reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Kiniu sercem i myślami jestem z Tobą i Lenką.Wierzę że wszystko bedzie dobrze.
A ja dziś pojadłam placków ziemniaczanych i teraz zle się czuję taka rozdęta jestem i brzuch mnie boli.
Chyba sobie nospę łyknę ale mam tylko forte i nie wiem czy mogę???
 
reklama
Nasze kochane panie lekarki, wierząc w waszą wiedzę mam pytanie odnośnie tego pobytu w sanatorium, tzn napiszę co oferują i mam prośbę, abyście napisały czy dobrze wybrałam (tzn nie miałam za dużego wyboru, bo w innych ośrodkach wolne miejsca dopiero w okolicach listopada-grudnia).
Oto co oferują w ramach pobytu: konsultacje lekarskie, 3 razy dziennie (od pon do sob) zabiegi, 2 razy dziennie obchód, całodobowa opieka medyczna, ekg z opisem, 12 indywidualnych sesji psychologicznych lub grupową terapię relaksacyjną oraz 10 treningów na cykloergometrze.
 
Trzymaj sie dzielnie kinga!!!!!

Meago pisałaś kiedys ze nie powinno sie zażywać niesterydowych leków przeciwzapalnych w trzecim trymestrze bo skutkiem moze byc zamkniecie przewodu botala .... Mogłabyś napisać które popularne leki do takich zaliczamy...... wiem ze ibuprofen i ketonal(chyba) Chciałabym miec to na względzie bo ostatnio męczą mnie strasznie migreny ...
U nas dziś 36 stopni ...ciśnienie mi znów skacze głowa mnie boli i chłopcy tacy marudni. Mam nadzieje ze w wkrótce ochłodzi sie
 
reklama
Lecę spać Kochane, śpijcie wszystkie dobrze bez wielu przerw na sikanie ;)
A swoją drogą ja ostatnio w nocy się budzę przez skurcze łydek, no masakra jakaś później do południa chodzę na sztywnych nogach tak mam łydki bolesne :/ I łykam magnez i wcinam pomidory...ehh...
Kolorowych snów :sorry2:
 
Do góry