę.
Więc sobie teraz siedzę i buczę ze szczęścia:-)
 
brackiee to super masz przyjaciółkę. Na prawdę rzadko się tak zdarza, i humor Ci poprawiła i wiesz, że możesz na nią liczyć. Ciesz się całą sobą, tylko nie płacz już :)
 
heh..kawał na dziś :-)Wróćiłam od tsciówki, kolejny wykład na temt materacyka :-D

- wiecie , nie wolno oposzcedzać na dziecku..za 80zł..?? pamiętajcie musi być twardy !!
- wiemy..mamy już wypatrzony..
- ale pamięęęętaajjccieee...musi być twardy i nie może być tani !!

mój M do niej :

- no to jeśli się tak znasz, co musi miec w srodku ???
- jak w srodku ??
- no czym musi być napełniony..
- no trawą..:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

prooszeee wasss...dajcie mi normalną rodzine !! po jednej jak i drugiej stronie :-D albo ja nie jestem gotowa na dziecko albo to swiat szaleje.. :D:D
 
reklama
Do góry