reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Jestem juz kochane moje PRZYJACIÓŁKI!!!!!!!!!!!!! Lekarz super, badał nas chyba z 30 min, wszystko, nie tylko serduszko, kazdy orgam, paluszki, nózki...wyglądana na to ze LENCIA JEST ZDROWA! Jego zdaniem nie ma zadnych nieprawidłowosci, pokazywał mi wszystkie przepływy, wszystko mam udokumentowane szczególowo i bez zadnych zastrzezen, 12 zdjec do tego.Jestem taka szczesliwa! Ale gdyby nie Wy nie przeszła bym tego, dziękuje za wsparcie za wszystko, poprsotu nigdy Wam tego nie zapomne.Co prawda jest jeszcze jakis margines niepewnosci, ale on chyba jest u kazdej z nas póki dzidzi na rączki nie weźmiemy i nie usłyszmy od lekarza, ze jest zdrowe.
 
Kinga cieszy nas to bardzo!! niestety kazda matke czeka troska o dziecko i to wpisane jest w "nasz" zawod, ale najwazniejsze w takich chwilach ze dzidzia zdrowa!!!! :-D
 
reklama
To faktycznie Dziewczyny, bez obróbki to nie bardzo wiem, jak dietę urozmaicać. Biedne jesteście. Pozostaje mi trzymać kciuki – jak coś mi wpadnie do głowy, to napiszę :)


dehaira teraz to leży wszystko w jego rękach. Pozostaje Ci dać mu okres próbny – ma się wykazać i starać. Bez litości i taryfy ulgowej. Powodzenia!!!


Jolka masz opierdziel na zaś za kawkę :)


Kinguś strasznie gratuluję i cieszę się, że wszystko z córcią ok :) Dobrze że poszłaś tam i rozwiał Twoje obawy!
 
Do góry