reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Dziewczyny, mam pytanie - czy któaś z Was rozważała poduszkę do spania na boku z Lidla? Jest teraz za niecałe 40 zł, ale ma kształt prostokąta. Napisane jest, że dobra dla ciężarnych i karmiących - czyli taka cebuszka, ale nie w literę "C" a prostokątna. Jest sporo tańsza, ale zastanawiam się, czy ma sens. Może któraś z Was wyrobiła sobie o niej opinie? Jest do 04.08 oferowana.
 
reklama
Magda86Poznań niestety dziś z USG raczej nici bo gin coś mi mówił że następne robimy po 28 tygodniu

kamilka dobrze że wróciłaś ale jak Ty kobito to nadrobisz to ja nie wiem :))

akaiah no to może tym razem będzie już ok skoro Twój gin się tym sam zajmie. Trzymam kciuki,

agaa też się na nią patrzyłam i sama nie wiem :/ ale znajome kiedyś mówiły że spały z cienka kołdrą zrolowaną między nogami więc to chyba nie jest kwestia krztałtu tylko samego faktu spania z czymś wzdłuż siebie
 
Ostatnia edycja:
martula - jaki cuudaaaszekk !! :))
melonowa - super ze jestes zadowolona z wózka i udanym weekendem :) sto lat dla taty :)
kinga - ja uhodowałam 3 kg przez tydzien też nieźle >.<:laugh2:


no a ja byłam u mojego ginekologa i co się okazało bedzie robić mi dziś zabieg (o zgrozo to już 3 w ciagu 2 tygodni :-( ) jade do niego z powrotem na 12.45..na NFZ, bo musiałby zamknąc calkiem gabinet i nie przyjąc pozostałych pacjentek.
ale powiedział grzecznie że "mam nadzieje że Pani to rozumie ale proszę przyjsc jako ostatnia id ziś PAni to zrobie"

Ile mój dzidziuś się nacierpi przeze mnie :-( oby się nei odbiło na nim.
powiedzial ze nie chce mnie wysyłać znowu do szpitala bo pewnie znowu zrobią to samo..:confused2:
czyli w szpitalu spartaczyli mi robotę..i dziś będzie mi to naprawiał..
tak czy siak czytałam w internecie że to bedzie się nawracać, chyba że gruczoł wytne całkiem. ale to po ciązy rzecz jasna bo to normalna operacja, na znieczuleniu ogólnym.

i z dzisiejszych zakupów raczej nici..

Tak ci kochana wspołczuje, nacierpisz sie bidulko, moze to nie pocieszające w tej sytuacji, ale pomysl, ze jeszcze tylko 3 miesiące, i jak ana groda Cie czeka:tak:
 
akaiah trzymaj się Kochana. To już tym razem musi być dobrze zrobione!
ursula jeśli jest tak jak mówisz, to może faktycznie ją kupię - pojadę i obczaję, jak wykonana.
 
Witam się poniedziałkowo, nie wiem kiedy was nadrobię, bo w sobotę w drzwiach stanęła moja rodzina z Ukrainy. Aut im się rozwaliło, więc zostaną u nas aż do środy. Ale jest wesoło, bo to cudowni ludzie.
Rojku pytałaś się co z rehabilitacją M, niestety na nfz nie dostał skierowania, ale staramy się mu załatwić prywatnie, koszt duży, ale musi się pozbierać, bo jak się narodzi Maja to musi być sprawny w 100%.
Ale jest grzeczny, nie rozczula się już nad sobą, pomaga w domu, więc w sumie nie jest tak źle. Mam też nadzieję,że w miarę szybki znajdzie nową pracę, bo moja pensja plus jego pieniądze za zwolnienie (niestety na umowie miał dużo mniej niż na rękę) to troszkę za mało.

Miłego dnia dziewczyny:-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć kobietki :)
aaga84
to jesteś w moich okolicach :) nie mam takiej poduchy z lidla ale ja śpię z poduszką między nogami i też jest dobrze więc to coś w lidlu też się pewnie sprawdzi :) miłego odpoczynku :)
martula1985 ale super :) on? ona? jak się wabi?
melonowa89 fajnie że ten wózek okazał się taki jak trzeba :) i masz już łóżeczko super :) a mój M się upiera nad Kubusiem :)
kamilka87 witaj :)) wypoczęłaś?
akaiah trzymam kciuki żeby nie odnawiało się jednak i żeby lekarz był dokładny i delikatny jak to będzie robił :)

ja dziś ledwo dychałam w nocy :( już od tego leżenia wszystkie gnaty mnie bolą :(
 
Cześć dziewczynki

Witam was po całym weekendzie. Goraco strasznie. W sobotę byłam na panienskim, wczoraj na wycieczce z mężem w Wdowicach na kremowkach, a dzisiaj siedzę w domu i nigdzie nie wychodze. Czekam na deszczyk, moze się zlituje:)
 
Hej dziewczyny

Witam się po weekendzie, trochę nam się wszystko pokomplikowało, ale nie będę pisać tu na forum...W sobotę wyskoczyliśmy nad morze, żeby się odstresować a wczoraj okazało się, że babcia M. jest w szpitalu i wygląda na to, że ma niewiele czasu...
 
reklama
MamaKangura współczuje... i tulę!

akaiah do trzech razy sztuka. Teraz już na pewno będzie dobrze! Co do upałów to też robię tak jak Ty, tylko, że z mokrą pieluchą, a nie ręcznikiem. Mi to bardzo pomaga. A no i na ramionach sobie noszę. Ulga dla mnie niesamowita, więc polecam :)

martula1985 Kudłaty słodki :)

aaga84 myślę, że ta poduszka to fajny pomysł, bo ja też w poprzedniej ciąży spałam wlasnie z taką prostokątną między nogami, a teraz jak na razie zwijam kołdrę. Dla mnie kształt rogala nie jest konieczny, więc polecam :)

gdynianka1 no to jak się chłopina do kupy pozbierał to najważniejsze. Trzymam kciuki za załatwienie rehabilitacji!

U mnie też upał. Ma być dziś 38 stopni, a ja nigdy fanką upałów nie byłam, więc zaszyłyśmy się w domu, ale nie wiem, czy jak przejdzie ten skwar najgorszy nie pojedziemy do siostry popluskać się w basenie :)

I ja też dołączam do tych z zesputym kompem. Piszę z kompa stacjonarnego męza, ale na nim długo nie wytrzymam, bo już czuję jak mi nogi pęcznieją...
 
Do góry