reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
kingaoo- to dobrze bo jak sie z nia zgadalam to miala lekkie krwawienie i ból brzucha jak na okres ale w każdym przypadku może to być coś innego.
 
KingaoO bardzo dobrze, że jedziesz... Pewnie będzie wszystko w porządku a wizyta Cię uspokoi :)
Jolka - gratulacje chłopca.

Dziewczyny czy miałyście problem z wyborem imienia? Bardzo bym chciała zwracać się już do Młodego po imieniu, ale to strasznie ciężki temat u nas :) moje wymarzone imię nie ma szans na urealnienie, a Michał ciągle mówi, że mamy czas...

No i jeszcze jedno - pracujecie czy jesteście w domach? zawsze byłam mega aktywna zawodowo a już od kwietnia na L4 - nie umiem sobie znaleźć miejsca... i zorganizować się. Dostaję do głowy, głupie myśli, wynajdywanie problemów... i obniżony nastrój. Jak sobie z tym radzić... ech ech :)
 
Witam się, goście pojechali jakąś godzinkę temu. Jeju jacy to fajni ludzie, a na co dzień mają dużo trudniej niż u nas, a jednak nie są tak zblazowani jak większość Polaków.

Kinga trzymam kciuki za twoją wizytę, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Jolka gratuluję synka:-)

Kochane nie ma co, nie nadrobię tego co napisałyście przez trzy tygodnie, ale od niedzieli jestem na bieżąco. Czytałam co u was, ale nie miałam czasu, aby odpisać.

Meago kochana ja również bardzo, bardzo się za wami stęskniłam, jesteście mi ogromnie bliskie:-)

Witam nowe mamusie, któraś z was pisała,że ma miednicowe ułożenie dziecka i tylko wg lekarza 10% szans, że to się zmieni. Nie chcę podważać kompetencji lekarza, ale czy się nie myli? Moja Majeczka co wizytę ma inne ułożenie, raz jest główką na dół, raz pośladkami, a mój ginek twierdzi, że jeszcze mamy spokojnie czas, aby się prawidłowo ułożyła. Misiek miał non stop miednicowe ułożenie, a w 30 tc obrócił się główką na dół i tak pozostał (choć miałam i będę mieć cc, ale z zupełnie innych powodów niż ułożenie dziecka).

Majka kopie jak oszalała, już teraz wiem, że ma zupełnie inny temperament niż Misiek. Czasami to ją proszę, aby dała mi trochę odpocząć, a na moje prośby mała daje mi coraz mocniejsze kuksańce;-)
 
KingaoO bardzo dobrze, że jedziesz... Pewnie będzie wszystko w porządku a wizyta Cię uspokoi :)
Jolka - gratulacje chłopca.

Dziewczyny czy miałyście problem z wyborem imienia? Bardzo bym chciała zwracać się już do Młodego po imieniu, ale to strasznie ciężki temat u nas :) moje wymarzone imię nie ma szans na urealnienie, a Michał ciągle mówi, że mamy czas...

No i jeszcze jedno - pracujecie czy jesteście w domach? zawsze byłam mega aktywna zawodowo a już od kwietnia na L4 - nie umiem sobie znaleźć miejsca... i zorganizować się. Dostaję do głowy, głupie myśli, wynajdywanie problemów... i obniżony nastrój. Jak sobie z tym radzić... ech ech :)

Co do imienia ja wybralam jeszcze przez poznaniem płci...jakos tak wiedziałam, ze to TO :)

A jesli chodzi o siedzenie w domu na zwolnieniu, ja siedze od lipca i juz kota dostaje, tez wymyslam sobie problemy, i nie stworzone rzeczy...staram sie , czas sobie ciągle czyms zapełniac.Ale ile mozna prac, gotowac, sprzatrac, robic listy co kupic itp.
 
