reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Hej,
akaiah trzymaj się, wszystko będzie ok.
Ja byłam dziś w auchan i kupiłam bawarię jabłkową :) sześciopak...dziś w nocy nad morze wyjeżdżamy, stwierdziłam, że się przyda :) u nas nastąpiło zawieszenie broni na razie, więc i humor dziś lepszy. Głowa mnie od rana boli jakoś.
martula tak to jest – nieszczęścia chodzą parami, ale grunt, że się znalazł dokument. A odnośnie mandatu, to jestem pewna na 100% nie dostaniecie od straży mandatu. Trzeba pojechać na wezwanie i pokazać mandat od policji – za to samo przewinienie nie można zostać ukaranym 2 razy, takie są przepisy, więc powinni anulować na miejscu to wezwanie.
Basia to oscypka też nie można jeść? Teście są akurat w Zakopcu i zamówiam sobie kilka, bo je uwielbiam... Myślałam, że one są z pasteryzowanego mleka, że niepasteryzowane ciężko już trafić.


Mi kilka razy się zdarzyło przepuszczenie – raz facet przed 40. w kasie mnie przepuścił, raz kobieta po 50. w wc a dziś pan w urzędzie (straszna kolejka była) ustąpić chciał miejsca siedzącego.
Aniom życzę wszystkiego naj...w szczególności szczęścia i radości z dzidziusiów :)


annie. Uśmiałam się z Twojego znawcy – ja dziś kupiłam rękawiczki dla noworodka (mój pierwszy zakup dla dzidzi) a mój M – a to konieczne??? kosztowały 4 zł dodam tylko :)
 
Brackiee sądzę że jakby tak wisłą od źródła puścić to do bałtyku zgarnąłby kogo trzeba :))

Wiecie co? My w 100 dniówki wkraczamy:) Licząc termin porodu nie z OM tylko z USG przed 12 tygodniem to mi do porodu 102 dni zostały:happy:
 
oscypki można jeść bo one są z mleka gotowanego robione więc spokojnie
jeśli chodzi o pleśniowe sery to mnie gin powiedział że też można no chyba że półciowo je przyswajam to wtedy nie:)))
Ryby wędzone też jadam.
Nie jem surowych jaj mięs i ryb:-)

Z oscypkami to tak samo jak byś nie jadła sera białego:-)
Ja mieszkam na wsi i mam dostęp do wiejskiego nabiału i jedyne czego nie jem na surowo to nie piję mleka takiego nie przegotowanego
 
Ostatnia edycja:
brackiee- a ty gdzie zamieżasz rodzić w którym szpitalu ??
Justyn.ka- tak pracowala albo i nawet pracuje w koperniku ale raczej 1 lub 2 dni tylko w tygodniu więc nie wiele tyle ze on nie ma dobrych opini ja sie zastanawiam nad Narutowiczem a Żeromskiego i chyba jednak wybiore Żeromskiego ale wcześniej pojade tam sprawdzić.
 
czekoladka ja jestem nastawiona na Suchą Beskidzką i Wadowice też biorę pod uwagę ale R nie chce słyszeć o Wadowicach.Ja rodziłam syna 13 lat temu na kopernika i nie wspominam tego szpitala dobrze.Warunki okropne personel tragiczny.Jak nie masz z tamtą swojego lekarza to mają cię w dupie chyba że dasz "prezent"
 
A jak jest w Żeromskim? można rodzić rodzinnie bez problemu? bezpłatnie? powiem szczerze jestem przed poważnym podejściem do tematu, nie szukałam o tym szpitalu niczego, wezmę pod uwagę, w końcu mamy spore szanse spotkac się na porodówce ;))
 
reklama
Kobitki, szybkie pytanie - jak pierzecie ubranka dla naszych maluchów to płuczecie w płynie do płukania dla maluchów czy po prostu podwójne płukanie w wodzie ustawiacie?
 
Do góry