reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Kochane napisze swoj numer Wam na naszym forum zamknietym.Wchodzić bede na pewno to jest silniejsze, jak narkotyk..bez Was poprostu nie da sie zyc! Gdybym mogła to nazwała bym Was moją wirtualną rodzina!Kazda bez wyjątku, nawet te z ktorymi mało pisze, sa dla mnie wazne.Bo nie da sie pzreciez o kimś myslec obojętnie, kto tu wchodzi, zwierza sie, dzieli sie wszystkim...to zostaje w serduszku.
 
KingaO tulę Was kochana! Na pewno będzie dobrze. Będziemy tu zapewne wszystkie razem z Toba czekać z niecierpliwością na 8mego. Mam ogromną nadzieję, że wszystko to faktycznie tylko ten cień. A tak jak piszą dziewczynki, teraz medycyna może zdziałać cuda!
 
Kinga tak jak napisała Meago, zrobisz jak będziesz uważała za słuszne. Ale musisz wiedzieć, że (i tu jestem pewna, że piszę w imieniu każdej z nas) będziemy i jesteśmy tu dla ciebie, wszystkie będziemy czekać na 8 sierpnia tak jakby chodziło o nasze dzieci.

A teraz zmienię troszkę temat, dostałam właśnie e-maila z jednego z sanatoriów do których wysłałam wnioski i mają miejsce dla M na 14-dniowy turnus rehabilitacyjny. Jest to ośrodek Solanki w Inowrocławiu, pobyt wyniesie nas ok. 1600zł i będą czekać na M już 26 sierpnia:-) Musimy tylko do poniedziałku potwierdzić wyjazd i wpłacić kasę. Jeju jak się cieszę. Pewnie trzeba będzie mu dać w kieszeń jeszcze z 1000 zł, na jakieś dodatkowe zabiegi czy cóś tam, ale trudno, dla zdrowia kasy liczyć nie będę:-) No cieszę się jak wariatka.
 
Kinguś ja tu z M oboje kciuki do 8 trzymamy i jak będzie trzeba to i jeszcze dłużej.
Gdynianka no to powiem ci że 1600 to i tak całkiem rozsądna kwota jak za pobyt 14 dniowy. Cieszę się razem z Tobą :)
 
Gdynianka- cieszę sie bardzo, że udało sie załatwić ten pobyt! Niech M wraca do zdrowia czym prędzej:tak:

Kinga- to tylko moje zdanie, ale wydaje mi się, że rezygnując z forum zostaniesz z tym sama i będziesz się jeszcze bardziej zamartwiać przez ten tydzień .A wiesz, że na nas możesz zawsze liczyć! Szczerze wierzymy, że jednak wszystko będzie dobrze!
 
reklama
Do góry