gdynianka1 - dlatego ja się nie przywiązuję do tej myśli :) chodzę do tego lekarza, bo jakoś mimo wszystko czuję się bezpiecznie, był moim lekarzem jeszcze daleko przed ciążą :) jak się nie dzieje nic złego to pozwalam mu na takie stwierdzenia :) czasem mam wrażenie, że od tego czasu Młody przekręcił się już z 10 razy :)

KingaoO - ja od samego początku intuicyjnie czułam, że to chłopczyk - zawsze chciałam mieć Leonka albo Ignasia, a mój Michał nie chce nawet słyszeć :) Wydawało mi się, że będę bezkompromisowa w tym temacie... ale teraz to nawet nie jest takie ważne dla mnie - chciałabym tylko już mówić do Niego po imieniu, a nie Juniorku :)
 
Kinga trzymamy kciuki za wizytę! Oby to nie było nic groźnego!

dehaira z imieniem dla chłopaka nie mieliśmy problemu. Gdyby był chłopak miał być Leon. Z dziewczynka było gorzej, bo ja wiedziałam, że chcę Hanię, ale mój E. nie bardzo na początku był z tym imieniem. Teraz się już przekonał, ale chyba tylko dlatego, że nic innego mu nie przychodzi do głowy :p

Co do siedzenia w domu, to ja jestem na zwolnieniu, ale mam też 20miesięczną Anielę, więc nie idzie się nudzić. W tamtej ciąży pochłaniałam seriale. A i tych sobie teraz nie żaluję jak jest czas :)

Chyba mi nie wysyłałaś danych do listy, nie chcesz się "dopisać"?
 
KingaoO- mam jednak nadzieję, że jutro lekarz Cię uspokoi i będzie miał same dobre wieści:tak:

Magda86Poznań- mnie zgaga i mdłości non stop męczą, mleko rzadko pomaga. Kupiłam sobie w aptece rennie owocowe (bo po miętowym mi jeszcze gorzej) i nawet jakiś efekt jest:tak: a gin mi dziś zalecił pić duuużo wody niegazowanej i absolutnie nie może być smakowa, bo to jest świństwo i ma być lepiej.

Ja na zwolnieniu od początku lipca, ale na nudę nie narzekam:-D mama ma urlop, więc non stop coś wymyśla do roboty, więc mam się czym zająć. A co do imienia, to mamy teraz myślenice, bo mi się podobają inne niż mojemu M. Wstępnie myślimy o Łukaszu, Maćku, Michale lub Arturze:-) Jejku, nareszcie mogę się zwracać do brzuszka per synuś:-D
 
Witam sie wiezornie

czas przeplywa mi pomiedzy palcami:sorry:

Poprałam wszystko i bede sie chyba modlic nad pasowaniem bo w te upaly to chyba do wrzesnia odloze to pasowanie:confused2::sorry:
Do tego musze urozmaicic czas dziewczyna bo w sobote juz jada:-(

Adasia mam w domu bo kaszle okazalo sie ze zapalenie krtani:sorry: ale juz mnie wku..wia ten jego kaszel:crazy:
Bilans Adas przeszdl wzorowo jak na dziecko dwujezyczne bo mial mnustwo cwiczen badan itp...

Witam nowa mame:):tak:

dehaira ja siedze teraz w domu niedawno sie przeprowadzilismy do niemiec wiec pilnuje synka i zajmuje sie domem:tak: ale teraz nie mam czasu sie nudzic zreszta teraz widac jak czesto jestem:-(

Co do mojego samopoczucia to bola mnie kosci pipki:eek: a dzisiaj jak szybko wstalam to tak mnie kulo tam w dole jakby szyjka:crazy: w piatek mam wizyte i musze wszystko sprawdzic bo ostatnio jestem przemeczona ciagle na nogach nie mam chwili na 10 min drzemki:-( i ten pas musze zorganizowac bo wam pokaze jak zwisa mi brzuch:eek:

Ok do jutra bo adasiek mi jeczy spac:-(
 
reklama
Do góry