reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Hej dziewczyny

ja dzisiaj też mam dzień jakiś taki... :dry: wczoraj się trochę popsztykałam z moim starym i walnęłam kobiecego focha...
obudził mnie głód i wcinam bułę z dżemorem niestety kupnym.

My mamy jakąś grupę?? Proszę o zaproszenie :happy2:
 
Witam sie kochane.Ostatnio na forum nie mamy widze lekko, nie jedna z nas ma cięzkie chwile.
Amethys-mam nadzieje, ze u Was lepiej, trzymam kciuki
Nonek-kochana , wiem co czujesz, tez nie raz plakałam przez swoją rodzine, i myslałam, ze skonczy sie to tragedią...nie wiem dlaczwego, nie rozumieją nas i tego, ze musimy sie oszczedzac i nie denerwowac.Oby u Ciebie sie poukładało, mocno w to wierze.
Martula-ale ochoty narobiłas tmi babeczkami, ja ostatnio do kawy musze miec cos słodkiego, najlepiej jakies ciasteczko.A teraz chce mi sie babeczke:angry:
Ursula-kochana jeszcze troszke wytrzymaj, i nie długo razem z mezem i dzidzia bedziecie smigac na koncerty.Wiem, ze Ci przykro,ale to sa męzczyźni oni myslą inaczej niż My, jesli dostał pozwolenie isc, uwaza , ze nie ma sprawy i idzie.

Co do czułosci naszych mezów do brzuszka-moj tez nie jest wylewny.Raz czy dwa pogłaskał brzuszek, a jak mówie zobacz jak kopie, to mowi, ze bedzie patrzył jak sie urodzi:confused: Jak by go to krępowało czy jak...nie dziwie sie , dla niego to jak Obcy:szok: My same te 9 miesiecy zastanawiamy sie jak wygląda itp..a co mowic jak facet do tego podchodzi.Jest mi przykro nie mowie, ze nie...:-( Tym bardziej, ze mowie mu , ze szafa na ciuszki małej potzrebna, zebym mogła poprac i ukladac.Bo moje kolezanki juz tak robią(wczesniej popiora i mają z głowy)...a my z remontem jeszcze daleko w tyle.To chociaz to zrobie póki lato.A on , ze po co..teraz kupmy towar, ale nie rozumie, ze psychicznie bede sie lepiej z tym czuła, i ze przeciez nie zrobie tego w listopadzie..a na głowie tyle, ze cokolwiek odciązyc ta psychikę.
 
Cześć dziewczyny .... jestem na nogach praktycznie cała noc. Próbuje zebrac mocz jeremka do analizy ale kiepsko mi idzie.....
W nocy mieliśmy jazde z jeremkiem bo zaczął wymiotować, temperatura 40 stopni i drgawki.... niestety taka jego uroda juz kilka razy dostał gorączkowych drgawek ... M zadzwonił do szpitala ale cos przerwało połączenie po trzech zdaniach ...dzwoni drugi raz rozmawiamy z lekarzem a ty ktos puka do drzwi.... przysłali ambulans
Pojechaliśmy do szpitala no i jak było do przewidzenia jak tylko spadła małemu temperatura to zaczął rozrabiać....Ewidentnie ma infekcje nerek albo pęcherza bo robi siusiu po kropelkach ale postanowiliśmy nie cewnikować go tylko uzbieram ten mocz (mam nadzieje)Siedzimy w szpitalu a tu dzwoni Sandra ze Mikołaj strasznie wymiotuje.... po rozmowie z lekarzem postanowiliśmy wrócic do domu, bo to prawdopodobnie jakiś cholernie zjadliwy wirus... mamy open access do szpitala na 72 godziny... Czyli jak tylko cos nas niepokoi jedziemy pezpośrednio na oddział pomijając izbe przyjec gdzie zazwyczaj spedza sie godzine albo i wiecej.
Jeremek miał juz kiedyś diagnozowane drgawki gorączkowe...wykluczali zaburzenia neurologiczne ....M widział jeremka w drgawkach pierwszy raz i nie wiedziałam kogo mam ratowac ... bo myslałam ze on mi padnie.....
Pobrali wczoraj wymazy z gardła z nosa i inne badania i w ciągu dwóch dni będzie wynik... maja dzwonic......
Dziewczyny hartujcie sie z dziecmi tak to juz bywa ...... one teraz śpia a ja musze zastanowic sie co im zrobic na obiad...
 
dzien dobry, znow pospalam :)
moja szkola rodzenia jest fajna, mamy zajecia raz w tyg. po 1 godz, a po 32 tyg. 2 x w tyg.
Jutro idziemy i moj sie nie moze doczekac :) to jedyne co go tak cieszy ;)
ostatnio bylo o przychodni dla dziecka, poloznej, ale takie konkrety rzeczowe, no i teraz wiem na co zwracac uwage :)

dzis brak pogody to mam lenia :-p

nonek nie smutkuj sie wiem ze nie latwo ale dzidzia potrzebuje Twoich usmiechow, nie wiem o co kaman bo o grupie nic nie wiem, ale musisz sama dbac o siebie i łukaszka :tak:
 
