reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Ja też zastanawiałam sie bo też rodze w Krakowie. Ale tak jak pisałam Czekoladce, wybrałam Narutowicza ma bardzo dobre opinie i mam lekarza \, który tam pracuje.
 
Ja naprawę mam niedaleko do Krakowa, ale chyba nikt z moich znajomych nie rodził w Żeromskim wiec nic wam na temat tego szpitala nie powiem :) Duzo słyszałam o Ujastku, że coraz gorzej, a Kopernika nie polecam.
 
ja dawałam płyn do płukania dla dzieci
Co do Wadowic to jest tak jak wszędzie zależy na jaki personel trafisz jaki mają humorek....
Moja kuzynka rodziła w Wadowicach 2 dzieci i nie narzekała.
Wychodzę z założenia że jak będę dała radę dojechać do Suchej to rodzę w suchej a jak nie to pojadę do Wadowic.Taki czy siak urodzić muszę:-):baffled:
chyba że urodzę w domu jak moja koleżanka urodziła w łazience na posadzce
 
No to zostaje w kropce dalej, ale to co przeczytałam teraz o Żeromskim faktycznie nastraja pozytywnie, zostaje mi wywiad wśród znajomych ;) wiecie co.. zaczynam się cykać przed porodem chyba :szok::-(
 
Witam po dłuuugiej nieobecności;-) Wpadłam teraz tylko przywitać się, z naprawy lapka nici, ale dzisiaj dostaliśmy w zamian nowy:-) Dobrze, że mieliśmy wykupione dodatkowe ubezpieczenie:-)
Wczoraj wróciliśmy ze wsi od mojej rodzinki, teraz uciekam ogarnąć mieszkanie, przygotować obiadek. Jak znajdę czas dla siebie to wpadnę poczytać co się u was działo.
Ściskam was mocno i ślę milion buziaków:-)
 
brackiee powiem Ci że może niekoniecznie w domu na podłodze ale moi znajomi długo zwlekali z pojechaniem do szpitala no bo wszędzie trąbią że jak Ci wody nie odeszły to spokojnie żeby jechać jak skurcze są częste no i oni tak czekali, ona prysznic wziłęła...no wyszykowała się, poszła do auta i w samochodzie dostała partych, na parkingu pod szpitalem jej odeszły wody, zabrali ją na wózku na sale i tam urodziła w ciągu kwadransa. Pomimo nerwów wydaje mi się że brzmi to lepiej niż leżenie, czekanie i nie daj bóg wywoływanie...

gdynianka a wczoraj się właśnie tak zastanawiałam gdzież Ty jesteś :) dobrze że wróciłaś. Buziaki!
 
Moja mama tam rodziła 2 moich młodszych braci około 10-8 lat temu i poprostu jak przyjechaliśmy w odwiedziny to dziecko pokazały położne za kratą :angry: Wspominam to okropnie i wizyty tylko od 15 do 17 teraz pewnie sie to zmienilo ale nigdy Wadowice.
 
reklama
czekoladka przez 10-8 lat to w każdym szpitalu zaszły pewne zmiany i sądzę że spore.
Wadowice kiedyś nie miały dobrej opini ale teraz jest innaczej.
A jak cię wezmą bóle będąc w Wadowicach np.na zakupach to co ??? powiesz że nie będziesz tam rodzić??? i że karetka ma cię wiez do Krakowa?
Nigdy nie przewidzisz sytuacji.No chyba że przed terminem porodu pójdziesz do szpitala i będziesz czekać aż się zacznie.
Ja syna urodziłam 10 dni po terminie a i tak mi prowokację robili.Przy 2 wszystkie mówią że jest łatwiej i szybciej więc nie marzę o tym że R mnie na czas do Krakowa dowiezie.Nie chcę w aucie rodzić na poboczu drogi:-):-):-)
 
Do góry