reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Cześć ja już po wizycie u lekarza i mam zapalenie migdałków i tu pytanie do meago mam antybiotyk amotaks i zażywam go 3x1 i czy ochrone przy antybiotyku tez trzeba zażywać ???
Hehe Avocado - u nas ponad 40 stopni niestety :no:
 
reklama
Hej.u mnie też ża z nieba. Na weselu super ale nie szalelism tak jak zazwyczaj. Kilka obrotów i już zadyszki. Gdyby nie była to moja najlepszą przyjaciółka to pewnie byśmy ni pojechali bo to 300km. A auto bez klimy i pomimo że jechaliśmy pod wieczór to i tak ugotowana.
Jolka morfologia mogła się pogorszyć bo jak wymiotujesz to od razu nie dostarczasz jedzononka i witamin . Może warto zrobić też elektrolity

Akaih nie obwiniaj się bo to nie Twoja wina że tak się ciągnie. Bądź dobrej myśli że teraz będzie dobrze
Ursula trzymam kciuki za wizytę.
Kamilka super że jesteś już
 
akaiah trzymaj się, oby to już ostatni raz,
aaga ja też śpię na razie ze zwykłą złożoną poduszką pomiędzy nogami, więc pewnie powinna być dobra
Mama Kangura trzymajcie się, współczuję bardzo
gdynianka dobrze że Twój m się już lepiej czuje:)
kamilka witaj po urlopie :)
Oj dziewczyny widzę że u każdej cały czas się coś dzieje, oby niedługo już było lepiej. My byliśmy wczoraj na grillu u moich rodziców, atmosfera przez moją mamę do d...y, a na dodatek wieczorem strasznie bolał mnie brzuch, masakra. Nie wiem jak Wasze dzieci ale moje przez ten upał są po prostu nieznośne a ja marzę o jagodziance i o tym aby usnąć ....
 
czekoladka ja jak mialam angine i bralam antybiotyk to powiedzial lekarz ze koniecznie mam brac oslone ale to maja byc probiotyki, np. trilac.

martula cudny pienio!!!
ursula za pomyslna wizyte &&&
akaiah i kciuki za Ciebie coby to ostatni raz bylo! i zeby nie bolalo
MamaKangura tulaki na smutki
Kamilka witaj znow :tak:

rozplywam sie, chociaz po prysznicu troche lepiej, jest ponad 30 stopni, ale widze jakies chmurki i mam nadzieje ze bedzie z nich deszcz. Taka pogoda nie dla mnie.
marze o wyplacie juz! oby do srody :-p
 
tak, angine mialam w ciazy, skubana dlugo mnie trzymala wyjatkowo, bralam duomox :) i jadlam te granaty :p i z lozka nie wychodzilam ;-)
jak pracowalam to 3 razy juz bylam chora w ciazy, a od 1.07 w domku i zdrowa jak rybka (tfu tfu)
 
Laperedhil- ja byłam tydzień temu na wekend nad soliną i pewno tam coś złapałam miejmy nadzieje ze antybiotyk nie zaszkodzi mojemu maluszkowi.Na początku ciąży też byłam chora tyle że wyleczyłam sie domowymi sposobami i prenalenem.Teraz niestety ta ropa na migdałkach no i musi byc antybiotyk.Dobrze ze gorączka dochodzi do 37,4 i ból gardła nie jest aż taki bolesny.
 
przy anginie to lepiej antybiotyk, nieleczona angina o wiele wieksze spustoszenie sieje w organizmie i dla maluszka, takze nie boj sie bo maluszkowi nie zaszkodzi :)
kuruj sie szybko! *spam* tez mozesz sobie dodatkowo lykac teraz :) ja tak lykalam i w poprzednich chorobach i w anginie tez :tak: nawitaminizowalam sie ze hej :-p
 
reklama
akaiah znowu sie nacierpisz oby po tym bylo lepiej i bys juz nie musiala do porodu z tym walczyc
gdynianka1 dobrze ze tacy fajni ludzie :) nie bedzie ci sie nudzic ;p
Kamilka dobrze ze juz wrocilas ;p nadrabiaj kochana bo masz sporo hehe
nonek90 u nas byla od 6-10 taka burza z wihura a teraz cisza i ukrop ;/
Mama Kangura przykro mi bardzo trzymajcie sie tam
czekoladka21 kuruj sie kochana duzo zdrowka
laperedhil ja mam wyplate 10 ale juz zagladam na konto czy sie nie pomylili i czasem wczesniej nie wyslali hehe

ja juz mam spacerek nad jeziorko z psem zaliczony heh pomoczylam nogi woda cieplutka po tej burzy a powietrze takie ciezkie i ukrop oddychac znowu nie idzie ;/
 
Do góry