reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Ursula- u mnie podobnie z moim mężem nic nie czyta nie miał pojęcia nic o dzieciach ale wykąpał lalke bardzo dobrze aż sama się zdziwiłam i przebrał delikatnie wiadomo - lalka to nie noworodek ale widać że podchodził do tego bardzo deliktanie i stanowczo słuchał i zadawał pytania myślę że dużo się nauczył w 10 godz.
 
reklama
Witajcie Dziewczyny!

Długo mnie nie było, bo najpierw internet mi siadł (tzn. odłączono nas, bo rzekomo nasz router blokował internet w całym bloku, o czym nawet nikt nie raczył nas poinformować, a co oczywiście okazało się nieprawdą, no i parę dni bez netu byliśmy, mój M to już po ścianach chodził, bo jest programistą i dla niego internet to najważniejsza rzecz pod słońcem, czasem mam wrażenie, że jakbym miała dołączony ekran i klawiaturę, to dopiero bym była dla niego atrakcyjna :p), potem przyjechała do mnie siostra i dopiero wczoraj pojechała - więc nie miałam czasu nawet kompa odpalić i coś napisać.

Kinga - wszystkiego najlepszego!:-) Co do apteki, to ja mogę polecić Aptekę gemini - robiłam tam zakupy i nigdy nie było problemu
Mama Kangura - uważaj na siebie!
amethys - trzymam kciuki, żeby z synkiem wszystko było dobrze :)
Nonek - a ta szkoła rodzenie bezpłatna to gdzie? Ja się chyba zapiszę do tej przy Żeromskim.

W ogóle straszny mam mętlik w głowie w związku z wyborem szpitala, w ogóle nie wiem, co mam zrobić...
Z dobrych wiadomości, to od października moja młodsza siostra przeprowadza się do Krakowa - zaczyna tu studia, baaardzo mnie to cieszy:-) Już jej zapowiedziałam, że będzie miała możliwość zrehabilitować się za te wszystkie lata, kiedy się nią zajmowałam i pieluchy zmieniałam :p Czekam też na wyprawkę dla Małego, którą kupiliśmy w piątek na allegro - mam nadzieję, że przyjdzie dziś, najpóźniej jutro :)

Miłego dnia Wam życzę!:-)
 
amethys "jak nie urok to sraczka" - przepraszam za wyrazenie ale jak sie wali to wszystko ... trzymam kciuki zeby sie ulozylo i duzo sily zycze

Mama Kangura uwazaj na siebie :*




jesli chodzi o meble to my kupowalismy w Bodzio jak narazie jestesmy zadowoleni a mamy takie komplety :


Kinia przyłączam się do życzeń ;)


ursula obyś nie musiała mężulka reanimowac ;p moj juz coraz czesciej przezywa i ciagle gada do brzucha i glaszcze go i w ogole :) szkoda ze nie moze wejsc ze mna na usg - dowiedzialam sie ze nawet na polówkowe go nie wpuszcza bo pani doktor to nie na reke bo za dlugo to trwa i ona sie denerwuje ;/ chyba bedziemy musieli isc na prywatne zeby on mogl tez bardziej przezywac ta ciaze a nie ze wie wszystko z opowiesci ;(
 
amethys daj znać jak po wizycie z maluchami,

melonowa niestety nie widać jakie meble kupiliście :/ a co do tego że męża Ci na USG nie wpuszczają to jakaś pranoja, byłam i państwowo i prywatnie i M wchodził w zasdzie bez pytania i nawet nikt się nie dziwił, zazwyczaj nawet miejsce siedzące dla osoby towarzyszącej jest obok leżanki :/ Kurcze, jak możecie sobie pozwolić to przejdźcie się prywatnie na połówkowe bo wydaje mi się że meżczyznom łatwiej poznać "wroga" jak go zobaczą :rolleyes2:
 
mama kangura uważaj na siebie kochana a najlepiej poowijaj się poduchami :tak:

Kinga najlepszego ;-)

ja się nie wybieram na szkołę rodzenia nie wiem czy dobrze robię :confused:

co do faceta i dziecka to mój mnie maca po brzucholu i śpiewa pioseki a ostatnio chciał puścic Metallice żeby się nauczyło słuchac dobrej muzyki :-) no i co rusz puszcza błyskotliwe teksty typu: trzeba kupić tą kluskę do nosa(czytaj gruszkę) albo po co ci wanienka z termometrem jak mamy elektroniczny :tak:
 
reklama
Do góry