reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

akaiah no to umarłam z zazdrości. Gofra to bym wsunęła jak nic, ale kurde może by tak w końcu fantazję o plackach ziemniaczanych zrealizować?
 
reklama
Rojku te placuszki jakbyś mogła tak kurierem do mnie puścić...bo gofry goframi ale placki ziemniaczane dla mnie sa ostatnio lepsze od lodów :/
A ziemniorów w domu nie mam:confused2:
 
Ja dzis na obiad placki ziemniaczane popełniam :D

A jutro przez was musze leczo zrobić bo od tygodnia mnie na nie nosi :p:p

Eh stane się wielorybem tylko bym, jadla i jadla :p jeszcze nie dokończyłam cista z porzeczkami ktore piekłam we wtorek a juz mam ochote piec ze śliwkami :p Mąż kwadratowy bedzie przez moja ciaze :p

Pisałyście kiedyś o tych poduszkach do spania a potem do karmienia, niestety nie pamiętam kto :( mam dylemat bo sa te Motherhood ale są kosmicznie drogie jak za poduszke i są takie w kształcie rogala róznych firm w normalnej cenie ktoś coś ma ??
 
Ostatnia edycja:
Ale tutaj u nas smakowicie sie zrobiło...mmm.Ja wrociłam z zakupów, dziś robie tortille :tak:Kupiłam tez sobie w piekani cisteczka z marmoledaw srodku i z makiem, tak osttanio cisnie mnie na marmolade z kruchymi ciasteczkami.Dla zapchania buzi kupiłam słonecznika, moze dzięki temu nie bede tak podjadac:crazy: No i byłam z młodszym u fryzjera.

Co do nie przepuszczania kobiet w ciazy w kolejce i w ogole to ogólnej znieczulic to niestety i ja sie ztym spotykam...ludzie chyba wychodzą z załozenia , ze ciąza to nie choroba(mają oczywiscie racje)ale mimo wszystko, jest nam cięzej stac dłuzej, oddcyhac i ogolnie funkcjonowac.Powinny to rozumiec tym bardzij kobiety, ale one , zwłaszca te które juz urodziły czesto zapominaja jak miały wciazy(albo równiez nie doswiadczyły nic dobrego i wychodzą z załozenia , ze jak one nie miały lekko to i niech inne niem mają. Ja miałam taką sytuacje , ze statłam w Realu w kolejce, za mną pani z noworodkiem na rekach, mieli wózek dla dziecka, mimo to ona trzymała go na rekach, obok mąz z zakupam.Ja stałam tyłem wiec brzuszka nie było widac, i ona mowi, do mnie i mojego M, czy moze byc 1 bo ona z dzieckiem,ja sie odwrociłam , ona chyba dostrzegła moj brzuch i mówi" aa panstwo maja mało zakupów to poczekamy" hehe chyba głupio jej sie zrobiło.Ale weź tu człowieku ogarnik ktora ma stac pierwsza, ta z dzieckiem na rekau(mimo wozka)czy ta w ciazy:no:
 
akaiah no to umarłam z zazdrości. Gofra to bym wsunęła jak nic, ale kurde może by tak w końcu fantazję o plackach ziemniaczanych zrealizować?

Tez macie takie parcie na placki ziemniaczane, za mną chodzi od kiedy w ciazy jestem...i jakos do tej pory nie udalo mi sie jej zrealizowac :crazy:
 
Ja mam tak samo :) Ale z Anielą moją tak jest, że jak tylko staję w kuchni, to ona albo uwiesza się u nogi, albo wciska się miedzy mnie a szafkę i mnie odpycha :p Może matule zmaltretuje, to Anielę przypilnuje, a ja zetrę na placki ziemniory maszynką, bo dłużej to chyba bez placków nie uciągnę :)

A jeszcze chodzi za mną ciasto, które ostatnio zrobiła siostra: Biszkopt, masa chałwowa, masa malinowa (maliny z galaretka) a na koniec ptasie mleczko. Mówię Wam - Pycha!
 
Najlepsze zyczenia dla Aneczek :)

jedzeniowych waszych fantazji nie czytam bo chyba oszaleje !! gofry, placki, ciasta mniam mniam i ursula te Twoje jagodzianki - po wyplacie pieke swoje wlasne :-D

co do kolejek to w SuperPharmie jest kartka: kobiety w ciazy poza kolejka i raz jak bylo chyba z 30 osob w kolejce to ja do kasjerki brzuch do przodu i sie pytam czy moge, ona ze oczywiscie no to hyc i juz obsluzona zostalam, nikt sie nie odezwal ale widzialam te wsciekle miny :-):-) innym razem w superpharmie to w sumie za pierwszym razem (stad szukalam u nich kartki o tej ciazy) to kasjerka prosila o podejscie kobiety w ciazy poza kolejnoscia i tez nam sie upieklo :-D w biedronce mnie pan raz przepuscil, a w tesco w kasie uprzywilejowanej niesety nikt sie nie zainteresowal, przede mna m.in. 2 panow melekow z wodkami, piwami i innymi takimi ale kasjerka miala to w dupie wiec stalam pol godziny i az chcialam cos jej powiedziec ale sobie darowalam.
 
reklama
No z tymi goframi to przesadziłaś :) Ale nabrałam ochoty na nie :) Może jutro wciągnę nadmorskiego.
Agatka właśnie też mam dylemat z tą poduszką – oczywiście wolałabym jakąś tańszą wersję, na allegro jest spory wybór, ale nie wiem, którą wybrać.


Zauważyłam, że ostatnio u nas bardzo kulinarnie się zrobiło – i jak tu nie tyć? :) Co chwilę mam ochotę na to, co sobie serwujecie. I tylko obmyślam plan, co pierwsze przygotować.
Nonek ja też mam dziś fasolkę :) na dodatek żurek, a jeszcze planuję naleśniki z jagodami, ale może jakoś się powstrzymam... pomyślę ;) Od jutra tydzień laby od gotowania, ale jak wrócę to nadrobię.
 
Do góry