Amethys- kurcze masz szpital w domu, trzymaj sie
nonek- nie stresuj sie nie warto- rodzina tak już ma że musi nas wkur...
Ulka no naprawde nie zapeszajac ta szkoła w oznaniu fajna, dzis jade na 19 na drugie spotkanie, oby było równie ciekawe
Kinga moj maz podobnie- mowie- dotknij kopie a on nooo czuje, fajnie ;-) i tyle...

melonowa fajne te mebelki;-)
na allegro wylicytowałam małą koszule zara dla Leosia i spodenki Snuppy i pajacyk mamas papas czy jakos tak, kazda rzecz za grosze poniżej 10 zł ;-) fajowo
 
Cześć dziewczyny .... jestem na nogach praktycznie cała noc. Próbuje zebrac mocz jeremka do analizy ale kiepsko mi idzie.....
W nocy mieliśmy jazde z jeremkiem bo zaczął wymiotować, temperatura 40 stopni i drgawki.... niestety taka jego uroda juz kilka razy dostał gorączkowych drgawek ... M zadzwonił do szpitala ale cos przerwało połączenie po trzech zdaniach ...dzwoni drugi raz rozmawiamy z lekarzem a ty ktos puka do drzwi.... przysłali ambulans
Pojechaliśmy do szpitala no i jak było do przewidzenia jak tylko spadła małemu temperatura to zaczął rozrabiać....Ewidentnie ma infekcje nerek albo pęcherza bo robi siusiu po kropelkach ale postanowiliśmy nie cewnikować go tylko uzbieram ten mocz (mam nadzieje)Siedzimy w szpitalu a tu dzwoni Sandra ze Mikołaj strasznie wymiotuje.... po rozmowie z lekarzem postanowiliśmy wrócic do domu, bo to prawdopodobnie jakiś cholernie zjadliwy wirus... mamy open access do szpitala na 72 godziny... Czyli jak tylko cos nas niepokoi jedziemy pezpośrednio na oddział pomijając izbe przyjec gdzie zazwyczaj spedza sie godzine albo i wiecej.
Jeremek miał juz kiedyś diagnozowane drgawki gorączkowe...wykluczali zaburzenia neurologiczne ....M widział jeremka w drgawkach pierwszy raz i nie wiedziałam kogo mam ratowac ... bo myslałam ze on mi padnie.....
Pobrali wczoraj wymazy z gardła z nosa i inne badania i w ciągu dwóch dni będzie wynik... maja dzwonic......
Dziewczyny hartujcie sie z dziecmi tak to juz bywa ...... one teraz śpia a ja musze zastanowic sie co im zrobic na obiad...
Trzymaj sie kochana, na prawde wiem co przezywasz,kilka razy juz lezałam z chłopcami w szpitalu.Takze całuje mocno.Duzo sil, i oby to jak najszybciej sie skonczyło.
 
Nasamzyłam racuszków chłopakom, tak sie rozpedziłam, ze cały wieli talerz mi wyszedł, moze ktora chętna:blink:
Dopijam kawe i zabieram sie za pomidorową, u mnie standardowe zupy, chłopcy tylko takie lubią, chyba nawyki z przedszkola...ja staram sie rozne dania robic.Ale i tak wygrywają tradycyjne jak pomidorowa, rosól, ziemniaki z kotletem itp...i tak w kółko.Juz nudne to sie robi, dobrze, ze dla M moge chociaz eksprymentowac, bo bardzo lubie.:tak:

Jutro mój młodszy ma szczepienie 5 latka juz zapowiedział mi, ze w nagrode chce prezent, jakie te dzieci sa w tych czasach, cos za cos:angry:
 
dziewczyny kupuje jednak taki wózek za 100 zł praktycznie nie uzywany i babka dozuca nosidelko :) ale sie ciesze :) 87660551_1_644x461_wozek-jak-nowy-chelmza.jpg87660551_2_644x461_wozek-jak-nowy-zdjecia.jpg87660551_3_644x461_wozek-jak-nowy-wozki-dzieciece.jpg87660551_4_644x461_wozek-jak-nowy-dla-dzieci.jpg87660551_5_644x461_wozek-jak-nowy-kujawsko-pomorskie.jpg87660551_6_644x461_wozek-jak-nowy-.jpg87660551_7_644x461_wozek-jak-nowy-.jpg
 

Załączniki

  • 87660551_1_644x461_wozek-jak-nowy-chelmza.jpg
    87660551_1_644x461_wozek-jak-nowy-chelmza.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 34
  • 87660551_2_644x461_wozek-jak-nowy-zdjecia.jpg
    87660551_2_644x461_wozek-jak-nowy-zdjecia.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 28
  • 87660551_3_644x461_wozek-jak-nowy-wozki-dzieciece.jpg
    87660551_3_644x461_wozek-jak-nowy-wozki-dzieciece.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 53
  • 87660551_4_644x461_wozek-jak-nowy-dla-dzieci.jpg
    87660551_4_644x461_wozek-jak-nowy-dla-dzieci.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 46
  • 87660551_5_644x461_wozek-jak-nowy-kujawsko-pomorskie.jpg
    87660551_5_644x461_wozek-jak-nowy-kujawsko-pomorskie.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 28
  • 87660551_6_644x461_wozek-jak-nowy-.jpg
    87660551_6_644x461_wozek-jak-nowy-.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 27
  • 87660551_7_644x461_wozek-jak-nowy-.jpg
    87660551_7_644x461_wozek-jak-nowy-.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Do góry