reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

ursula ehh nie przejmuj się mężem oni nie łapią aluzji odbijesz sobie po ciąży pójdziesz na koncert na impreze a malutka z tatusiem czemu tylko my mamy sie poświecac, a hormony pewnie sie dokładają do tego wszystkiego

aaga super gratulacje wizyty :)

Kinga zaszalałaś :)

meago super że wszytko ok :) kawał chłopa już jest Twoj synek :)

Ja z ubranek prawie nic nie mam nie wiem na jaki rozmiar i wogole ehh

Mam pytanie co do wózka bo skłaniam się do xlandera xa tylko sie zastanawiam czy ta gondolka nie bedzie za mala dla naszych maluchów które maja cala zime w nim przejezdzic??? POradzcie prosze
 
reklama
eh dziewczyny...jutro czeka mnie wizyta u ginekologa..mam po tygodniu nawrót ropnia tego gruczołu co mi tydzien temu czyścili...nie zagoioło się..wyskoczyła taka sama gulka, zaczerwieniona. niew iem czy znowu nie bede musiala isc do szpitala.

bardzo się martwie i rycze teraz..bo boję się bólu tego co przechodzilam tydzien temu.. myslicie ze znowu mi to natną ?
antybiotyki, globulki dopochwowe. higiena osobista, nasiadówki, gorączkowanie...i wszytko na nic..:-( jak sobie przypomne ten ból...
 
Dziewczynki tylko u mnie to wygląda tak, ze mieszkam w małym miasteczku, nie mam tu zadnych sklepów gdzie mogła bym kupic cos małej.Na wieksze zakupy musze jechac do Wawy lub wołomina, a zdarza sie to dosc rzadko.Takze jesli mam okazje kupuje małej, bo co i kiedy.Zostaje jeszcze allegro, ale nie mam przekonania, kupuje cos czasem, ale wole zobaczyc na zywo.Uwaza, ze za takie pieniądze i taką jakos nie bede na dziecku oszczedzała, co nie zmienia faktu, ze duzo mnie płace niż kupione wskepie.Wy macie pon nosem jakies molochy...i promocje , i chcecie wyskakujecie.Ja musze pocieszac sie tym co mam pod swoim nosem.:tak:

Przepraszam za literówki juz chyba czas spac...:blink:
 
laperedhil powoli dochodzę do wniosku, że oni to genetyczna pomyłka, jakieś brakujące ogniwo pomiędzy człowiekiem rozumnym a gorylem :dry:
a co do porodu to też go wypieram z głowy, chociaż tak naprawdę za 3 miesiące mogę mieć już małą na rękach to mam trochę jak ten kot z kawału co to na pustyni stoi, rozgląda się i stwierdza "Nie ograniam tej kuwety":confused:

30 kilo też da się zrzucić :D będzie zimno, buro i ciemno, buty, dres i dawaj kilometry robić od stycznia - jak się w czerwcu nad morze wybierzemy to zawojujemy plaże bałtyckie :blink:
akaiah cholera no ależ się do Ciebie przyczepiło to to to :/ to jest jakieś bakteryjne? może zły antybiotyk Ci dali :no:

A tak w ogóle to dziewczyny dzięki za wsparcie, idę spać już bo cały dzień ryczenia zaowocował tak zapuchniętymi oczami że już ledwo widzę :/
Rano melduję się z kawą i - mam nadzieję - lepszym humorem, w razie co rysuje mi się wizja drugiego pontonu dla niektórych mężów...wszak jak jeden się puści z teściowymi to na drugim syneczków możnaby w jednostronny rejs posłać
:-D
 
laperedhil powoli dochodzę do wniosku, że oni to genetyczna pomyłka, jakieś brakujące ogniwo pomiędzy człowiekiem rozumnym a gorylem :dry:
a co do porodu to też go wypieram z głowy, chociaż tak naprawdę za 3 miesiące mogę mieć już małą na rękach to mam trochę jak ten kot z kawału co to na pustyni stoi, rozgląda się i stwierdza "Nie ograniam tej kuwety":confused:

