reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Witajcie

mam dzisiaj lenia totalnego i gdyby nie głód to bym jeszcze leżała w łóżku. Zapowiadają się u nas wielkie upały na dzisiaj znowu więc nawet nie ruszam się z domu.
Poza tym mam fazę na pomidory i wcinam jak jabłka :-p
 
gdynianka ale super t oferta, wychodzi mało za jeden dzień- wiec grzech nie skorzytsac.
Sebastian duży chłopak- gratuluje
Agatka fajnie że wózek okazał sie super
meago- odpoczywaj na urlopie
avocado- ale sie usmiałam z sióstr fok hahahaha

Kinga- mówie ci może to tylko wada sprzetu lub niedokładne badanie, musi byc dobrze

ja dzis na 12 umowiłam sie na kawke z koleznka która ma termin za 2 tygodnie ;-) oby mi ie urodziła w galerii ;-)
bardzo ciepły dzień w poznaniu
zamierzam dzis spacerować ;-)
 
Melonowa dzięki ruchom wiemy, ze Dzidzia ma się dobrze. A to jedyny sposób w który same możemy to sprawdzić bez wizyty u lekarza
I_carrie odpoczywaj nad wodą.
W tym tyg już drzwi u nas zamontowali, wczoraj nową instalację elektryczną założyli. Na razie na remonty poszło 7000 a efektów brak:crazy:. po niedzieli ma przyjść facet od gładzi i płytek i mam nadzieję, że stopniowo będzie to lepiej wyglądać.
 
andzia86- u nas za sam kaloryfer jeden i te wszystkie rury by to podłączyć wyszło 2 tys.Bo ja mieszkam u rodziców i mamy duży dom i trzeba podłączyć go do pierwszego kaloryfera by dobrze grzał.Poprostu szok a dziecku musi być ciepło w szczególności jak urodzi się zimą.
 
czekoladka my też z rodzicami mieszkamy, niestety tak to już jest z remontami i przeróbkami. najlepiej jak się samemu od podstaw robi wtedy się wszystko planuje po swojemu, a tak niestety układ pokoi mamy taki a nie inny , a już nic się nie zmieni.
 
andzia86- no tak to już właśnie jest chciałam sobie pralke dokupić bo my mieskzamy na piętrze to oczywiście łazienka nie jest pod pralke przygotowana i takie to znowu by pasowało zmieniać a to dużo wyjdzie i nie ma sensu ;/
 
reklama
1011409_498833573522187_997539200_n.jpg


to się nazywa zaradność:-):-):-):-D:-D:-D
 
Do góry