reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

a mój szanowny mąż rzekł " nie będę z Tobą przy porodzie bo jeden lekarz mi powiedział, że po takim widoku kuśka przez pół roku nie staje" :laugh2: też namawiać nie będę, ale ,mógłby zobaczyć ile to się trzeba namęczyć...

co do malowania włosów to ja od początku ciązy maluję tylko farbami typu soft... szybko się spłukują co prawda, ale chociaż wiem, że minimalizuję szkodliwość...
 
reklama
Kochane żegnam się na tydzień, niestety pewnie znowu będę miała problem z zasięgiem. Trzymajcie się zdrowo, odpoczywajcie i za dużo nie piszcie bo potem znowu całymi dniami będę nadganiać :)))) Do napisania :p
 
witajcie z rana :)


KingaoO trzymam kciuki za wizyte


dehaira my wzielismy kartki i kazde z nas wypisalo imiona ktore jemu sie podobaly a pozniej wykreslalismy te ktore sie
nie powtorzyly hehe tylko jedno sie powtorzylo dla chlopca Kuba ;p


gdynianka1 rosnie ci charakterek :) zywe srebro ;p jak moj gin mi robil usg to tez sie smial ze Kubuś sie wierci jak szalony ale
ma do tego prawo bo ma jeszcze tyle miejsca i tak jak u gdynianki co chwile lezy inaczej ;p


basiaaa10 jaaa mam takie odrosty ze szok wygladam juz jak nie powiem co hehe masakra tez musze sobie cos na lepetynke polozyc


andzia86 oszczedzaj sie i lez jak najwiecej :)


ursula fajnie ze tyle sie dowiedzialas a juz w ogole o tym szpitalu gdzie chcesz rodzic. i z jednej strony zazdroszcze decyzji
meza heh ja bym chciala i nie chciala zeby moj maz byl ze mna on sam w sumie nie wie czy chce byc ciezki temat


mnie dzis piesek obudzil bo koniecznie na dwor chcial isc a teraz smacznie spi... ja juz nie moge zasnac. za to moj Kubus wynagradza mi ten czas ;) dzis tak kopie ze mozna pod reka poczuc , co prawda jeszcze nie az tak mocno ale czuc a do tego w miejscu kopniecia brzuch sie rusza hehe ale mam radoche. a dzis zabieram sie za sernik IZAURE bo tatulek ma urodzinki a uwielbia to ciasto ;p i shabik na obiadek :) a jutro powrot do domku :)
 
Witajcie dziewczyny

Lafelkowa :-D:-D:-D:-D padlam ale ja tez tak slyszalam wiec wole nie miec meza ze soba ale zobaczymy jak wyjdzie :-D

zwolinko milego odpoczynku i wracaj szybko:-)

andzia oszczedzaj sie jak trzeba lezec to trzeba wszystko dla malych naszych krasnolodkow:)

basiaaa ja tez farbuje wlosy bo u mnie znow siwizna wychodzi:szok: i farbuje kolorem zbulizonyym do moich wlosow wiec szalu nie ma:-p

My jedziemy dzisiaj na caly dzien na basen :-) mlodziez jeszcze spi jak sie pozbiera to mysle ze sie zbierzemy:-D
 
Hej dziewczyny

Ja znów całą noc nie mogłam spać.
Basia z ciśnieniem juz lepiej, poprawiło się. Ja raz farbowałam włosy i to jakas szamponetką, w sumie fajnie mi się to skomponowało i nie widać odrostów. Juz dość zniszczyłam włosy bo kiedyś byłam blondynka, potem ruda, czana, więc niech odpoczywają sobie.
Kinga trzymam kciuki za wizyte.
zwolineczka dużo odpoczynku.
 
Zwolenniczka odpoczywaj kochana:-)
Kamilka to z tym bólem kości pipki jesteśmy we dwie, mnie czasami tak boli, że z łóżka ciężko wstać.

U nas okropna pogoda, wieje, jakieś chmury na niebie, ciekawe czy znowu będzie padać. A chciałam dzisiaj z Misiem pojechać do Sopotu.

No to czekamy na wieści od Kingi, mam nadzieję, że wszystko z jej córcią w porządku.
 
Witam z rana :)

Kinga trzymam kciuki za wizytę i wracaj z dobrymi wieściami :)

Jolka gratulacje chłopca wreszcie się doczekałaś :)

dehaira My też mamy problem z imieniem od zawsze chciałam Zuzie ale jakoś wszyscy że nie, bo co znaja zuzie to coś z nią jest nie tak ale nam się podoba i chyba tak zostanie. Mnie się podoba Hania za to mojemu Andrzejowi nie ehhh...
Ja pracuje jeszcze ale pomalu mam dość siedzenie 8 godzin przy biurku mnie wykancza...

zwolineczka miłego wypoczynku :)

ursula fajnie, że w szkole było fajnie :) i Twój M sie przekonał do wspólnego porodu. Ja narazie mam mieszane uczucia sama nie wiem czy chce żeby był przy tym.... ale moze po szkole rodzenia nam się to odmieni zaczynamy kolo 19.08.

Ja wkoncu dzis przespałam noc, wstawałam tylko 2 razy :)
Dzis jade odebrać wózek doczekać sie nie moge :D:D
Miłego dnia :)
I oczywiście witam nowe Mamusie :D
 
witam się porannie , i uciekam do lekarza na sprawdzenie czy rana się dobrze goi i czy nic się tam nie zbiera. udanego dnia :)
 
co do farb - zawsze sprawdzałam skład - ale wczoraj odruchowo nałożyłam i poczułam smród amoniaku - więc spanikowałam i nałożyłam worek na głowę żeby nie wąchać :) mam nadzieję, że wszystko ok :)
w tej ciąży to się czuję czasem jak ograniczona intelektualnie - a wszystko przez to, że nie mogę pracować :)
 
reklama
Dehaira nie przejmuj się, ja już dawno zauważyłam że mnie upośledziło w tej ciąży, często gadam potworne bzdury, mylę wyrazy, moje błyskotliwe reakcje są po prostu dramatyczne, zawieszam się często a proces myślenia pisze się na mojej twarzy jakby to był wielki wysiłek fizyczny ;) Najgorzej mam z podejmowaniem decyzji - ostatnio w markecie stanęłam przed ścianą z zawieszkami do wc gapię się, gapię, porównuję ceny względem ilości w opakowaniu i po dobrych kilku minutach mówię do M. ze łzami (serio!) w oczach - weź wybierz bo mnie to przerasta!
 
Do góry