30 kilo też da się zrzucić :D będzie zimno, buro i ciemno, buty, dres i dawaj kilometry robić od stycznia - jak się w czerwcu nad morze wybierzemy to zawojujemy plaże bałtyckie :blink:
akaiah cholera no ależ się do Ciebie przyczepiło to to to :/ to jest jakieś bakteryjne? może zły antybiotyk Ci dali :no:

A tak w ogóle to dziewczyny dzięki za wsparcie, idę spać już bo cały dzień ryczenia zaowocował tak zapuchniętymi oczami że już ledwo widzę :/
Rano melduję się z kawą i - mam nadzieję - lepszym humorem, w razie co rysuje mi się wizja drugiego pontonu dla niektórych mężów...wszak jak jeden się puści z teściowymi to na drugim syneczków możnaby w jednostronny rejs posłać
:-D

Ja w takim razie oddaje swojego na ten ponton, niech tam sobie moj M posiedzi , moze wtedy rozumu nabierze:angry:
 
meago no Hanula też jest łebska :p Głowa tydzień większa niż brzuch i najkrótsze nogi. No my tez nie byliśmy jakieś piórka. Eryk 3400, ja 3800, Aniela 3650. Ale liczyłam, że tak może tym razem się zatrzyma na 3300 :p

Agatka2 nie wiem, czy tego x-landera to chcesz z sama gondolka, czy ze spacerowka? Bo znajomi na gondolke bardzo nie narzekali, ale dziecko bylo letnie, a na spacerowke psioczyli strasznie i mówili, że już by x-landera nie kupili.
 
Akaiah nie martw się, musi być dobrze! Ściskam mocno.
Rojku nie wiedzialam, że taki u mnie gigant rośnie :) mi też lekarz powiedział, że przyrost wagi mam w normie, więc mnie uspokoił, ale ogólnie waga mnie martwi, jeszcze tyle tygodni... choć głównie brzusio widać :) Jak wrócę znad morza to może będę miała jakieś zdjęcie brzusia fajne, to wrzucę :)
a ten ponton dla facetów to całkiem faja rzecz w chwili obecnej...
 
KingaoO moj m sie juz ze mnie smieje ze dopadlo mnie zakupowe dzieciowe szaleństwo ;p


akaiah jagódki to bym sobie zjadła ;p miejmy nadzieje ze antybotyki starcza i nie beda musieli Ci tam nic robic


Gusiak88 ja nie musiałam mierzyc przed posiłkami ale faktycznie to glupie ;/ ja cos czuje ze bede musiala wrocic do insuliny bo caly czas mam wysokie cukry ;/


andzia86 fajnie ze tak sie ulozylo :) oby szybko poszlo


ursula faceci to ciemna masa .... kochana nie placz koncert sobie odbijesz a jak cie to pocieszy to ja tez kibluje we wakacje w domu także bede z Tobą duchem i serduchem


aaga84 gratuluje udanej wizyty :) a pizza pyyszna ;p dostalam od szwagierki nowy przepis na spod i wyszedl ekstra taki cieniutki bo to z proszkiem do pieczenia ;p i sklecilam nowy sos na spod do pizzy jeszcze zostalo wiec jak chetna to zapraszam ;p


Agatka2 gondolka nie wydaje sie taka mala ;p w ogole zgrabniutki jest ten wózek

a ja nie moge spac i buszuje po necie a pan zalozyl nam wczoraj nielimitowany i mam radoche ;p a smiga jak szalony ;p
 
reklama
witam sie porannie..na czczo. i lece do Ginka. juz mam spaakowaną torbe do szpitala bo pewnie tam zostane. tyle dzidzius stresu sie przeze mnie naje...:-(

ursula - nie wiem od czego to jest..ale antybiotyk na pewno nic nie pomógł..wyglada to tak samo jak przedtem wiec..pewnie znowu bedą nacinać..

w szpitalu nie ma neta, ani ja w tel nie mam bo mam grata, no i samo to ze dwa dni po nacinaniu bylam nietomna, o wszytko mnie bolało, wiec pewnie po weekendzie cos napisze. udanego weekendu i milutkich kopniaczków życzę.
 
Do góry