reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

martula - to faktycznie - imieniny pełne wrażeń - przynajmniej niezapomniane;-)
ursula - no powiem tak "chłopy tak mają". Wiem, że Ci jest przykro, mnie niejednokrotnie też było, ich mózg zupełnie inaczej działa (zakładając w ogóle, że działa i że go mają :p)
laperedhil - z tym "sama chciałaś", to normalnie jakbym mojego M. słyszała. No chciałam i nadal chce, co nie znaczy, że mdłości, siedzenie samej w domu, ból kręgosłupa i zaparcia frajdę mi sprawiają;-)
akaiah - biedna , bardzo Ci współczuje, że też zawsze musi się coś przypałętać:-(
avocado - ja też kiedyś nieopatrznie zjadłam kawałek oscypka i nie mogłam sobie tego darować, takie błędy się zdarzają. Nie martw się.

Byłam rano na targu i w biedronce i tak się wkur.... Idę do kasy w biedronce, a tu pcha się przede mną jakaś kobieta z dzieckiem, wykrzykując "ja jestem starsza, jestem z dzieckiem i powinnam być pierwsza". Myślę sobie dobrze, spokojnie i mówię "Proszę, ja jestem w ciąży, ale poczekam, jeśli ma pani tu zemdleć". Dobra stoję już przy kasie, rzeczy wypakowane, czekam na swoją kolej i za mną jakaś stara baba do mnie "proszę się przesunąć z wózkiem, bo tam jest dużo miejsca". Kurde, ciekawe jak? Mój brzuch plus wózek na tej samej wysokości nijak się nie zmieszczą. Już taka zła byłam... Mówię: "Nie widzi Pani, że jestem w ciąży? Mam frunąć nad tym wózkiem, czy do niego wejść?" No to zarzuciła focha, coś tam pod nosek pogadała i mówi: "No ale trochę może się Pani przesunąć". Na to ja "Nie". I koniec tematu. Dlaczego ludzie muszą byc tacy irytujący? Nie wie, czy to hormony, ale mam ochotę dziś wszystkich pogryźć...

Idę sobie zrobić koktajl z jagód - może mi się humor poprawi:-)


Aaaa, no i wszystkim Aniom najlepsze życzenia imieninowe! Rozwiązania w terminie, zdrowych dzieci i grzecznych mężów:-)
 
reklama
dziewczyny stawiam Wam wirtualną babeczkę - częstujcie się :-) jak któraś ma smaki to ogórki kiszone w gratisie :tak:

stylowi_pl_kuchnia_uwielbiam-torty-z-babeczek-_532104.jpg
 

Załączniki

  • stylowi_pl_kuchnia_uwielbiam-torty-z-babeczek-_532104.jpg
    stylowi_pl_kuchnia_uwielbiam-torty-z-babeczek-_532104.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 28
basiaaa, laperedhil - z tym "sama chciałaś" to tak...wyczucie słonia, ja ostatnio jak się pożaliłam że mam zaparcia i hemoroidy i plecy bolą i zgaga męczy a on narzeka bo musi okno umyć to usłyszałam "no wiesz, coś za coś..." :eek:
aż mnie wryło. Cóż... widać ciąży nad nami filmowo,książkowo gazetowa wizja cudu ciąży i tego że kobieta to zniesie wszystko. A mi bliżej czasem do tej babki z "Jak urodzić i nie zwariować" która pod koniec filmu ma prowadzić wykład o cudzie macierzyństwa i nie wytrzymuje i zaczyna gadać o tym że popuszcza :p

W kolejce mnie nikt jeszcze nie przepuścił choć M zawsze mnie pcha do kas pierwszeństwa, ale one są oblegane przez matki z dziećmi więc ja z moim brzuszkiem to Pikuś :)

A dla wszystkich Ań, Anulek, Anusiek, Anek i Andź - Najlepszego :D
 
Ostatnia edycja:
Witam Was kobietki po dłuższej nieobecności - przyzwyczajałam sie do siedzenia w domu na zwolnieniu!:-)
Wszystkim Aniom życzę wszystkiego Najlepszego!

Byłam dzis z rana na badaniach , w tym glukoza 75g do wypicia. Paskudztwo. Ciesze sie że mam to juz za sobą!
Czy u Was jest tez tak gorąco? U mnie o 9 było prawie 30 stopni. Tragedia



860i3e5ez8vmq73d.png


7u229n73xrci349t.png


 
reklama
Do góry