reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Agatka- super, że już znasz na bank płeć:-) a co do porodu, to do listopada może się jednak wszystko pozmienia i będziesz rodzić naturalnie;-)
Mama Kangura- śliczne ubranka:-) ale macie fajnie, że już możecie sobie na zakupy pozwolić
Annie-proszę więcej takich historii, bo mi się humor poprawia:-D

Przed chwilą poszedł sobie pan od mebli. Moja mama w końcu zdecydowała się zmienić meble w kuchni. Pomierzył wszystko w sio i za całość wyjdzie max 2,5tys. A jakość o wiele lepsza niż meble z salonu. A ja skorzystałam z okazji i zamówiłam sobie komodę na ciuszki dla dzidziusia. Do 400 zł powiedział, że zrobi taką na cycuś glancuś :-) teraz nie mogę się sierpnia doczekać, bo jak mój m przyjedzie na urlop, to jedziemy na zakupy dla dzidziusia. Żeby było śmieszniej to powiem Wam jakie będę mieć łóżeczko. A więc..łóżeczko będzie po mnie:-D wiem, wiem, też jestem przeciwniczką tak starych rzeczy dla dzidziusia, ale powiem Wam, ze w tym łóżeczku spałam ja, później mój brat, a ostatnio 2 dzieciaków, a jest tak porządne, że praktycznie niczym się nie różni od nówki ze sklepu. Więc trzeba będzie tylko materacyk zakupić do niego. No i resztę wyprawki. mój m się za głowę chwycił jak mu zaczęłam recytować ile trzeba będzie kupić:-D miłej nocki laski
 
reklama
Gusiak milego wypoczynku wiec :) niech Niunia sie rozerwie z mama :-p albo w mamie ;-)

Jolka - leczo dzis zrobione do tej pory sie zachwycaja :-D a Pan za kuchnie bardzo malo wzial. My robilismy takie male mebelki w INDECO i odradzam na maxa!!!! tragedia porazka i az nie komentuje wiecej.
Jutro M bedzie dzwonil do nowego stolarza zeby szafki dorobil w kuchni pod sufit, i zapytamy o szafke lazienkowa coby zamiast 1000zl w ikei wyszlo moze 500? to bym brala odrazu :-D
bo szafe wnekowa to moj kochaniutki zrobi na korytarzu sam, ale pod umywalke to nie bardzo :)
ciekawe na ile nas Pan wyceni .. i chce szklo zamowic do kuchni na sciany, pod szklem bedzie tapeta juz jest wybrana i bedzie pieknie :) a ze znajomy cos tam wspominal o innym znajomym to tez wychodzilo 3 x taniej niz normalnie, ale szklo to chyba nastepny miesiac :-( a juz bym chciala ta tapetke w ptaszki miec :-)
 
Gusiak udanego urlopu życzę :-)
Agatka gratuluję udanej wizyty i pewności że córcia :) jak tam po urlopie? Opalona czy raczej zrezygnowałaś z opalania? Za parę dni też wyruszam do Chorwacji i tak się zastanawiam jak to z tym słońcem w ciąży jest :p
Annie hehe uśmiałam się razem z mężem z Twojej historii :-D kto by pomyślał, że kukurydza "nie do pary" może być takim problem, a jednak w ciąży wszystko możliwe :-D ja raz płakałam bo potargałam chusteczkę higieniczną... taka tragedia była :-D:-p
Mama Kangura piękne pajacyki :tak:też jestem uzależniona od allegro, dzisiaj walczyłam o kombinezon, ale niestety nie wygrałam licytacji :no:
Miłej nocki!
 
Dzień dobry :-)
Może jeszcze się przestawię, ale jak na razie wstaję tak, jak do pracy - ok.5.30. A tu powinnam odsypiać.
Agatka super, że już wiesz, że córcia!
Gusiak udanego urlopu!
Właśnie sama też się zastanawiam jak to z tą plażą i słońcem. Mają być upały, a je źle znoszę, choć pewnie nad morzem będzie lepiej, bo inne powietrze. Jaki kostium w ciąży polecacie? Mam dwuczęściowy, ale może jedno byłby lepszy?
My dziś malowanie zaczynamy - co prawda mieszkanie dwuletnie, ale 2 ściany popękały, odświeżyć trzeba przedpokój no i przemalować dziecinny (bo jest kanarkowy kolor - mój M wybierał akurat tę farbę i od początku mieliśmy dosyć tego koloru, aż oczy bolą :-D ale jak się uparł, to niech teraz poprawia ;)
W dziecinnym aktualnie są wszystkie moje rzeczy. Najpierw trzeba to ulokować w meblach M (jesienią planujemy jedną wspólną szafę na wymiar w sypialni), nie wiem jak to pomieścimy... Ale już się cieszę na ten remont, bo to nasze pierwsze kroki na przyjście Piotrusia.
 
