reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

tak ogolnie to Rys nam sie bardzo udal. Takie dziecko z serii- nie wiem ze mam dziecko. SPal cale noce majac niespelna dwa miesiace, nie chorowal, nie mielismy zn im zadnych problemow. Sam sie slicznie bawi, no taki model samowystarczalny. Ale nic dwa razy sie nie zdaza i z mojej wyliczanki wynika, ze szykuje sie kawal cholery ktore da nam popalic podwojnie, albo potrojnie!
 
reklama
agairys tez mialam ci ten wozek podesłac;-) co do dzieci to sie akurat zgodze i zwykle to sie wszedzie sprawdza ze jak jedno jest aniolkiem to drugie diabelkiem i nie martw sie bo moj tez byl takim aniolkiem takze obstawiam ze to da nam popalic:szok:


Co wy na to zebby juz dac jakis watek zakupowy? Dla mam i dziecka?
 
A ja wszystko pozyczylam siostrze meza... cos czuje ze polowe nie wroci:-( i w dodatku wszystko miaalam na lato a teraz szykuje sie zima:sorry2:
 
Agairys chyba zostame opiekunka do dzieci bo coraz czescie slysze takie gorzkie zale takze od znajomych :) i to niektorzychcieli miec tak szybko dzieci jedno po drugim a teraz narzekaja na brak czasu dla siebie i na realizowanie sie.... :confused: Zlobek jak wyglada u mnie w okolicy kazdy wie. Zadna polka nie chce do niego oddac dziecka bo te dzieci albo przychodza z odparEniami na pupie do domu bo pielucha caly dzien nie zmieniana albo nie spia do nocy bo w zlobku caly czas w lozeczku... Chyba to bylaby praca mojego zycia taka opiekunka. O wlasnych pomarzyc tylko moge jak widac to moze przynajmniej bym pomogla przy cudzych :) haha :-D ale to jak sie juz przeprowadzimy :)

edit: moja kolezanka starala sie o pierwsze dziecko 3 lata i w koncu po usunieciu torbieli zaszla w ciaze. Jej coreczka calymi nocami nie spala i nie spi do dzis a w czerwcu skonczy 3 latka.
W zeszlym roku w wyniku wpadki w grudniu urodzily sie jej bliznieta. Wyobrazcie sobie taka sytuacje ze 3 dzieci budzi Wam sie w nocy jedno 2,5 letnie i dwojka noworodkow.... Ojciec totalnie nieodpowiedzialny przy dzieciach nie pomaga nic. Raz na miesiac pojawia sie ma tydZien jej mama zeby ona mogla odpoczac. Wyglada jak kosciotrup. Jest przemeczona, oslabiona, na skraju depresji..... :-DMasakra ....
 
Ostatnia edycja:
Remembre, moze to nie taki zly pomysl, co;
JA mam w klubie przedszkole, dla pracownikow jest za darmo;
no i zostawiam go tamna maksa na dwie godziny, potem go zabieram i czasem jeszcze na godzine go zostawiam. JA na raize nie prowadze swoich wlasnych zajec- po prostu zastepuje kogos, kto nie dotrze, komu cos wypadlo. Ale z czasem pewnie dostalabym swoja klase :( a teraz... nei wiem :(
Dlatego ze to nie jest codziennie i ze nei dluzej niz dwie godziny to nie widze zaniedban u malego. WIem tez ze zmieniaja mu pieluszki, bo mi mowia- ze popierdywal to myslaly , ze cos jest to zagladajac-zmienily pieluszke. Super. Zawsze podaje kubek z woda ciepla-nosze termos z ciepla woda przy sobie :p
no i jak zagladam do kubka jak wracam to widze ze mu dawaly, ze z kubka ubylo wody. On chetnie pije ze slomki odkad skonczyl pol roku, tylko trzeba mu podtykac, oferowac co chwile i robia to dla mnie te babeczki. W tym przedszkolu maja jakies limity bo np nie moze byc dzieci w wieku 0-12 miesiecy wiecej niz 3, potem jest limit 13-23miesiace tylko dwoje i troje starszych niz to. Wiec luzik, jak wracam to maly zawsze siedzi u kogos na kolanach, albo ktoras siedzi z nim na podlodze i sie bawi. Ja jestem tylko za sciana, wiec jakos mi tak lepiej niz mialabym go zostawic i isc na 8 godfzin gdzies do pracy, daleko.
 
reklama
Miałam robione USG dopochwowe - po ciąży już nic ... :-(

Wyniki beta zmniejszyły się ze 190.04 do 37.40 ;( ;( ;(

ANIOŁEK (5 tygodni,3 dni) -
[*] ...

Jestem załamana :( ... jestem załamana ... moje kochane maleństwo, na które tak czekałam, pomimo tej całej chorej sytuacji.
ODSZEDŁ ... !! - Długo zostaniesz w mojej pamięci, i serduszku.
:-:)-(
:-(

Zobacz załącznik 547503
 
Ostatnia edycja:
Do góry