reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

laperedhil- hormony działają;-) ja ostatnio rozmawiałam z koleżanką przez telefon. Chciała mnie wyciągnąć na impreze wieczorną. Mówię jej, ze sorki, ale bardzo źle się czuję, bo znów mam wymioty i biegunkę, a ona mi na to, że trzeba było bardziej namieszać, bo w ciąży to się wpieprza bez opamiętania. Odłożyłam słuchawkę i już nie mam ochoty z nią rozmawiać:confused2:
 
reklama
Router nam się zbuntował i nie miałam neta. Dopiero Was nadrobiłam na głównym, a jeszcze inne wątki...

Jutro idę pić glukozę, a dziś zaszalałam okrutnie, bo zaczęłam dzień od bez, potem ciasto u siostry, bo Magdalena :) jeszcze Frappe i coś czuję, że to niekoniecznie dobrze przed badaniami :|

amethys też się czuję jak foka... I jeszcze chwilę tak zostanie

Mama Kangura zgadza się u nas też się równało :) Ale jeszcze musimy nad tym ręcznie odrobinę popracować i będzie można niedlugo siać trawsko.

Kocyki z linków rewelacja, ale jak sobie pomyślę, że od czasu do czasu bardzo fajne mają np. w Biedrze za 15zł, to odechciewa mi się takich zakupów.

Wstąpiłam dziś 20minut przed zamknięciem do ciuchola i oczywiście zdążyłam wydać troszkę kasy. mam fazę na legginsiki, coby dziecko sobie czasem wdziało coś bardziej twarzowego niż śpiochy :p
 
Witajcie brzuchatki :-)

ja to dzisiaj mam jakiś szał hormonów. Zaczełam beczeć jak głupia przy lodówce jak wróciłam z zakupów. Mój Ł się pyta co się stało bo się wystraszył. A ja z gilem do pół pasa i zaryczana cała mu mówię: że kupiłam dwie kukurydze a w lodówce była jedna i teraz jest nieparzyście i któreś z nas dostanie tylko jeeeeeeedną :eek: takiego napadu śmiechu u mojego chłopa to dawno nie widziałam :-D póżniej się rozbeczałam jeszcze o za twarde nektarynki i o to że gotuję bób a mi się go już odechciało i chcę czereśnie. No i tak skończyłam z miską po prawej z bobem i miską po lewej z czereśniami :-)
 
Dziewczyny, nie jest któraś na kupnie roletek rzymskich? Bo kurde zamówiłam przez internet ucieszona jak tylko przyszły rozpakowałam i wyprasowałam, po czym stwierdziłam, że są za wąskie...:wściekła/y: Muszę kupić chyba szersze, bo mnie to wkurza...
Mają 50cm szerokości, 170długości są białe i bawełniane. Zdjęcie ze strony www:
999366_671401292874257_1086137899_n.jpg
 

Załączniki

  • 999366_671401292874257_1086137899_n.jpg
    999366_671401292874257_1086137899_n.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Do góry