reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Lekarz dopatrzył sie infekcji uszu i gardło i powiększony lewy węzeł chłonnym wiec Mikołaj operacje ma przełożoną i antybiotyk....u Jeremka sytuacja nie jest tak klarowna .. temperatura u lekarza 40 stopni ... teraz próbuje wydobyc z niego troche moczu do badania i mam zaniesc odrazu do lekarza(dobrze ze ma bardzo blisko) pobranie próbki moczu to nie taka prosta sprawa ale jestem w trakcie..... jerema gardło czyste uszy czyste .... tylko ta goraczka i lekarzowi nie podoba sie wyglad skóry... no wiecie taka marmurkowa i coś tam jeszcze bełkotał ze moze to coś w moczu ... nie wykluczone ze wieczorem bedziemy musieli jechac do szpitala ... bo pocieszył mnie ze teraz jest bardzo duzo przypadków wirusowego zapalenia opon mózgowych... jestem juz posrana (za przeproszeniem) Noga mi sziniała i lekko utykam ale nie wyglada mi to na nic groźnego .....
 
reklama
maagsiaa faceci są inni niż kobiety. Mój też nie gada do brzucha, rzadko dotyka. Dopiero ostatnio jak wyglądało jakby jakiś obcy chciał się ze mnie wydostać, to dotknął sam z siebie, ale jest świetnym, zaangażowanym tatusiem i Aniela jest jego oczkiem w głowie. Wierzę, że z drugą będzie tak samo. Tatusiowie to dopiero mam wrażenie naprawdę czują się ojcami jak mają dzieci na rękach :)

basiaa, nonek, czekoladka ja czytałam sobie opinie na stronce Gdzie rodzić - wyszukiwarka: szpitale, porodówki - lokalizacje, opinie, oceny - Kraków

Ale można też znaleźć wątki dotyczące konkretnego szpitala na forach, choćby na babyboom :)
Kraków <-- tu możecie poszukać konkretnego szpitala

A mój mąż co prawda nie programista, ale taka przyssawka komputerowa też, bo robi strony int. Choć czasem spędza mniej czasu niż ja przy komputerze jak złapię fazę od forum :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
meago ja dostalam zestaw z glukometrem i takim pistoletem ze szpitala i raz jest tak ze krew jak nakluje leci jak szalona a czasem nie chce to wtedy przyciska opuszek az pojawi sie kropla ;p ja jestem pod kontrola diabetologa mialam juz insuline i wstrzykiwalam ja ale poprawily sie cukry i nie musialam juz jej sobie podawac i bylo ok od wczoraj zaczyna szalec cukier ;/ dzis po obiedzie mialam juz 124 zobaczymy co bedzie dalej wizyte mam 12 sierpnia to do teg czasu bede kontrolowac


maagsiaa faceci tak maja moj tez tak od razu nie okazywal tej radosci i mial czasem takie dni ze tylko zapytal co tam jak sie czuje i to wszystko ... tu jest ten problem ze faceci nie przezywaja tego w pelni bo sami nie nosza dzidzucha w brzuchu ale na pewno twoj m sie cieszy glowa do goory :*


amethys trzymaj sie tam kobieto oby wszystko dobrze bylo


takie mamy mebelki 28159_2.jpg wersalka z funkcja spania ma grafitowe boki i bezowy srodek i jest welurowa
28557_1.jpg fotele tez z funkcja spania
 

Załączniki

  • 28159_2.jpg
    28159_2.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 29
  • 28557_1.jpg
    28557_1.jpg
    3,6 KB · Wyświetleń: 20
amethys bidulko ale masz atrakcji trzymaj się dzielnie zdrówka dla Twoich chłopaków oby okazało się to coś nie groźnego. a na noge może jakieś cos typu altacet żeby opuchlizna zeszła??
 
hej kobietki :)
nie nadrobię was teraz, ale tak na szybko...byłam dziś na glukozie, nie było tak źle, wyniki jutro.
Annie. pisała o zaparciach ja niestety też na to cierpię i ostatnio szukałam w necie sposobu i natknęłam się na opinię że siemię lniane jest super ale nie w ciąży chyba że na koniec, bo wywołują skurcze.
Siemię lniane: domowy sposób przygotowania do porodu | NetMama.pl
też znalazłam sposób i wypróbowałam na sobie na razie 2 dni działało, z 4-5 śliwek suszonych zalać wrzątkiem i przykryć na całą noc i rano na czczo to wypić.
Później was nadrobię :) pa
 
