reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

martula jak przeczytałam o babeczkach upiekłam drożdzóweczki z wiśniami
wkleje za moment przepis i fote - oślinicie klawiatury ;-)
są pyszzznneeee hahaha

melo nowa wózek 1 klasa za 100 zł!
 
reklama
Cześć dziewczynki :) od tego leżenia humor mam paskudny :( dziś M maluje kuchnię.....jest mi przykro bo ma urlop i siedzi ze mną w domu i się nudzi :( a co do mówienia do brzucha czy dotykania to jakoś specjalnie nie wykazuje na to ochoty, w pierwszej ciąży ciągle mnie "tykał" a teraz jakby miał to gdzieś :(
Ciągle jestem głodna :(
melonowa89 super wózek :)
 
basiaaa10 super ze mamuska jednak zdecydowala sie na kupno wózka duuuza oszczednosc :)


aaga84 Rojku udanej wizyty :)


Gusiak88 mi warjuje ten cukier - jestem wsciekla ;/


Mama Kangura śliczne te ciuszki :)


KingaoO fceci naprawde są dziwni ;p


amethys masakra zdrówka wam zycze i oby szybko to czaroctwo odpuscilo


ja dzis na obiadek robie domowa pizze wpadnie szwagierka z chlopakiem i bedzie wielkie obzarstwo ;p
 
basiaaa, aaga84 Humor nadal podły pomimo zjedzenia lodów. Przespałam pół dnia, jak padłam o 13 tak wstałam teraz bo telefon dzwonił :/
Kuzynke przełożyłam na jutro bo jakby przyjechała to nawet bym z nią nie pogadała, taka dziś wylewna jestem że po prostu nie chce mi się gadać.
Teraz słucham "swojego" Roguckiego coby Mała nie przestraszyła sie po urodzeniu repertuarem w domu ;)
Dzwoniła siostra bo dziś są imieniny jej chłopaka a jutro jej (Jakub i Anna) i ze względu na końcówkę remontu wpadną w sobotę z ciastem do nas... Super.. właśnie zachodzę w głowę co im kupić. Kolejna 100 pęknie jak nic :/
Nie wiem jak ona to robi ale mieszkają razem od dobrych 8-9 lat a zaprosili nas na imieniny raz do siebie, zawsze robią u matki albo u mnie z tą różnicą że mamuśka wtedy wyskakuje z dwudaniowego obiadu a ja mam to w nosie, chce u mnie? to niech przywiezie ze sobą...nie wiem co to za zwyczaj.
Idę pociapać sobie pomidory i wiciągnę je na obiad.
 
Cześć Dziewczyny :-) przepraszam, że Wam nie poodpisuję, ale nawet nie zdążyłam Was doczytać. Zaraz wyjeżdżamy do Chorwacji, więc wpadłam się tylko pożegnać :) mam nadzieję, że będzie tam dostęp do neta, żeby chociaż czasem Was poczytać :-) Życzę Wam spokojnych 2 tygodni, samych dobrych wieści i mnóstwo słodkich kopniaczków :-)
 
odpoczywaj malabiala

ursula- ale mega dziwnie z tą kuzynką, sobie wymysliła sposób na spedzanie imienin, ja bym im ciasto upiekła- w prezencie i tyle
powiedziałabym że zle sie czuje nie miałam gdzie kupic im prezentu
 
reklama
Hej dziewczyny, ja już po wizycie, opisze w odpowiednim wątku. Dodam tylko, że jutro idę do szpitala na 3 dni na badania. Wyniki moczu nie podobają się mojemu ginowi i chce porobić badania i jakieś leczenie wdrożyć, eh.. :no:
 
Do góry