reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Dzięki kochane - no widzicie;/ rano byłam zaspana, nigdy w życiu nie spadłam z tych schodów... M. tak się przestraszył, przybiegł zryczałam się okropnie,ale nic mnie nie boli - a tak było jak to biurko cholerne rozbierałam więc więcej szczęścia niż rozumu...

Ulka - szkoła rodzenia to nie tylko ćwiczenia. Mi te spotkania dużo dały - mam świetną prowadzącą, wieloletnią położną, która ma zdrowe podejście i jest zdania, że matka z ojcem zajmują się dzieckiem a babciom, teściówkom i innym mówimy stanowcze nie ;D Więc od razu trafiła w mój gust :) A tak poza tym to tematy poruszane na zajęciach to np karmienie piersią, pielęgnacja noworodka, wizyta na oddziale porodowym, żywienie, badania, depresja...Ćwiczenia oddechowe to już taka kropka nad i, ale myślę, że warto skorzystać :)
 
Ja właśnie już po 4 spotkaniach wczoraj niestety było ostatnie a na koniec dostalam sudocream, butelke do karmienia AVENT , proszek do prania Lovela, wkładki na nie trzymanie moczu oraz poradnik dla rodziców no i dyplom ukończenia szkoły rodzenia hehe.Tak pozatym szkoda ze tylko 4 spotkania z chęcią bym pochodziła jeszcze tyle rad dla początkujących rodziców.
 
Tak sobie czytam u was o tej szkole rodzenia i znalazłam w Krakowie.
Bezpłatny Kurs w Szkole Rodzenia - 6 tygodni
1 raz w tygodniu po 1 godz
Tylko, że to daleko odemnie jest. A wy chodziłyście same czy z mężami/ partnerami??
 
Nonek - ja miałam 4 zajęcia z samymi kobitkami, tzw. pogadanki a teraz będą chyba 3 z facetami (kąpanie malucha, pięlęgnacja, wizyta na oddziale i ćwiczenia oddechowe) :)
 
reklama
Kinga jeszcze raz najlepszego, tym razem z okazji imienin :))
Tak się zastanawiam ile waży teraz moje dziecię, skoro miesiąc temu było 480 g.... bo ostatnio jak się patrzę jak ona się rusza to faluje mi cały brzuch jakby była bardzo blisko mojej skóry już, i zdecydowanie widać z której strony leży. A USG dopiero po 28 tygodniu ehhh...
Wieczorem dam Wam znać jak tam na mojej szkole było, ja idę z M. w zasadzie to on stwierdził że jemu się przyda bo on nie siedzi na żadnym forum i nikogo o nic nie pyta:) Wczoraj go zapytałam czy wie jak wygląda noworodek, przyznał że nie ma pojęcia...no mam nadzieję że na zawał nie padnie :D
 
Do góry