Cześć Dziewczynki.. o raju padam z nóg... upiekłam dziś 90 babeczek - mąż ma jutro imieniny i musi zawieść poczęstunek do pracy :-p oczywiście nie wszystko zabierze, w domu też musi coś zostać... mam babeczki z makiem, z migdałami, z kokosem, z jagodami, z czerwoną porzeczką, czekoladowe i cynamonowe :laugh2: a teraz robię zapiekankę na obiad...
 
amethys zdrowka dla dzieciakow! oby to nic groznego
maagsiaa facet musi zobaczyc dziecko to wtedy uwierzy i dopiero do niego dochodzi co sie stalo :tak: moj ma fazy albo sie podnieca brzuchem, albo w ogole go nic nie interesuje ;-)

moj oprocz pracy jest "muzykiem" czyli znika mi z domu 2-3 razy w tyg. na 6 godz. i sie wyzywa w zespole :tak: i tez najchetniej to by metallice puszczal dziecku zeby juz poznalo dobra muzyke ale ja sobie nia daje i mowie ze maly bedzie sportowcem :-p no ale zyje tylko muzyka i probami i koncertami

martula oj pojadalbym babeczek - przepisy i zdjecia rzucaj :-D

po wizycie dzisiaj - opis w odpowiednim miejscu :-)
wazymy 506g :-D
 
No niestety Jeremek ma zapalenie nerek jutro beda dalsze badania :( Mam nadzieje ze w porę uchwyciliśmy problem... chyba bede musiała wieczorem podjechać z tą nogą na emergency bo przypieprzyłam jeszcze raz w to samo miejsce i jestem fioletowa z bólu a noga ... szkoda gadać..... Przykładam lodem i altacetem ale juz chyba nie pomoze.... jakaś czarna seria..... Dobrze ze dzis sandra przyjedzie to troche pomoze mi ... Trzymajcie sie dziewczyny i dziekuje za ciepłe słowa!!!!
 
Agatka2 - mam ten sam problem odnośnie wózka. dostaliśmy od znajomych, ale okazał się w naprawdę kiepskim stanie, więc poszukuję nowego. Jak na razie biorę pod uwagę wózki 2 w 1 z możliwością zamontowania fotelika maxi cosi. Wbrew pozorom wybór jest całkiem spory:)
basiaaa10 - ja też miałam problem z internetem, Rojku też coś z routerem, chyba jakaś plaga! :-D
Kinga - wszystkiego najlepszego!
amethys - widzę, że wszystko na raz cię dopadło! No ale trzymam kciuki żebyście szybko doszli do siebie...
martula1985 - eh, ale pychotki! Rozpieszczasz męża! :-)

Ja wczoraj robiłam morfologię i mocz i niestety wyszła mi glukoza w moczu:/ 78 mg/dl - nie mam pojęcia czy to dużo, czy mało, bo norm nie podali, ale boję się żebym nie dołączyła do dziewczyn z cukrzycą... :( Tak się zastawiam, bo o 2 w nocy zjadłam batonika, a później koło 7 pobrałam próbkę do badania... ale to chyba nie powinno mieć wpływu na wyniki moczu? Dla pewności dzisiaj powtórzyłam badanie, a jutro mam wizytę u mojego gina, to zobaczymy co powie. Staram się nie martwić na zapas... a krzywą cukrową i tak muszę zrobić lada chwila, to wszystko będzie jasne...

Poza medycznymi zawirowaniami u mnie bez zmian. Zwolnienie mi doskwiera, bo strasznie się nudzę:) A jak to u Was wygląda? A właśnie, apropo zwolnień, miała któraś może kontrolę z ZUSu? Czy ZUS kontroluje tylko osoby prowadzące działalność, a zatrudnionych kontroluje pracodawca? Ja mam w sumie na zwolnieniu 2, ale mam własną działalność i trochę się boje wychodzić gdzieś na dłużej, bo z ZUSem to nigdy nic nie wiadomo....
 
reklama
a wlasnie KINGA i BUNNY najlepsze zyczenia z okazji imienin :-D
ja jestem na L4, mam 2 i poki co kontroli nie bylo :-) jedni mowia ze nie kontroluja w ciazy, ale wiem ze chodza dziady - nie maja sie do czego przyczepic. Ale tez raczej jestem w domu na dupce :-D
 
Do góry