reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Witam Kochane! JA dzis obudziałm sie z bólem głowy i dziwnym ciagnieciem brzucha, takie wrazenie jak by mi sie od srodka skóra rozchodziła, nieprzyjemne to bardzo i bolesne.Miałam isc z młodym na szczepienie 5 latka, ale zbliza sie burza do nas i deszcz, a kawalek mamy zeby tam dotrzec, wiec zrezygnowałam, bo boje sie, ze zastanie nas w drodze.
Ja mam wizyte w czwartek o 9 rano, juz nie moge sie doczekac, tak tesknie za widokiem mojej córeczki, hehe jak to brzmi ..córeczka...jeszcze nie dowierzam;-)
Zamierzam w czwartek zrobic aptekowe zakupy, juz wiem mniej wiecej gdzie najtansza apteka, i kupie małej i sobie to co z apteki potrzebne.Zauwazyłam , ze co ciąza to ja wczesniej robie wyprawke.

Mi do zakupienia został wózek, ktory co prawda juz jest zamówiony(uzywany) za 350zł ale irytuje mnie fakt, ze nie znam firmy i nie wiem jaki jest jego stan.Tyle co wiem, to, ze stan ok.:eek: Kolezanka mówi, ze w przyszłym tyg powinni mi go juz dostarczyc...no zobaczymy.Z zakupowych spraw, to jeszcze rozek, reczniczek z kapturkiem,butelka,pieluchy tetrowe, pampersy, proszek i płyn do prania, i apteczne rzeczy.Co do proszku, jaki polecacie, ja chyba kupie z Loveli..zakupujecie do niego jesze płyn, i jaki kupic, do koloru tylko czy tes do bialego.Bo białych ubranek szczerze mowic mam niewiele, a te proszki najtanszcze nie są, chyba wolałabym w wiekszy kolor zainwestowqc...
 
Gusiak na pewno na te cukry coś Ci lekarz poradzi.

KingaO ja nawet białe rzeczy dla nas piorę w proszku do koloru, najwyżej czasem do prania dodam Vanishu do białego. Co do prania dziecięcych rzeczy to tu kiedyś rozmawiałyśmy i któraś pisała, że jej znajoma chemiczka przetestowała na dziecku normalne proszki i było ok. Więc ja też tak spróbuję :) Aniela nie jest alergiczką i liczę, że z Hanią też tak będzie :p
 
Nie, ale po jakims czasie przeszłam na proszek dla dorosłych. Poza tym mam większość już wypranych, więc jak chwilkę poleżą, to myślę, że będzie dobrze.
 
Nie no tak to i ja robiłam...ze po jakimś niedługim czasie prałam juz chłopcom w zwykłym proszku.Mowie tu raczej o praniu tych pierwszych ubranek...ja mysle kupic tylko kolor Loveli, poprac te góra do 3 miesiecy.A reszta nieprana polezy i upierze sie je juz póxniej w zwykłym proszku.
 
witam nową przyszłą mamusię
w poznzniu wkońcu chłodno- 19 stopni i jest czym oddychać ;-)

mnie dzis w nocy tez brzuch pobolewał
widziałam w lidlu ten proszek lovela za 25 zł
 
Hej Kobitki,
jak dobrze że dziś chłodniej.
Całą noc się tłukłam z boku na bok, pies mi dyszał nad głową, w nocy wypił michę wody a o 5 chciał iśc siku :eek:
Chyba się zdrzemnę w ciągu dnia bo inaczej stracę przytomność koło 18 :)
Nie opatrznie powiedziała mamie o gorszej morfologii no i się zaczęło, że nie jem, że jem monotonnie, że tak być nie może, że nie powinnam jeść winogron bo jej zdaniem to mam hipoglikemie. NIE WAŻNE że lekarz nic takiego nie stwierdził, tylko kazał jeść więcej, i słodyczy nie ograniczać :confused2:bo z dzieckiem wszystko ok - z resztą jej rozmiary mówią same za siebie, tylko gin się martwi o mnie. Aż się boję bo ona za 2 tygodnie ma mieć tydzień urlopu i stwierdziła że mi tu pomoże w praniu dla małej... No i z M. stwierdziliśmy że skoro ona ma urlop do 16 to my 17 sobie wyjedziemy na 4 dni ;) bo raz popełniliśmy błąd odwrotnej kolejności urlopów i jak wróciliśmy to po 2 dniach mieliśmy dość...więc teraz odpoczniemy PO jej częstych wizytach ;)
Kobitki! Dziś przedostatni dzień lipca, za 3 miesiące będzie już w zasadzie"nasz" listopad :)
 
reklama
Ursula zobaczysz wyniki się poprawią ja też ostatnio miałam kiepskie. Zobaczymy jak teraz będzie.
U mnie chłodne powietrze odrazu robi się lepiej. Może uda mi się dzisiaj normalnie zjeść. Łukaszek robi taką gimnastykę całą noc się wiercił.
 
Do góry