aaga84 ja mam niestety zgage praktycznie zawsze ;/ i pomaga usmieżyć ja tylko cos miętowego nic innego ;/ lepiej jednoczesciowy zeby brzuszek osłonic


BunnyCukino dobrze ze wszystko w porządku :)


rojku faktycznie poszalałaś może ci co nieco wyskoczyc na wyniczku ;p ja wiem ze przynajmniej dzie przed nie moge jesc nawet owoców bo mi wyjdzie wiecej niz normalnie ;/


annie. hormonki dzialaja ;p mężuś ma niezły program "śmiechu warte" ;p


Mama Kangura słodziaskie :)


Gusiak88 dasz rade !!!!!! ta dieta na prawde nie jest ciezka ;p no moze pierwszy tydzien bo musisz sie nastawic psychicznie czego ci nie wolno... slodyczy nie mozesz jesc ale owoce owszem oprocz bananow bo cholernie podnosza cukier. wysylalam wam ta tabelke co ja moglam jesc i ile skorzystaj z niej tam masz wszystko :) DASZ RADE!!!! udanego wypoczynku




Agatka2 fajnie że juz potwierdzona płeć :) gratuluje


Jolka6621 lista zakupów jest duuuża więc ja przeszukuje stronki www mozna cos czasem wychaczyc duzo taniej ;p


a ja wczoraj wciągnełam na wieczór dwa banany i dzisiaj juz się cukier podniósł ;/ na 106 ;/ chyba musze sie znowu wziasc i pilnowac. zaraz biore sie za ponowne układanie ciuszków do szafy bo dostalam od cioci i sama jeszcze nakupowalam i teraz trzeba posegregowac wg rozmiarów
 
Witam skoro świt :happy:

ja już kawke popijam bo mi dzisiaj niskie ciśnienie wyskoczyło to se pozwolę. Fajnie że Was rozbawiłam :-D później jeszcze dopiszę jak płakałam o zupę ogórkową i o samochód a nawet o to że synek sąsiadki już taki duży i sam sobie chodzi :-D w tej ciąży jakiś demon we mnie wstąpił :-D

rojku kciukasy za badania :tak:

Mama kangura cudne te ciuszki a cena jeszcze lepsza :tak:

Gusiak odpoczywaj kochana ;-)

ale mi się dzisiaj nic nie chcę... :baffled:

zapomniałam się pochwalić, że nasza Nelka ma już zamówiony wózeczek ;-) dziadek zrobił niespodziankę i kupił bo akurat przejeżdżał obok sklepu przyjdzie do nas za 6 tygodni...

city1.jpg
 

Załączniki

  • city1.jpg
    city1.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
Witam się z rana :D

Gusiak
udanego urlopu :)

malabiala zrezygnowalam z opalania smarowalam sie 30 i w zupełności wystarczyło kupilam taki z dax cosmetic rodzinny dozwolony dla dzieci od 6 miesiaca. ale nie lezałam jakos na słooncu złapałam koloru troche tyle co chodząc po plaży czy pływając, a tak to jednak pod parasolem. A co do Chorwacji to koniecznie zabierz maskę i rurkę do pływania widoki dna niewiarygodne naprawde warto :D rybki, korale, rozgwiazdy :D

aaga ja miałam kostium dwuczęściowy bo stwierdziłam, że nie będe tyle kasy płacic za kostium ciążowy na jeden wyjazd, a brzuszek przewiązywałam apaszką, żeby go zasłonić. A co do upałów to nad wodą wogóle nie czuć dużo lepiej się znosi niż w mieście :)

Przerażona jestem jak widzę ile wy już macie ciuszków i innych rzeczy dla maluszków a ja nic... i jakoś ciągle brak czasu żeby się za to zabrać wracam z pracy obiad i padam ehh....

W ogóle przeżyłam lekki szok jakiś czas temu dzwoniła do mnie położna z przychodni od lekarza rodzinnego ale jak usłyszała, że chce chodzić do szkoły rodzenia to stwierdziła, że nie będzie się ze mną spotykać, a teraz w piątek zadzwoniła, że jednak do 30 tyg ona będzie do mnie przychodzić raz w tygodniu a potem moge iść do szkoły rodzenia :) w sumie fajnie bo z tego co zrozumiałam to za darmo :)
 
cześc dziewczyny

Ale mam dzisiaj spanie, spałabym i spała. Coś czuje, że dzisiaj będę nie do życia. Cieżko mi tak cały czas siedzieć w domu. Ale w tym roku raczej nigdzie nie pojedziemy, bez przerwy są wesela i nawet nie ma kiedy;/
Agatka gratuluje udanej wizyty i potwierdzenia, ze to córeczka.
Mama Kangura śliczne ubranka.
 
reklama
Witam sie z kawą...moze ktos w koncu sie ze mna przywita.Bo jakos od ponad tyg pisze i jak by sama do siebie hehe...:-(
I stawiam Wam wirtualny torcik z okazji moich dzisiejszych urodzin i jutrzejszych imienic.Smacznego...:tak:
 
Do góry