reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

nonek , annie ma rację co do Bodzia. Mam wątpiwą przyjemność posiadania tych mebli, miałam cały swój pokój w mieszkaniu mamy wyposażony w Bodzio Meble i powiem Ci tak, biurko się rozjeżdża, szafa krzywa, jedyne co znośne to stolik pod tv fotele wygodne (takie na płozach) a kanapa....wersalka? ciut wysoka i na pewno jednoosobowa bo we dwoje idzie tam zginąć. Aktualnie mam meble z bodzia po teściach, ale dramat ten sam, szafy się nie domykają, meble się rozjeżdżają czekam z utęsknieniem na chwilę aż je wywalę ale niestety w tym roku nie damy rady. Co do BRW na razie mam dobrą opinię, kupiłam u nich na wyprzedaży meble do kuchni bo te co tu zastaliśmy po teściach to były produkcji własnoręcznej z lat 80tych i nadawały się tylko do wywalenia, wydałam 500 zł na 6 szafek i przyznam że jest ok. Ze względu na cenę mam też stół, krzesła i kredens z jyska i tym to w ogóle jestem zachwycona...fakt trzeba iść i zobaczyć bo część mebli jest jakby tymczasowa ale można coś dopaść fajnego :)

avocado co do szkoły rodzenia to liczę że będzie dokładnie tak jak mówisz :)) No nic wieczorem dam Wam znać bo jadę na 15, zajęcia mam 3 godzinne co tydzień w środy przez 5 tygodni, zależało mi właśnie żeby szybko zacząć i skończyć cobym dawała radę podnieść tyłek z tych cholernych puf które tam są ;) A któraś może się orientuje co w przypadku jak mam od lekarza na skierowaniu zaznaczone że mam nie cwiczyć? Będę siedzieć i patrzeć na ćwiczenia czy mogę wyleźć do domu?;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
i_carrie a zdziwiłabyś się :-D mama nie raz opowiadała że przy porodzie kobitki nie wiedziały co mają robić a jedna powiedziała że nie umie i wpadła w taka histerię, że jej wkońcu musieli zrobić CC :-)

może za bardzo się zasugerowałam własnymi doświadczeniami, bo mi parło się "samo" i trudno mi sobie wyobrazić, że można nie umieć;-)

Nonek gorąco odradzam Bodzia! BRW jest w porządku, ale Bodzio to badziew jakich mało:-D

Dziewczyny nie mogę przestać tego słuchać, dawno nic za mną tak nie chodziło, jak ta piosenka Naughty Boy - La La La ft. Sam Smith - YouTube
 
Cześć dziewczyny ...zanim was poczytam to musze sie pożalić ze mam za soba koszmarną noc...
Wieczorem Jeremek zaczął gorączkować..a krótko po pójściu spać zwymiotował wiec nastąpiły pewne zmiany ...jerema spał ze mna a M z Mikołajem... Mikołaj natomiast juz po przyjściu z przedszkola żalił sie na nie tyle na bule brzuszka co mówił ze zaraz zwymiotuje... lekki stan podgorączkowy jakieś 37 stopni. A później zaczęła sie jazda ... jerema 40 stopni gorączki i mi juz majaczył...walczyłam z temperaturą jeremka a miał 40 stopni, a mikołaj zaczął płakać ze boli go głowa ... istny cyrk ... latałam tak z pokoju do pokoju ..wkoncu Mikołajaowi dałam ibuprofen i okłądy na głowe a Jeremka przecierałam wilgotną pieluszka ...uspokoiło sie około 3 nad ranem...a żeby tego było mało to jak tak biegała z pokoju do pokoju przywaliłam małym palcem od nogi w stół i az sie poryczałam... chyba kolejny raz w tym roku złamałam tego palca... spuchnięty jest jak cholera i siniak na pół stopy.....
Teraz po maluchach nie widząc ze miały ciężką noc... ide do lekarza z nimi o 11 zobaczymy czy zrobią mikołajowi jutro ten zabieg ... Padam na pysk ze sie tak brzydko wyrażę....
Meago takie mam podejrzenie ze to może od zębów ten stan podgorączkowy, bo ostatnio cos zaogniły sie te dziąsełka i tak lekko czuć mu z ust rano..... nie boli nic go ale nie podobaja mi sie te ząbki
 
polakmatka - U mnie koleżanka miała całą ciąże problemy z nerkami - nawet założyli jej jakiś cewnik i nosiła go do końca ciąży. Urodziła zdrowego synka w terminie porodu.
 
Hej dziewczyny

Ja witam się ale też nie do końca radośnie...o 5 rano wstałam z łóżka, żeby sprawdzić bo pies wariował na piętrze. Weszłam po schodach, sprawdziłam, schodziłam i nie stanęłam dobrze na schodzie. Spadłam. Szczęscie w nieszczęściu, że cały upadek przyjęła kość ogonowa, łokieć i ręce :( Ale tak się strachu najadłam, że masakra;/ Na razie obserwuję, nic mnie nie boli, brzuch też nie, latam do wc, żeby sprawdzić czy nic tam nie ma...Ehh tylko dobić;/
 
Hej kochane.Wypiłam kawe, zjadłam tosta...i poprawiła ciasteczkami z marmoladą.Ja z wypróznieniami miałam od zawsze problem, teraz jak biore zelazo to juz tragedia.Ale dziś chyba sie naczytałam sporo Waszych opini na ten temat i cos sie ruszyło :-) Ja tez szukam mebli do mieszkania,własnie porównuje ceny. I Ikea niestety jest daleko w tyle, narazie najtaniej wychodzi mi w Blac Red White, są duze promocje. I tam sie chyba udam... w Jysk tez jest ok.
 
reklama
Mam pytanie dziewczyny, w jakiej aptece mopzna zrobic hurtowo zakupy przez internet? Bo jest sporo rzeczy dla mnie i dla Leny z apteki a nie chce mi sie po tych aptekach latac...moze ktoras z Was robiła tak zakupy?
 
Do góry