reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

brackiee- co racja to racja napewno sie zmienilo ale mi to zostalo i dlatego nigdy wadowice.Myśle ze jakbym zaczela rodzic w wad to raczej bym tam urodzila ale pocieszam sie tym że zakupy robie w Skawinie lub Myślenicach i do Wadowic raczej nie zaglądam.
 
reklama
basiaaa10 tak to jest, ze w kolejce to zawsze jakis biedniejszy sie znajdzie. Ja w Ikei wparowałam kiedyś przed wszystkich w uprzywilejowanej kasie. Kasjerki spytałam, czy mogę skorzystać z pierwszeństwa bo w ciąży i z dzieckiem, ale czułam te spojrzenia na sobie, choc w kasie nikogo uprzywilejowanego nie było. Poza tym nawet jak brzuch widzą, to biegną,żeby zdążyć wcześniej :) Masakra

czekoladka21 to może się spotkamy na porodówce w Żeromskim :p

justyn.ka w Żeromskim bezpłatnie, rodzinnie i ze znieczuleniem :p

gdynianka1 jak tam rekonwalescencja M.?
 
martula - ale "przygoda" :no:
melonowa - pokazesz pózniej tortowe dzieło ? :)


witam was dziewczyny. wiec opisze pokrótce wszystko.

pojechalam o rano do mojego ginka i jak sie okazało pocałowałam klamkę.. wiec od razu pojechalam do szpitala. po dlugim oczekiwaniu mnie przyjeli..i odetkali . zrobił się zator, za szybko rana się zagoiła, a nie zdązyla się rana wyczyscić. wiec odetkali polecialo.. robil mi to innny ginekolog niz tydzien temu i jestem z niego super zadowolona !! mówił wszytko co robi, i byl bardzo troskliwy.. a najlepsze bylo to heheh ze tydzien temu co jedna położna tak sie na mnie wydzierala i tweirdzila ze zamiast na torbiel lecza mniena glowe bo głupia nie mogla pojąc ze głowa bolała po srodku znieczulającym..to najlepsze było to ze była przy moim zabiegu..i ciagle dostawała opie**l od lekarza..debilka nic zrobic i nic podać mu nie potrafila..dlatego sie na pacjentach wyżywa..wogóle mi jej zal nie b ylo.. ale najwazniejsze mam to udrożnione, boli ale jestem w domu i w poniedzialek do mojego prowadzącego mam nadzieje ze nie pocałuje klamki.. czuje sie maga spokojna ale mam nadzieje ze nie wroce do szpitala do rozwiazania.

a sniło mi sie ze urodzilam we wrzesniu :szok: pomijając ze w tą noc miałam bardz o niespokojny sen.

wszytkiego dobrego dla ANEKK !!! :happy:
 
Zapomniałam.... Najlepszego nasze Anie!

pobrane.jpeg
 

Załączniki

  • pobrane.jpeg
    pobrane.jpeg
    10,3 KB · Wyświetleń: 24
rojku- pewno się spotkamy o ile w przybliżonym terminie urodzimy.Mi podczas ciąży tylko jedna kobieta zwolnila miejsce do toalety a tak to nic.Raz się wyczekalam pół godziny w kolejce w biedronce ale ich wszystkich to nie rusza.A nawet jak byłam w smyku i była taka duża wyprzedaż i tam oczywiście pisze kobiety w ciązy maja pierszeństwo 5 osób przedmną stałą albo i więcej z czego wszystkie kobiety nie były w ciąży a i tak nie przepuściły nawet kasjerka nic nie reagowała więc w ogóle nie wiem po co to jest.
 
ja jak zmierzam do jakiejkolwiek kolejki to brzych do przodu i wchodzę pierwsza :-) sama zawsze puszczałam kobitki w ciąży więc teraz moja kolej chociaż i tak zdarzy się jakiś przeszczep co poburczy pod nosem albo stwierdzi, że on ma tylko dwie rzeczy a ja cały koszyk :confused2:

dzisiaj gotuję zupę jarzynową bo mi się zachciało strasznie a na drugie domowa pizza bo któraś wczoraj wspomniała i tak mi się wryło w czaszkę :-D mam tylko nadzieję że tym razem się nie rozbeczę przy gotowaniu zupy bo jak robiłam ogórkową to zaq cholerę nie mogłam jej doprawić i też się rozbeczałam, że nasze dziecko z głodu umrze bo nie umiem nic ugotować no i też ostatnio wysiadałam z Łukaszem z auta i wyciągnęłam kluczyki a on nie zdążył zasunąć szyby co skomentował oczywiście z uśmiechem: "samolubie okna nie zamknąłem" a ja zaczęłam tak płakać że nie mogłam się uspokoić i stwierdziłam że taka ze mnie matka że zapomnę o własnym dziecku i je zamknę a takie upały i wogóle w aucie samo :-D jak psychiczna jakaś :-D

co do zupy
 
reklama
a ja się pochwale..robie gofryyyyy z bitą smietaną i polewą czekoladową truskawkami i jagodamii narobie wam smaka a co ! :)) a za to ze byłam dzielna mój M kupił mi paczkę lodów bakaliowych Carte Dor :) dzisiaj leze i jem :)
 
Do góry